فیدیبو نماینده قانونی انتشارات آموخته و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب سوپر‌استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

کتاب سوپر‌استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

نسخه الکترونیک کتاب سوپر‌استار بازاریابی شبکه‌ای شوید به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب سوپر‌استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

بازاریابی شبکه‌ای، حرفه‌ای است که کمک می‌کند افراد به رؤیاهای بزرگ و به ظاهر دور از دسترس خود دست یابند. هر کسی می‌تواند وارد این حرفه شود، اما فقط کسانی در این عرصه به موفقیت دست می‌یابند که بی‌وقفه تلاش کنند، بر موانع و چالش‌های موجود فائق آیند، و در مسیر درستی حرکت کنند. ایستادن و درجا زدن موفقیت هیچ‌ کسی را تضمین نمی‌کند. این آگاهی، پشتکار و حرکت است که ما را به سمت موفقیت رهسپار می‌کند. این بار مری کریستنسن، کارآفرین موفق و بزرگ بازاریابی شبکه‌ای، تجربیات ارزشمند خود را در کتاب «سوپراستار بازاریابی شبکه‌ای شوید» با شما در میان می‌گذارد. «سوپراستار بازاریابی شبکه‌ای شوید» کتابی شیوا، روان و ساده است که به دور از پیچیدگی‌های معمول کلامی، مفاهیمی کلیدی و مهم را با شما به اشتراک می‌گذارد. مری به شما کمک خواهد کرد تا به سرعت به سوپراستار صنعت رو به رشد و سودآور بازاریابی شبکه‌ای تبدیل شوید.

ادامه...

