پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان

کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان

نسخه الکترونیک کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان

سلامت روان کودکان و نوجوانان و خانواده از ارکان اصلی سلامت هر جامعه‌ای محسوب می‌شود. یکی از ابعاد مهم این حوزه ارتقای دانش همگانی و تخصصی در زمینه‎‌ی آشنایی با عوامل مؤثر در شکل‌گیری سلامت روانی کودکان و نوجوانان و هم‌چنین عواملی که این سلامت را به خطر می‌اندازد و راه‌های پیشگیری و مداخله در این موارد است. انجمن روان‌پزشکی کودک و نوجوان ایران در راستای رسالت خود در زمینه‌ی بالا بردن دانش همگانی و تخصصی و معرفی آخرین دستاوردهای علمی در این زمینه‌، اقدام به انتشار سلسله کتاب‌هایی در زمینه‌ی بهداشت روان کودکان، نوجوانان و خانواده، کرده است. هدف از ارائه‌ی این مجموعه که توسط اساتید و روان‌پزشکان برجسته‌ی کشور تألیف می‌شود، آشنا کردن خانواده‌های عزیز و متخصصانی که به‌نوعی با این گروه سنی سروکار دارند با یافته‌های علمی جدید در زمینه‌های مختلف بهداشت روان کودکان و نوجوانان، ازجمله فرزندپروری، بیماری‌های مختلف روان‌پزشکی، مشکلات رفتاری و هیجانی و... است.

ادامه...

مشخصات کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان

  • ناشر نشر قطره
  • تاریخ نشر ۱۳۹۳/۱۰/۱۵
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 1.21 مگابایت
  • تعداد صفحات صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب درمان‌شناختی رفتاری معطوف به آسیب روانی و سوگ در کودکان و نوجوانان