پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب پدر و فرزند

کتاب پدر و فرزند

نسخه الکترونیک کتاب پدر و فرزند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب پدر و فرزند

موضوع این کتاب، بحث و بررسی پیرامون مسئولیت پدران و مادران، در مقابل فرزندان و همین طور فرزندان در برابر پدران و مادران است. که ضمن این بررسی خدمات بی‌شائبه پدر و مادر و مهرورزی آنان به فرزند و همچنین آرمان و انتظار پدران و فرزندان از یکدیگر بیان شده است. شکی نیست که این موضوع از هر حیث قابل اهمّیت است و موضوع ساده‌ای نیست که بتوان آن را نادیده گرفت و یا درباره آن مسامحه روا داشت؛ بلکه بجاست که در رأس برنامه اصلاحی رئیس هر خانواده‌ای منظور شود. همچنین سرگردانی فرزندان در مرز دو فکر و دو نسل قدیم و جدید و بلاتکلیفی پدران و مادران در مقابل افکار نو فرزندان خویش، مطلبی جزئی نیست که از آن صرف نظر شود، بلکه حالتی است که دائماً طرفین را رنج و آزار می‌دهد و شایسته است که برای رهایی از آن چاره‌جویی شود؛ کتاب حاضر این بار سنگین را به دوش می‌کشد تا تجانس فکری و روحی بین پدران و فرزندان به وجود آورد.

ادامه...

مشخصات کتاب پدر و فرزند

بخشی از کتاب پدر و فرزند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پدر و فرزند