نسخه الکترونیک کتاب کارآفرینی به شیوه عبدالله مهدیان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن فیدیبو
Loading

چند لحظه ...
کتاب کارآفرینی به شیوه عبدالله مهدیان

کتاب کارآفرینی به شیوه عبدالله مهدیان
بنيانگذار گروه صنعتی انرژی

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب کارآفرینی به شیوه عبدالله مهدیان

وجود افراد کارآفرین در جامعه محدود به قشر خاصی از افراد با ویژگی­های روانی و ذهنی منحصر به فرد نیست. بلکه همه باید به نوعی در جامعه کارآفرین باشند و چنانچه در محدوده عمل خود به لایه­های کلان ملی دست یابند، قطعاً پیشتاز خواهند بود. بر این اساس هر کس در جامعه در عرصه خاصی می­تواند از این ویژگی بهره­مند شود، به شرط اینکه اساس برنامه­ریزی­های آموزشی و تعلیم و تربیت ملی بر این پایه استوار باشدکه نیروی انسانی کارآفرین به جامعه تحویل دهد. شناسایی ویژگی­های کارآفرینان بزرگ یک کشور و معرفی الگوهای نقش که آنان در زندگی شغلی و شخصی خود­ به کار برده اند تا به قله­های موفقیت دست یابند می­تواند سایر افراد جامعه را که آرزوهای بزرگ در سر می­پرورانند و تنها به دنبال­ راه حل­ها می­گردند، هدایت نماید.

ادامه...

مشخصات کتاب کارآفرینی به شیوه عبدالله مهدیان

بخشی از کتاب کارآفرینی به شیوه عبدالله مهدیان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

نمونه کتاب رو خوندم احساس کردم مسخرم کرده چیزی در مورد محتوای کتاب نگفته که بشه فهمید داخلش چه خبر مثل ایده اصلی کارآفرین روندش و نمونه از تجاربش یه سری مطالب نظری در مورد کارآفرینی مطرح کرده که بیشتر جنبه اکادمیک داره
در ۱۲ ماه پیش توسط esm...or7 ( | )