بخشی از کتاب سوپر‌استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه

ثروت چیزی نیست که بتوان آن را به طور اختصاصی «رزرو» کرد. هر کسی که خواهانش باشد و آمادگی داشته باشد که برای به دست آوردنش تلاش کند، می تواند آن را در اختیار بگیرد. به علاوه، هیچ قاعده ای نیست که حکم کند باید بین آزادی مالی و زندگی خانوادگی یکی را انتخاب کنید.
وقتی برای اولین بار به طور اتفاقی به بازاریابی شبکه ای برخوردم (که نام دیگرش فروش مستقیم، بازاریابی چندسطحی و اِم ال اِم(۲) است)، به دنبال راهی بودم که هزینه ی مسکن و مخارج دو فرزند خردسالم را تامین کنم. فکرش را هم نمی کردم که این کار زندگی ام را عوض کند.
ولی این اتفاق افتاد. موفق شدم استقلال مالی پیدا کنم.
ولی این همه ی ماجرا نبود. فهمیدم که می توانم هر دو کفه ی ترازو را نگه دارم: هم پول و هم زندگی. ثروت فقط پول نیست، بلکه کیفیت زندگی هم هست. رویا ها واقعاً دست یافتنی هستند.
هر کسی قابلیت رویاپردازی را دارد و هر کسی می تواند به رویا هایش دست پیدا کند؛ مهم نیست چه مهارت ها و تجربیاتی دارد و در چه شرایطی قرار دارد. کتاب «سوپراستار بازاریابی شبکه ای شوید» به شما نشان می دهد که چطور، حتی در دنیای واقعی، به رویا هایتان دست یابید، دنیایی که در آن زندگی همیشه مطابق انتظارات ما پیش نمی رود.
به دلایل بی شماری، هر هفته، بیش از ۰۰۰ /۱۷۵ نفر در آمریکا کسب و کار بازاریابی شبکه ای خودشان را شروع می کنند و این تعداد در سطح جهانی به ۰۰۰ /۴۷۵ نفر می رسد. (به گزارش انجمن فروش مستقیم، در آمریکا بیش از ۱۴ میلیون نفر و در جهان، بیش از ۵۴ میلیون نفر در زمینه ی بازاریابی شبکه ای فعالیت می کنند).
در دنیایی که هر روز نامطمئن تر از روز قبل می شود، افراد بیشتر و بیشتری به دنبال جایگزینی برای الگو های سنتی تحصیل، کار و بازنشستگی هستند. تعداد کسانی که حاضرند خانواده، دوستان و تفریحات شان را در قبال تقاضا های کارفرمایان شرکتی فدا کنند، رو به کاهش است. زنان و مردان دارند متوجه می شوند که بهترین امنیت در زندگی تکیه کردن روی خود است. این تغییرِ نگرش تاثیر عمیقی داشته و باعث شده در آمریکا تعداد افرادی که در خانه کار می کنند، در مقایسه با همین پنج سال پیش، افزایش چشمگیری پیدا کند.
نگرش زنان هم با همین سرعت رو به تغییر است. گرچه هنوز هم برای بیشتر زنان نقش مادری و محبت به فرزند و مشارکت در تربیتش اولویت است، اما نسبت به گذشته تعداد کمتری از زنان حاضرند آینده شان را به مخاطره بیاندازند و استقلال مالی جزو اولویت های اصلی شان است.
گرچه رویای داشتن کسب و کار شخصی جذاب است، اما آمار، تصویری واقع گرایانه تر را به نمایش می گذارد: ساعات کار طولانی، استرس زیاد و سود پایین برای دارندگان کسب و کار های کوچک تا متوسط که بعد از کسر هزینه های اجاره، موجودی، کارکنان و عملیات سود چندانی عایدشان نمی شود.
راه حل، بازاریابی شبکه ای است. فرصتی برای داشتن کسب و کار خودتان، بدون اینکه بار آن را به تنهایی به دوش بکشید. این رویای کارآفرینان است.
بازاریابی شبکه ای چطور کار می کند؟ اگر نماینده ی مستقل (که توزیع کننده، همکار، مشاور، عضو یا دارنده ی کسب و کار نیز نام می گیرد) شوید با شرکتی که محصول یا خدماتی را همراه با پشتیبانی اجرایی و بازاریابی ارائه می دهد، شریک می شوید. شرکت مسئول پشت صحنه ی کسب و کار است و شما آزادید که روی اقدامات خط مقدم و درآمدزا تمرکز کنید.
درآمد شما حاصل فروش محصولات یا خدمات است و همچنین به کارگیری افراد دیگری برای فروش همان محصولات و خدمات. هر چه فروش کل تان بیشتر باشد، درآمدتان بیشتر است.
چیزی که باعث جذابیت بازاریابی شبکه ای می شود این است که شروع این کار تقریباً هیچ هزینه ای ندارد و اجرای آن بسیار کم هزینه است. برای شروع به سرمایه گذاری نیاز نیست، به جز هزینه ی لوازم شروع کار. بنابراین کسب و کار خودتان را دارید، بدون اینکه سرمایه ای بگذارید یا نیاز به قرض گرفتن سرمایه ی اولیه داشته باشید.
درآمدتان هیچ سقفی ندارد و لازم نیست برای پیوستن به جرگه ی افراد موفق، خانواده و دوستان تان را فدا کنید.
بیشتر بازاریابان شبکه ای در خانه کار می کنند و زندگی روزمره شان را هم دارند. بعضی از آن ها به انتخاب خودشان به صورت پاره وقت به بازاریابی شبکه ای می پردازند و این درآمد مکمل درآمد کل خانوار است، در حالی که خودشان، همسرشان یا هر دو کار سنتی شان را هم حفظ می کنند. برای بعضی دیگر هم کسب و کار بازاریابی شبکه ای تنها منبع درآمد است.
زوج هایی که مهارت ها و منابع شان را کنار هم می گذارند تا با هم کسب و کار بازاریابی شبکه ای شان را داشته باشند بسیارند و به این ترتیب این امکان فراهم می شود که خانواده در اولویت قرار بگیرد.
