فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی سیزده دلیل برای اینکه... کتاب صوتی

کتاب صوتی سیزده دلیل برای اینکه...

نسخه الکترونیک کتاب صوتی سیزده دلیل برای اینکه... به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی سیزده دلیل برای اینکه...

پرفروش‌ترین کتاب «نیویورک تایمز» انتخاب شده توسط کاربران «گود ریدز» رتبه یک فروش تابستانه آمازون جی اشر، نویسنده آمریکایی با انتشار این رمان در سال ۲۰۰۷ به موفقیتی چشمگیر دست یافت. این کتاب توانسته رکورد فروش هشت میلیونی از خود به جای بگذارد و تا کنون به بیش از ۴۰ زبان ترجمه شده است. به دلیل استقبال چشمگیر جوانان و خوانندگان سراسر جهان، سریالی به همین نام توسط کمپانی نت‌فلیکس نیز ساخته شده است. محور داستان خودکشی یک دختر دبیرستانی است. او پیش از مرگش در تعدادی نوار کاست، درباره خودش و تصمیمش صحبت می‌کند و سپس آنها را برای آدم‌های مختلفی از جمله یکی از همکلاسی‌هایش پست می‌کند. هانا بیکر شخصیت اصلی این رمان طی این نوارها توضیح می‌دهد که چرا دست به خودکشی زده و چه کسانی در مرگ او مقصر بوده‌اند. نکته جالب توجه دیگر درباره این کتاب این است که نویسنده بعد از انتشار اولیه کتاب، نسخه دیگری با تغییرات جدیدی را به ناشر سپرد که به سرعت منتشر شد. این فایل حاوی متن کامل کتاب به همراه ویراست جدید نویسنده است که با ترجمه‌ای شیوا و بسیار خواندنی ارائه شده است.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی سیزده دلیل برای اینکه...

ای کاش از وسط کتاب نمونه میذاشتن که صدای گوینده هانا رو هم بشنویم و بدونیم چطور صحبت کرده. اگه گوینده کتاب فقط یه نفر باشه، به نظر من بی روحه و فرقی با متن تایپ شده نداره.
در 11 ماه پیش توسط کتیبه سپید
خیلی عالی بود. یکی از بهترین تجربه‌ها. صدای آقای بقایی خیلی خوبه... داستان بی‌نظیر بود. از این کتاب‌ها بیشتر بزارید.. ممنون
در 11 ماه پیش توسط mah...nmb
داستان خوبی بود البته با موضوعی عجیب و ترسناک🤒 درکل کاری که هانا کرد رو قبول نداشتم چون مشکلاتش درحد خودکشی نبود و اصلا تحت هرشرایطی خودکشی کار درستی نیست پایان کتاب در ویرایش جدید رو دوست داشتم چون قبلی دیگه خیلی غم انگیز میشد البته پایان خوب رو خیلی دوست دارم نظرتون درباره اخر داستان در ویرایش جدید و قبلی چیه؟🤔
در 8 ماه پیش توسط ali...017
صدای گوینده زنش خیلییی ... من شخصن پشیمون شدم از خریدنش
در 10 ماه پیش توسط say...agh
سریالش اومده برید ببینید خیلی قشنگه
در 10 ماه پیش توسط محمد جواد
کلا کتاب صوتی رو نمیشه باهاش ارتباط برقرار کرد
در 10 ماه پیش توسط ami...d56
من سریالشو دیدم عالیه . ولی اگه بدون سانسور شده رو ببینین نمیفهمین .خییییلی قشنگ و غم انگیزه
در 10 ماه پیش توسط taha samar
این همه زحمت میکشین ،یه گوینده بهترم انتخاب کنید
در 8 ماه پیش توسط moh...t67
پایانش عوض نشده بود؟؟؟؟
در 3 روز پیش توسط
خیلی موضوع عالی داشت
در 1 ماه پیش توسط far...deh