پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب فرماندهان عشق

کتاب فرماندهان عشق

نسخه الکترونیک کتاب فرماندهان عشق به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب فرماندهان عشق

تاریخ سراسر شور و حماسه ایران لبریز از نام و آوازه قهرمانانی است که با کوچک‌ترین تهدید برای ذره‌ای از خاک این کشور، خواب را از چشمان خویش گرفته و تا پای جان از مرزهای عقیدتی سرزمینی و عزت و اقتدار ملت و میهن دفاع کرده‌اند. شاید بتوان بارزترین نمونه این نوع فداکاری‌ها را در طول ۸ سال جنگ تحمیلی عراق علیه کشورمان به‌وضوح مشاهده کرد؛ نوجوانان، جوانان، پیرمردها و در یک‌کلام مردم یک کشور سربلند در این برهه حساس، دست در دست همدیگر دادند و با گذشتن از بزرگ‌ترین دارایی‌های خود، حماسه‌ای در مقابل رژیم بعث تا بیخ دندان مسلح و حامیان بی‌شمار آن ایجاد کردند و این حماسه، به معنی واقعی کلمه تحسین جهانیان را برانگیخت. این ۸ سال لبریز از فداکاری‌های مردانی آسمانی و عاشق است که با تمام وجود، هرچه داشتند در طبق اخلاص نهادند تا ایران و ایرانی همیشه پایدار باشد. در میان این مردان دلیر، ستارگانی به‌عنوان فرماندهان آن‌ها می‌درخشند؛ فرماندهانی که تنها نام فرمانده بر رویشان نهاده شده بود و در عمل، همیشه خاکی‌ترین افراد بوده و خود را برابر با سایر نیروهای خود قرار می‌دادند؛ با ایجاد صمیمیت فراوان بین خود و نیروها، مدلی جدید از فرماندهی ایجاد کردند که در آن عشق، نیرو را به احترام به فرمانده ایجاب می‌کرد؛ نه دستورات نظامی. در این کتاب کوشش بر این است تا گوشه‌ای از ابعاد شخصیت آسمانی این فرماندهان بزرگوار به نمایش درآید.

ادامه...

مشخصات کتاب فرماندهان عشق

بخشی از کتاب فرماندهان عشق

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب فرماندهان عشق