کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن با صدای عادل فردوسی‌پور
Loading

چند لحظه ...
کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی

کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی

نسخه الکترونیک کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۶۸۰ تومان ارزان‌تر بخرید!

درباره کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی

کتاب «دانشنامه استنفورد:فلسفه موسیقی ۳۶» نوشته کنیا اندرو است. این کتاب یکی دیگر از جلدهای مجموعه دانشنامه استنفورد است، که برای علاقه مندان و پژوهشگران حوزه فلسفه تدوین شده است. در این مجموعه سعی بر آن بوده، تا مدخل‌های مناسبی برای ورود به گستره‌های متنوع فلسفی گشوده شود و کسی که می‌خواهد برای اولین بار با مساله یا مبحثی در فلسفه آشنا شود، یکی از گزینه‌های راه‌گشایی که پیش ‌رو دارد این است که ابتدا به سراغ مدخل یا مدخل‌های مربوط به آن در این دانشنامه برود. تدوین و انتشار مدخل‌های دانشنامه فلسفه استنفورد به سرپرستی «دکتر ادوارد. ن. زالتا» علاوه بر این‌ که پیوندی محکم میان فضای دانشگاهی و عرصه عمومی برقرار کرده، ویژگی‌های خاص دیگری نیز دارد که از جمله مهم‌ترین آن این است که دانشجویان می‌توانند از این دانشنامه به عنوان منبع مستندی برای تحقیقات خود استفاده کنند. در بخش آغازین کتاب «فلسفه موسیقی» می‌خوانیم: فلسفه موسیقی، مطالعه پرسش‌های بنیادین درباره ماهیت موسیقی و تجربه ما از آن است. این فلسفه چون فلسفه هر چیز دیگری، دانشی درباره حوزه مطالعاتش پیش فرض می‌گیرد. با این حال، برخلاف فلسفه مثلا علم، فلسفه نوعی فعالیت هنری، مانند موسیقی از آن دست است که اغلب مردم، صرفا در نتیجه این‌که (مثلا) عضو نوعی فرهنگ موسیقایی هستند، پیشینه‌ای قابل توجه در آن دارند، موسیقی در زندگی بسیاری از مردم نقش محوری ایفا می‌کند. بنابر این همانند آنچه در مورد پرسش های بنیادین متافیزیک و معرفت‌شناسی ملاحظه می‌کنیم، بسیاری از مردم نه تنها می‌توانند، پرسش‌های فلسفی ناشی از موسیقی را به سرعت دریابند، بلکه معمولا پیش از مواجهه با خود این رشته نظری و دانشگاهی، به برخی از این پرسش‌ها اندیشیده‌اند. موسیقی شاید آن هنری باشد که فلسفی‌ترین معماها را پیش رو می‌نهد».

ادامه...

مشخصات کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی

بخشی از کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب استنفورد ۳۶ ... فلسفه موسیقی

این فلسفه، همچون «فلسفه هر چیز دیگری»، دانشی درباره حوزه مورد مطالعه‌اش را پیش‌فرض می‌گیرد. با این حال، برخلاف، مثلاً، فلسفه علم، فلسفه نوعی فعالیت هنری، مانند موسیقی، از آن دست است که اغلب مردم، صرفاً در نتیجه این‌که [مثلاً] عضو نوعی فرهنگی موسیقایی هستند، پیشینه‌ای قابل توجه در آن دارند.
در ۲ سال پیش توسط P D ( | )
بسیار عالی
در ۵ ماه پیش توسط aaa aaa ( | )
این مجموعه میتونه روند خوبی رو برای شروع هر مبحث آغاز کنه
در ۱۰ ماه پیش توسط 1go...ign ( | )