پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ۵۱  نکته سودمند در حملات سایبری

کتاب ۵۱ نکته سودمند در حملات سایبری

نسخه الکترونیک کتاب ۵۱ نکته سودمند در حملات سایبری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ۵۱ نکته سودمند در حملات سایبری

در این کتاب ۵۱ نکته‌ی سودمند موجود است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید بفهمید که چگونه از رایانه‌های خود محافظت کنید و چه نشانه‌هایی به شما می‌گویند که ممکن است اطلاعات شما تحت نفوذ قرار گرفته باشند. مطالعه‌ی این کتاب برای افراد و صاحبان تجارت ضروریست. تهدیدات سایبری دائما در حال رشد هستند و اهدافی که پشت آنهاست نیز روز به روز تغییر می‌کند. جوانان نیز به صورت روز افزون در این جنایات و جرایم سایبری نقش پررنگ‌تری ایفا می‌کنند. تمام انواع تجارت در خطر حملات سایبری قرار دارند و این در حالی است که آن‌ها برای محافظت از خودشان آمادگی‌های لازم را ندارند و این گونه حملات سایبری به فشار‌های روحی و نیز ضرر‌های مالی می‌انجامند. با گذشت سال‌ها، فرآیند هک کردن - که طبق عادت آن‌ها را جرایمی‌تحت عنوان کدنویسی و... می‌خوانیم – به طور کلی تغییر کرده است. علاوه بر این هکر‌ها با بکارگیری بد افزار‌ها، به صورت رو به افزایشی از مهندسی اجتماعی برای دستیابی به اهدافشان استفاده می‌کنند. بنابراین افزایش آگاهی در زمینه‌ی روش‌ها و نتایج حملات سایبری امری ضروری می‌باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب ۵۱ نکته سودمند در حملات سایبری

بخشی از کتاب ۵۱ نکته سودمند در حملات سایبری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ۵۱ نکته سودمند در حملات سایبری

عالیییییههه
در ۸ ماه پیش توسط Lili & Steve hoodi ( | )
خیلی خوب بود، برای پایان نامه ازش استفاده کردم.
در ۱۲ ماه پیش توسط Lili & Steve hoodi ( | )