فیدیبو نماینده قانونی انتشارات نظری و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب قدرت‌های زندگی

کتاب قدرت‌های زندگی

نسخه الکترونیک کتاب قدرت‌های زندگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب قدرت‌های زندگی

منظور از قدرت‌های معنوی فرایندهایی نظیر امید و صبر است که افراد با داشتن آن مقاومت بیشتری در زندگی می‌کنند و به تبع آن به موفقیت بیشتری می‌رسند. زندگی دارای قدرتی است که ما را به جنبش درمی‌آورد این قدرت در طبیعت و طبع زندگی وجود دارد و باعث حرکت و زایش می‌شود. اسم این قدرت را قدرت فیزیولوژیک زندگی می‌نهیم. قدرت‌های معنوی نوع دیگر قدرت‌اند که توانایی‌ها را افزایش می‌دهند. به طور مثال شوق ما باید خودسازی کنیم تا به این قدرت‌ها دست یابیم. قدرت فیزیولوژیک زندگی نمی‌تواند تضمین‌کننده انسان در مواجه با مشکلات باشد. اما قدرت‌های معنوی انسان را به مقاومت و فرزانگی وا می‌دارد. توصیه ما به انسان‌های آزاده و دین‌دار این است که به قدرت‌های معنوی روی آورند و ارزش این قدرت‌ها را برتر از ارزش پول و... بدانند. قدرت فیزیولوژیک زندگی همان قدرتی است که میکروب‌ها را به تحرک وامی‌دارد. ویروس‌ها را انتشار می‌دهد و پرندگان را به اوج آسمان می‌کشاند. و سیل‌ها را روانه دشت‌ها می‌کند و باران را از جو بر زمین فرود می‌آورد و ابرها را به حرکت درمی‌آورد. در یا را به جزر و مد وامی‌دارد و انسان‌ها را به خوردن و آشامیدن و توالد و تناسل وامی‌دارد و صدر المتالهین می‌گوید که حرکت جوهری ذرات هستی است که دایم در حرکت است. قدرت‌های معنوی با قدرت‌طلبی خودکامگان و جاه‌طلبان تفاوت دارد.

ادامه...
  • ناشر انتشارات نظری
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.54 مگابایت
  • تعداد صفحات ۸۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب قدرت‌های زندگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:و الحمدلله علی ما عرفنا من نفسه و الهمنا من شکره و فتح لنا من ابواب العلم بربوبیته

سپاس خدای را بر آنچه از وجود مبارکش به ما شناسانده و عرفان بخشیده و بر آنچه از شکرش به ما الهام فرموده و بر آن درهای فهم و دانش به پروردگاریش بر ما گشوده است.

(صحیفه سجادیه –دعای اول)

پیش­گفتار

منظور از قدرت های معنوی فرایندهایی نظیر امید و صبر است که افراد با داشتن آن مقاومت بیشتری در زندگی می کنند و به تبع آن به موفقیت بیشتری می رسند. زندگی دارای قدرتی است که ما را به جنبش درمی آورد این قدرت در طبیعت و طبع زندگی وجود دارد و باعث حرکت و زایش می شود. اسم این قدرت را قدرت فیزیولوژیک زندگی می نهیم. قدرت های معنوی نوع دیگر قدرت اند که توانایی ها را افزایش می دهند. به طور مثال شوق ما باید خودسازی کنیم تا به این قدرت ها دست یابیم. قدرت فیزیولوژیک زندگی نمی تواند تضمین کننده انسان در مواجه با مشکلات باشد. اما قدرت های معنوی انسان را به مقاومت و فرزانگی وا می دارد. توصیه ما به انسان های آزاده و دین دار این است که به قدرت های معنوی روی آورند و ارزش این قدرت ها را برتر از ارزش پول و... بدانند. قدرت فیزیولوژیک زندگی همان قدرتی است که میکروب ها را به تحرک وامی دارد. ویروس ها را انتشار می دهد و پرندگان را به اوج آسمان می کشاند. و سیل ها را روانه دشت ها می کند و باران را از جو بر زمین فرود می آورد و ابرها را به حرکت درمی آورد. در یا را به جزر و مد وامی دارد و انسان ها را به خوردن و آشامیدن و توالد و تناسل وامی دارد و صدر المتالهین می گوید که حرکت جوهری ذرات هستی است که دایم در حرکت است. قدرت های معنوی با قدرت طلبی خودکامگان و جاه طلبان تفاوت دارد.
***
تقدیم به معبود مهربانم
تقدیم به اولیاالله
تقدیم به ابرار
تقدیم به شهدای اسلام
و تقدیم به همه خوبان
***

نظرات کاربران درباره کتاب قدرت‌های زندگی