فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب آزادی حیوانات

کتاب آزادی حیوانات

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱۰,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب آزادی حیوانات

آزادی حیوانات سال ها پیش در اولین نوبت چاپ به هدف دگرگون کردن رفتار انسان ها با حیوانات الهام بخش جنبشی جهانی شد. میلیون ها زن و مرد دل نگران در اقصی نقاط جهان با خواندن این اثر توجهشان به سواستفاده های تکان دهنده از حیوانات جلب شد. اما مسلم است که تنها تلاش این کتاب برملا کردن واقعیت های خوفناک دامداری صنعتی نیست نویسنده برای تاثیر بیشتر و نتیجه گرفتن از تحقیقاتش جایگزین هایی پیشنهاد می کند که هم برای انسان ها و هم برای حیوانات مفید است.

ادامه...

بخشی از کتاب آزادی حیوانات

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

این کتاب یکى از تاثیر گذار ترین آثار فلسفى قرن حاضر و اثر پیتر سینگر، فیلسوف مشهور است. نویسنده در این کتاب راجب حقوق حیوانات و مواردی مانند فلسفه گونه پرستی،معضل دامداری صنعتی،گیاه خواری و... به تفصیل بحث میکند و نظریات عمیقی ارائه میدهد.خواندنش رو به علاقمندان توصیه میکنم. پ.ن:از کیفیت ترجمه اطلاعی ندارم.
در 1 سال پیش توسط soheil
به عنوان کسی که به حیوانات علاقه دارم و همیشه انواع سواستفاده هایی که بشر از ا نها میکنه و به نسل کشی انواع مختلفشان دست میزنه دنبال منابع شاخص افرادی مثل سینگر و رگان بودم خیلی خوشحالم با ترجمه خوب به زبان فارسی در اختیار قرار گرفتند.
در 1 سال پیش توسط hen...f90
خیلی خوشحالم پیداش کردم. ممنونم فیدیبو جاااان💗
در 2 ماه پیش توسط نیکی اصغری