دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان

کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان

نسخه الکترونیک کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان

در این کتاب نشان داده می‌شود که کودکان از تولد تا شش سالگی نیازهای یادگیری و رشدی خاصی دارند و همه آن‌هایی که با کودکان سر و کار دارند بهتر است بر اساس مراحل رشد کودکان با آنان کار کنند. این نکته همان‌قدر با یادگیری دانش، مهارت‌ها و درک سر و کار دارد که با سایر هدف‌های تربیتی مانند مهارت‌های اجتماعی، نگرش‌ها و آمادگی‌ها. ما در این کتاب بر اهمیت فراهم کردن محیطی تأکید می‌کنیم که به دقت برای یادگیری کودکان طرحریزی شده است. در این کتاب، جهان پر از هیجانی که همه هنرها را در بر می‌گیرد کاوش می‌شود. جذابیت آن برای کودکان تقریبا از زمان تولد نشان داده می‌شود و اهمیت آن برای رشد دائمی انسان‌ها بررسی می‌شود. امکان دسترسی برای همه کودکان از این نظر مهم است که آنان را برای فرصت‌های آموزشی آماده می‌کند. ما بر رهیافت‌های ضد تبعیض و نیز بر اهمیت تشخیص این نکته تأکید می‌کنیم که تأمین نیازهای خاص باید هدف اصلی رشد و برنامه‌ریزی درسی باشد. ما نقش بازی در یادگیری را نقشی محوری می‌دانیم و معتقدیم که بازی با رشد فیزیکی، اجتماعی و عاطفی ارتباط دارد. بازی در کنار سایر اشکال یادگیری فعال معمولاً راهی طبیعی برای دسترسی به برنامه درسی برای هر کودک در مرحله خاص رشد و سطح درکش است. از این رو، ایجاد فرصت‌های برابر در یادگیری در همه حوزه‌های رشد نکته‌ای اساسی است. ما معتقدیم که این دو جنبه، یعنی بازی و فرصت‌های برابر آن‌چنان مهمند که نه تنها در هر کتاب از این مجموعه بر آن تأکید می‌کنیم بلکه کتاب مجزایی را به این مسئله اختصاص داده‌ایم.

ادامه...

مشخصات کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان

بخشی از کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تشویق خلاقیت و تخیل در کودکان

توضیح کم.
در ۲ سال پیش توسط رخ رخ ( | )
کتاب خوبیه
در ۲ سال پیش توسط 917...869 ( | )