فیدیبو نماینده قانونی انتشارات پیدایش و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب زنان و غلبه بر فکروخیال

کتاب زنان و غلبه بر فکروخیال
جلد اول

نسخه الکترونیک کتاب زنان و غلبه بر فکروخیال به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب زنان و غلبه بر فکروخیال

بسیاری از افراد در طول زندگی خود با ناهنجاری و ناملایمات زیادی مواجه می‌شوند. این افراد بسته به توان و ظرفیت روح و جسم خود در بسیاری از اوقات این ضربه‌ها را رد کرده و پشت سر می‌گذارند اما عوارض آن ضربه‌ها گاه تا آخر عمر با آنها همراه است. یکی از عوارض بسیار مهم این ناملایمات، ایجاد فکر و خیال شدید نسبت به همه چیز است. کتاب حاضر، به بررسی علمی و عملی فکر و خیال، طریقه غلبه بر آن و نیز عوامل ایجاد آن می پردازد. کتاب اول این مجموعۀ دو جلدی شامل دو بخش "فکروخیال شدید چیست و از کجا می آید" و نیز "شیوه های غلبه بر فکروخیال شدید" است. هر چند که در این کتاب بر جنس زنان تاکید شده است،اما بسیاری از مردان نیز با توجه به دغدغه های شخصیتی و فکری خود می توانند از کتاب بسیار بهره ببرند. به عبارت دیگر تاکید می کنیم که فکروخیال شدید شاید در زنان بیشتر باشد اما مختص آنان نیست.

ادامه...

بخشی از کتاب زنان و غلبه بر فکروخیال

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

کتاب قوی ، نویسنده قوی ،به شدت توصیه میکنم به کسایی که نمیتونن افکارشانو کنترل کنن و همیشه در حال دست و پا زدن در افکارشان هستن .
در 1 سال پیش توسط sar...m73
با جزییات مشکلات و راهکارها را دسته‌بندی کرده‌است. راه حل ها کاربردی و قابل اجرا هستند. برای من مهمترین قسمت "بخشیدن اشتباهات دیگران" بود، تا به حال از این زاویه به رفتار دیگران نگاه نکرده بودم. در کل اگر از فکر و خیال رنج می برید و اطرافیان را رنج می دهید حتما بخوانید و عمل کنید.
در 1 سال پیش توسط مریم خزائی
در حالت کلی کتاب خوبیه ، تقریبا تا نیمه های کتاب جمله های تکراری مربوط به صدمه هایی که افکار منفی میتونه به فرد بزنه زیاده، ولی بعدش راهکار های ارائه شده برای حل مشکلات زندگی و مقابله با افکار منفی میتونه کارساز باشه.
در 1 سال پیش توسط sam...avi
کتاب خوب و کاربردی است
در 7 ماه پیش توسط سارا حصاری
ارزش خوندن داره این کتاب..
در 2 ماه پیش توسط عاطی م
کتاب فوق خریداری شده اما به کتابخانه منتقل نشده
در 6 ماه پیش توسط شمس دادا
سلام.کتاب خوبیه، میتونه تا حدودی برای کمک به کم کردن فکرو خیال راهگشا باشه
در 4 ماه پیش توسط k*** ag