پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب اعتماد به نفس برتر

کتاب اعتماد به نفس برتر
روش‌هایی ساده برای بالابردن اعتماد به نفس

نسخه الکترونیک کتاب اعتماد به نفس برتر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب اعتماد به نفس برتر

ما اغلب طوری در مورد اعتماد به نفس صحبت می‌کنیم که انگار آن را فرشتگان نجات به ارمغان می‌آورند. مثلا می‌گوییم او واقعا خوش شانس است، خیلی اعتماد به نفس دارد اما آیا مطمئن هستیم که وقتی واژه اعتماد به نفس را به کار می‌بریم دقیقا می‌دانیم که منظورمان از آنچه می‌گوییم چیست؟ آیا وقعا دارا بودن این ویژگی ارزشمند، به شانس بستگی دارد؟ اگر اینطور است آیا مردان و زنانی هستند که به طور مادرزادی خوش شانس باشند؟ و اگر اینطور نیست چگونه می‌توان اعتماد به نفس بیشتری کسب کرد؟ هدف از این کتاب این نیست که مفاهیمش با همان سرعتی که یک داستان پرهیجان پلیسی دنبال می‌شود برای خواننده قابل هضم باشد بلکه اساسا یک کتاب تمرین درسی است بنابراین هر بار یک فصل از آن را مطالعه کنید. به خود فرصت دهید که پیش از مطالعه فصول بعدی بتوانید فکر کنید مشاهداتی انجام دهید و به گفتگو بپردازید تا این امکان برایتان فراهم شود که ارتباطی بین تجارب شخصی خود و مضامین کتاب برقرار کنید. این کتاب راه حلی سریع و معجزه آسا برای درمان کمبود اعتماد به نفس به شما پیشنهاد نمی‌کند بلکه در طی مسیری که بارها با موفقیت پیموده شده و صدها نفر را به زندگی پربارتر و پرهیجان تری رسانده است راهنمای شماست.

ادامه...

مشخصات کتاب اعتماد به نفس برتر

بخشی از کتاب اعتماد به نفس برتر

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب اعتماد به نفس برتر

۲۰۰۰۰ تومن؟؟!!!!
در ۳ سال پیش توسط زهرا کیانی ( | )
تفاوت چندانى با قیمت کتاب کاغذى نداره که😐
در ۲ سال پیش توسط يگانه مرادى ( | )
خیلییی گرونه یبار فوقش بخونیم تو قفسه کتابخونه ما قرار نمی گیره که قیمت رو جلدشه
در ۴ ماه پیش توسط فرشته بانو ( | )
خیلی خیلی گرونه حداقل تو عید تخفیف بدید
در ۲ سال پیش توسط mal...d69 ( | )