فیدیبو نماینده قانونی موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی هفت روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر کتاب صوتی

کتاب صوتی هفت روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر

نسخه الکترونیک کتاب صوتی هفت روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب صوتی هفت روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر


خانواده صدر عجیبند. رفتار آنها و کاراکترشان آن تکه واقع بین ذهن آدم را که همان تکه بدبینش است به چالش می‌کشد و درباره حجم نفوذ شر در جهان پیرامونش به شک می‌اندازد. آنها خوب‌اند و بر خوب بودن اصرار دارند. همانطور که اصرار دارند و برایش مدرک دارند که آقای صدر زنده است، جایی در لیبی، و روزی برخواهد گشت. از این اصرار آنها از این پافشاریشان برامید و برای امید خوشم می‌آید. خوشم هم نیاد تحت تاثیر قرار می‌دهد.
بارها شده خواستم‌ام صراحت و زمختی به خرج بدهم و بگویم چرا؟ به چی امید دارید؟ ولی هر بار که صدای ملیحه را پشت تلفن از بیروت می‌شنوم هر بار که به چشم‌های حورا خانم نگاه می‌کنم هر بار که خانم خلیلی، خانم آقا موسی، با آن صدای خیلی متین آرام ازم می‌پرسد خانواده خوبن؟ و هر بار که در متنی یا یادداشتی که نوشته ام یکی شان با مداد و محتاطانه «بود» ها و «داشت» های مرا درباره امام موسی صدر به هست و دارد تغییر می‌دهد کم می‌آورم.

ادامه...
  • ناشر موسسه فرهنگی تحقیقاتی امام موسی صدر
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 278.58 مگابایت
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی هفت روایت خصوصی از زندگی سید موسی صدر

کتاب های صوتی بیشتری بگذارید اینجا ممنونم
در 2 ماه پیش توسط