پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه

کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه
با تکیه براشعار

نسخه الکترونیک کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه

ادبیات پایداری معمولا به آثاری اطلاق می‌شود که تحت تاثیر شرایطی چون اختناق واستبداد داخلی، نبود آزادی‌های فردی و اجتماعی، قانون‌ گریزی وقانون ستیزی با پایگاه‌های قدرت وسرمایه‌های ملی وفردی و... شکل می‌گیرند. ادبیات پایداری، بیان‌کننده‌ی ستم ستمگران درتمامی دوره‌های تاریخی است. این نوع ادبیات به انسان‌ها آگاهی، مقاومت، ایثار و درنهایت ایستادگی و انقلاب را می‌آموزد. دوره‌ی مشروطه را می‌توان یکی از دوره‌های ادبیات پایداری و مبارزه علیه استبداد و استعمار به شمار آورد که انسان‌های بی‌گناه و آزاده‌ی بسیاری در مبارزه با بیگانگان و مقاومت در برابر ستم و دست‌درازی ستمگران داخلی جان خود را باختند. ادبیات پایداری پیوسته در آثار شاعران و نویسندگان سنتی و نو پرداز در مبارزه با حاکمان جور انعکاس داشته است و در هر زمان که مردم دچار استبداد شاهان و حملاتی از جانب اقوام دیگر می‌شدند. ادب این سرزمین جنبه‌ی مقاومت به خود گرفته است.

ادامه...

مشخصات کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه

بخشی از کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب ادبیات پایداری در شعر مشروطه