فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ماجراهای بزیِ پرستار

کتاب ماجراهای بزیِ پرستار

نسخه الکترونیک کتاب ماجراهای بزیِ پرستار به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب ماجراهای بزیِ پرستار

وقتی فریبنده‌ترین بزِ پرنده دنیا از سیرک فرار می‌کند تا پرستار بچه شود، دِرِک، سامانتا و مایکل فکر می‌کنند خوش‌اقبال‌ترین بچه‌های روی زمین‌اند. همه عاشق پرستاری می‌شوند که تنها مهارت‌های حیرت‌آور پرستاری‌اش پرتاب شدن از توی توپ و درست کردن کیک شکلاتی است.

ادامه...
  • ناشر گروه انتشاراتی ققنوس
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.65 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب ماجراهای بزیِ پرستار

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:این کتاب ترجمه ای است از:
The Adventures of Nanny Piggins
R. A. Spratt
Randon House Australia، 2009

مقدمه مترجم

«بزی پرستار» مجموعه داستانی است چندجلدی که هر جلد آن پر است از ماجراهایی خواندنی برای کودکان و البته بزرگسالان. آن قدر زیبا و جذاب روایت شده که به نظرم خواننده را یک نفس تا انتهای کتاب می کشاند و گمان نمی کنم وقتی کسی شروع به خواندن کتاب کند،بتواند لحظه ای آن را زمین بگذارد.
آنچه بیش از هر چیز مرا به ترجمه همه جلدهای این مجموعه ترغیب کرده باریک بینی و اندیشه ورزی نویسنده بوده است. داستان ها، در عین حال که پر از موقعیت های خنده دار، شیطنت آمیز و طنز هستند، به موضوع ها و مفاهیمی می پردازند که توجه خواننده را جلب می کند و او را در فکر فرومی برد.
اما لازم می دانم نکته ای را با شما خوانندگان عزیز در میان بگذارم. از آن جا که عنوان انگلیسی کتاب تناسب چندانی با عرف جامعه و فرهنگ بومی ما نداشت، نام مجموعه را تغییر دادم و در متن نیز تلاش کردم، به منظور نزدیک تر شدن به ذائقه فرهنگی مان، برای بعضی رفتارها و عبارات معادلی بومی انتخاب کنم. اما در باقی متن تمام تلاشم را برای وفادار ماندن به متن کرده ام. در ضمن، لازم است تاکید کنم که شخصیت اصلی داستان تخیلی و نه واقعی است و کارهایش برای خنداندن و سرگرم کردن خواننده است و انجام دادنشان حتماً خطرناک؛ همین طور برنامه غذایی اش، که بیشتر شامل شکلات و کیک شکلاتی است، مناسب بچه های عزیز نیست. البته بچه ها می توانند شکلات و کیک بخورند، اما نه خیلی زیاد تا همیشه سالم و سلامت باشند. امیدوارم خواننده های عزیز از خواندن این مجموعه لذت ببرند.

معصومه رستم زاد

نظرات کاربران درباره کتاب ماجراهای بزیِ پرستار