Loading

چند لحظه ...
کتاب چگونه قرآن بخوانيم

کتاب چگونه قرآن بخوانيم

نسخه الکترونیک کتاب چگونه قرآن بخوانيم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

با کد تخفیف salam این کتاب را در اولین خریدتان با «۹۰٪ تخفیف» بخرید!

درباره کتاب چگونه قرآن بخوانيم

صحبت از قرآن است. قرآنی که در هر موقع، در هر شرایط و در هر وضعی، مورد عنایت خاص پیامبر و ائمه اطهار و محور آداب و تربیتهای فردی و اجتماعی بوده و هست. قرآنی که در هیچ موقعیتی از زبان بزرگان و مربیان ما نیفتاده و همواره وِرد زبان آنان و زیباترین اندیشه آنان بوده است. این کتاب پس از پیشگفتار و مقدمه به دو بخش تقسیم شده است. در بخش اوّل، تحت عنوان «ظاهر» مطالبی مربوط به تلاوت قرآن؛ ترتیل؛ با اندوه خواندن قرآن؛ با لحن عربی خواندن قرآن و امثال اینها آورده شده است و در بخش دوّم تحت عنوان «باطن»، مسائلی در ارتباط با باطن قرآن از قبیل تدبّر در آیات قرآن؛ فهم و تفسیر قرآن تذکر داده شده است. برای اینکه ترجمه آیات و احادیث مندرج در این کتاب سلیس باشد، کوشش شده است از ترجمه تحت‌اللفظی و نامفهوم و ترجمه‌های پیچیده پرهیز شود، در عین حال رعایت امانت و مطابقت ترجمه با اصل و ارائه مقصود، مدنظر بوده است.

ادامه...

مشخصات کتاب چگونه قرآن بخوانيم

بخشی از کتاب چگونه قرآن بخوانيم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب چگونه قرآن بخوانيم

این کتاب رو خریدم ولی نوشته هاش بهم ریخته ست. خواهشا بررسی شود
در ۳ سال پیش توسط سیروس حمزه ( | )