پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۴۰  راه سعادت برای همه

کتاب ۴۰ راه سعادت برای همه
گزیده‌ای از ادیان مقدس

نسخه الکترونیک کتاب ۴۰ راه سعادت برای همه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ۴۰ راه سعادت برای همه

از آغاز آفرینش ادیان گوناگونی بر روی زمین پدید آمده‌اند که هر کدام با توجه به موقعیت زمان و جایگاه خود پیام‌هایی را برای مردم به ارمغان آورده‌اند. هر پیامبری که بر روی زمین قدم می‌گذاشت، دینی به‌همراه خود می‌آورد. پیامبران می‌آمدند تا آدمی را که در اعماق گمراهی فرو رفته بود نجات دهند و راه سعادت را به آنها نشان دهند. با اینکه میان آیین و روش‌های آنها تفاوت وجود داشت، همه آنها یک هدف را دنبال می‌کردند و آن به کمال رساندن انسان و یکتاپرستی بود. انسانی که روزگاری مراحل غارنشینی، وحشی‌گری، قتل و غارت را گذرانده بود. و از انسانیت چیزی نمی‌دانست. و چه سختی‌ها و رنج‌هایی کشیدند این انسان‌های شریف تا چنین انسانی را راهنمایی کنند. پیامبران آمدند، آموختند و رفتند و تنها چیزی که از خود برجای گذاشتند دین بود؛ چراغی که برای هدایت انسان‌ها برگزیده شده بود. و قرآن کریم به عنوان آخرین کتاب آسمانی بر روی زمین شاهد و گواه بر همه ادیان می‌باشد و این به خوبی آشکار است. کتاب حاضر برگرفته از گفتارها و ادیان مختلف می‌باشد. گرچه نوع نگارش آنها با هم متفاوت است اما همگی هدفی مشترک دنبال می‌کنند و آن سعادت انسان است.

ادامه...

مشخصات کتاب ۴۰ راه سعادت برای همه

بخشی از کتاب ۴۰ راه سعادت برای همه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ۴۰ راه سعادت برای همه