صدها کتاب حال خوب کن همراه با منصور ضابطیان - ۷۰ درصد تخفیف
Loading

چند لحظه ...
کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲

کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲
۱۹۵۰

نسخه الکترونیک کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۵۰٪ تخفیف یعنی ۶,۶۰۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲

از زمان ظهور حضرت عیسی(ع) تاکنون تبلیغ از مؤلفه‌های اصلی مسیحیت و عامل گسترش آن بوده است. بیشتر فرقه‌های مسیحی در طول تاریخ به تبلیغ در دو حوزه درونی و بیرونی توجه داشته‌اند و در هر زمان و هر مکان ابزارهای متفاوت و روش‌های گوناگون را که تابعی از اصول عقاید آن فرقه، نیروی انسانی، فناوری، ویژگی‌های اجتماعی و فرهنگی جامعه هدف بوده است به کار گرفته‌اند. اما تردید نیست دو عامل مهم در سرعت بخشیدن به روند تبلیغ مسیحت نقش اساسی داشته است: نخست نهضت‌های اصلاح‌گرایانه مسیحی در قرون ۱۵ و ۱۶ میلادی و به‌ وجود آمدن فرقه پروتستان که با برداشت خاص خود از ارتباط با روح‌القدس و پذیرش وحی زمینه را برای یک نهضت بزرگ تبلیغی در کشورهای پروتستان مهیا کرد. دوم انقلاب رسانه‌ا‌ی و ظهور صنعت چاپ که بی‌ارتباط با گسترش آیین پروتستان نبود. تبلیغ مسیحیت از ابداع چاپ تاکنون به رسانه‌ها وابستگی شدید یافته است و انواع رسانه‌های مکتوب و صوتی و تصویری برای انتشار پیام مسیحیت به کار گرفته شده‌اند. در قرن بیستم‌ و با افزایش کاربرد رسانه‌های الکترونیک در تبلیغ مسیحیت توجه صاحب‌نظران دو حوزه دین و رسانه به چگونگی فرایند ارتباط و تعامل این دو جلب شده است. رسانه‌ها در آگاهی بخشی دینی، تبلیغ دین، پخش و بازنمایی آیین‌ها و مناسک مذهبی و... نقش دارند و مسیحت که همواره در جست‌وجوی ابزار ارتباطی مناسب با مؤمنان به این دین و نیز انتشار پیام به غیرمسیحیان بوده است در قرن بیستم و بیست و یکم بیش از هر زمان دیگر از امکانات رسانه‌ای برای تبلیغ بهره‌مند شده است.

ادامه...

مشخصات کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲

بخشی از کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تعامل رسانه و پروتستانتیسم ۲۰۱۲