دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
کتاب فلسفه در قرن جدید

کتاب فلسفه در قرن جدید

نسخه الکترونیک کتاب فلسفه در قرن جدید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب فلسفه در قرن جدید

تأملات کلی دربارۀ وضعیت کنونی و آتی فلسفه، اغلب به سطحی‌نگری و بی‌بند و باری فکری می‌انجامد. وانگهی تغییری قراردادی در سالنامه، آغاز قرنی جدید، فی‌نفسه کافی به نظر نمی‌رسد تا از اتخاذ موضع علیه اشتغال به چنین تأملاتی غفلت ورزیم. ‌اما من ‌این‌جا خطرِ سخن گفتن دربارۀ وضعیت کنونی و آتی فلسفه را، گرچه جدی می‌دانم، به جان خریده‌ام. تعدادی از دگرگونی‌های بزرگ در فلسفه در طول زندگی من رخ داده‌اند و می‌خواهم دربارۀ اهمیت و ‌امکاناتی که برای‌ آیندۀ فلسفه ‌دارند، سخن بگویم.

ادامه...

مشخصات کتاب فلسفه در قرن جدید

بخشی از کتاب فلسفه در قرن جدید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فلسفه در قرن جدید

نویسنده یکی فیلسوفان تحلیلی معروف در حوزه های فلسفه ذهن و زبان است . همیشه مطرح می شد که جان سرل متاثر از هوسرل است و نگرش او در مورد روی آورندگی یا قصدیت به نگاه هوسرل نزدیک است اینها را امثال هوبرت دریفوس مطرح می کردنند اما جان سرل همچین خوانش هایی را رد می کند . می گوید یک فصل از کتاب پژوهش های منطقی را بیشتر نخواندم از نگراش کسل کننده هوسرل خسته شدم . جالب است ادعا دارد پژوهش های منطقی هوسرل را نخوانده است و زیاد فلسفه هوسرل را نخوانده است اگر نخوانده است چگونه هوسرل ، هایدگر و مرلو_ پونتی را نقد می کند ؟ اینها هم نخوانده فیلسوفی را نقد می کنند ؟ بعد ادعا می کنند پدیدارشناسی توهم است .
در ۲ سال پیش توسط سعید جلوخانی ( | )