پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی

کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی

نسخه الکترونیک کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی

تغییر در همه جا دیده می‌شود. علاوه بر آن زنان و مردان شگردهای متفاوتی برای کنار آمدن با تغییر دارند. اگر مردها به چپ بچرخند زن‌ها به راست می‌چرخند. چگونه می‌توان به هنگام تغییر راه میانه‌روی و اعتدال را پیش گرفت. این اثر نشان می‌دهد چگونه می‌توان این نیروی اجتناب‌ناپذیر را مهار کرد تا به شما کمک کند زندگی شادتر و موفق‌تری داشته باشید. الگوهای تغییر قابل پیش‌بینی هستند، چه تغییر کوچک باشد، چه بزرگ، شخصی یا غیرشخصی، در محیط کار یا محیط خانه. اگر بدانید مردها و زن‌ها برای واکنش نشان دادن چگونه ساخته شده و بار آمده‌اند، وقتی تغییری اتفاق می‌افتد هشیارتر خواهید بود. تغییر اتفاق می‌افتد. این کار حتمی است. شما نیاز دارید راهی پیدا کنید که تغییر به سود شما تمام شود. این اثر به شما نشان می‌دهد چگونه با تغییر کنار بیایید و شادتر و مفیدتر باشید. با درک رویکرد جنس مخالف در مقابل تغییر، می‌توانید به اتفاق هم، به‌گونه مؤثرتری عمل کنید. موضوع بر سر تفاوت زن با مرد نیست، مسئله الگو هم مطرح است. مردان و زنان رویکرد کاملاً متفاوتی به دنیا دارند. قبول این تفاوت به شما کمک می‌کند تصمیم بگیرید و تعارض را برطرف نمایید. «حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی» کتاب راهنمایی است برای رسیدن به رابطه‌های موفق در قرن بیست و یکم، به گمان اکثریت، قرنی پر از تغییر. این اثر نشان می‌دهد چگونه مردان و زنان رویکرد کاملاً متفاوتی به تغییر دارند و چگونه هر یک به شگردهایی متوسل می‌شوند که به سود آنان تمام می‌شود. لازم است بدانید جنس مخالف چه رویکردی به تغییر برای خلق روابط موفقیت‌آمیزتری در زندگی دارد. درک بیشتر ما از چگونگی برخورد جنس مخالف با تغییر، مانع از سوءتفاهم در رابطه‌ها می‌گردد. اگر شما به یاد داشته باشید که همسر، والدین یا دوست شما می‌تواند رویکردهای موفقیت‌آمیز حتی مغایر با تغییر داشته باشد، روابط شما از هر جهت بهبود پیدا خواهد کرد.

ادامه...

مشخصات کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۸۸/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.78 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۴۸ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب حفظ اعتدال و میانه‌روی در رابطه زناشویی

به شدددددددت مزخرف
در ۲ سال پیش توسط علی علوی ( | )