پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه

کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه

نسخه الکترونیک کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه

آیا تا به حال از خود پرسیده اید که چرا بعضی از شرکتهای بزرگ و موفق در مدت زمان کوتاهی با از دست دادن سهم بزرگی از بازار خود به موقعیتی معمولی و حتی تاسف بار تنزل یافته اند و چرا برخی از شرکتهای کوچک و گمنام به یکباره به جایگاه های ممتازی در صحنه رقابت و کسب و کار رسیده اند؟ آیا در این مورد فکر کرده اید که چرا برخی از سازمان ها نوسان های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی را به راحتی تحمل نموده و بر آنها غلبه می کنند و در مقابل برخی از سازمان ها طعم شکست را چشیده و از ادامه راه باز می مانند؟ به عقیده بسیاری از متخصصان علم مدیریت، پاسخ بسیاری از این سوالات را باید در مفاهیمی به نام استراتژی جستجو کرد. با نگاهی دقیق به مفهموم استراتژی می توان به ضرورت استفاده از این مفاهیم پی برد. با توجه به تغییرات محیطی که در حال حاضر شتاب زیادی به خود گرفته است و پیچیده شدن تصمیمات سازمانی، لزوم بکارگیری برنامه ایی جامع برای مواجهه با اینگونه مسائل بیش از گذشته ملموس می شود. این برنامه چیزی جز برنامه استراتژیک و نیز استراتژیک شدن سازمان و درک به موقع و موثر تکانه های استراتژیک در فضای کسب و کار نیست. مدیریت استراتژیک با تکیه بر ذهنیتی پویا، آینده نگر، جامع نگر و اقتضایی راه حل بسیاری از مسائل سازمان های امروزی است.

ادامه...

مشخصات کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه

بخشی از کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب رویکردهای نوین در مدیریت صنعتی و توسعه