هیچ راه مشخص و واحدی نیست که بهترین باشد. هدف از بازاریابی شبکه ای فراهم کردن آزادی و انعطاف پذیری متناسب با آرزو ها و شرایط شخصی شماست. مهم این است که می توانید تصمیم بگیرید چه چیزی برای زندگی تان بهترین است.
بازاریابی شبکه ای یکی از معدود کسب و کار هایی است که به شما این امکان را می دهد که در حین کارآموزی درآمد هم داشته باشید، آن هم از ابتدا. اگر تردید دارید:
- به میلیون ها نفری فکر کنید که سال ها تلاش می کنند و تحصیلات کالج و دانشگاه را پشت سر می گذارند تا به جرگه ی افراد پردرآمد بپیوندند.
- به میلیون ها نفری فکر کنید که خودشان برای یک کسب و کار سرمایه گذاری می کنند، اما در نهایت باید ساعات طاقت فرسای کاری را طی کنند تا درآمد قابل قبولی داشته باشند.
- به کسانی فکر کنید که تمام عمرشان در مسیر رفت و آمد به محل کار تلف می شود.
- به کسانی فکر کنید که اتفاقات مهم زندگیِ فرزندان شان را به خاطر تعهدات شغلی از دست می دهند.
- به کسانی فکر کنید که هر روز با بیزاری سر کار های تکراری و خسته کننده شان می روند و همکاران شان کسانی هستند که اگر مجبور نبودند به هیچ وجه حاضر نبودند حتی یک لحظه را با آن ها سپری کنند.
- به این فکر کنید که چقدر خوش شانس هستید که اختیار کسب و کار کم ریسک و پرسودتان را خواهید داشت، کسب و کاری که در آن خودتان تصمیم می گیرید زمان تان را چگونه و با چه کسانی بگذرانید.
این کتاب را برای تمام افرادی نوشته ام که به طور جدی قصد دارند رویایشان برای کسب و کار بازاریابی شبکه ای را تبدیل به واقعیت مالی و سبک زندگی کنند. اگر آماده اید که ترک عادت کنید و به تحقق خواسته هایتان متعهد شوید، حال در هر شرایطی که هستید، به شما نشان می دهم چطور به جرگه ی صد ها هزار نفری بپیوندید که از درآمد فوق العاده بالا و سبک زندگی رویایی با کسب و کار بازاریابی شبکه شان لذت می برند: ثروت، به معنای واقعی کلمه.
این ها اصول پایه ی بازاریابی شبکه ای هستند:
۱.میانبری در کار نیست. در این کار هم مانند هر کار دیگری، اگر می خواهید موفق شوید، باید تلاش کنید و هوشمندانه کار کنید و این ها با مهارت یافتن در زمینه هایی شروع می شود که میلیون ها نفر ثابت کرده اند نتیجه بخش است؛ کسانی که کسب و کار هایی موفق در این حوزه دارند.
۲.هیچ عذر و بهانه ای موجه نیست. اگر روشی برایتان جواب نمی دهد، باید آمادگی تغییر را داشته باشید. منظور این نیست که باید به دنبال شرکت بهتر، سیستم بهتر یا ایده ی جدیدی باشید. منظور این است که باید خودتان را تغییر بدهید. شاید نگرش تان، طرز معرفی کردن خودتان، نحوه ی برقراری ارتباط تان یا درک تان از طرز کار نیاز به تغییر داشته باشد. این کتاب به شما کمک می کند بفهمید که زمان، انرژی و منابع تان را در کجا متمرکز کنید تا فرصت موفقیت بیشتری داشته باشید.
۳.تلاش و پشتکار هیچ پاداشی ندارد. در بازاریابی شبکه ای، برای نتایج ارزش قائل می شوند. همه نمی توانند موفق شوند، چون همه حاضر نیستند تلاش لازم برای موفقیت را به کار بندند. اگر واقعاً آمادگی اش را دارید، پاداشی که در ازای آن دریافت می کنید ارزشش را خواهد داشت. اگر به این نتیجه رسیدید که بازاریابی شبکه ای به درد شما نمی خورد، هیچ ریسکی نکرده اید و چیزی از دست نداده اید. یکی از نقاط قوت این صنعت این است که می توانید در حین بنا نهادن این کار جدید، کار معمول خودتان را هم نگه دارید.
این کتاب مکمل برنامه ی آموزشی شریک شرکتی شما خواهد بود، برنامه ای که اطلاعات و رهنمون های دقیق مربوط به محصولات و فرصت های کاری تان را به شما ارائه می کند. به جای اینکه اطلاعاتی را تکرار کنم که در کتاب های راهنمای شرکت و سمینار های شرکت یافت می شود، روی این تمرکز دارم که چطور این اطلاعات را اعمال کنید و درس های لازم را از دوره های آموزشی فرا بگیرید. باور کنید که فاصله ی زیادی بین نظریه ی بازاریابی شبکه ای و شرایط دنیای واقعی وجود دارد.
این یک کتاب راهنماست که شما را گام به گام به سوی بلندپروازانه ترین اهداف تان هدایت می کند. بعد از هر فصل، کاربرگی ارائه شده که به شما کمک می کند مطالب آن فصل را اعمال کنید. دانش دارایی قدرتمندی است، و دانشی که به عمل تبدیل شود فرمول واقعی پیروزی است.
بیش از هر چیز باید باور داشته باشید که می توانید موفق شوید. من می دانم که می توانید، چون خوب یادم هست که وقتی شروع به کار کردم چقدر بی مهارت و فاقد اعتماد به نفس بودم. هر قدمی که در پیش رو دارید، من هم برداشته ام. میلیون ها نفر اکنون پاداش بالایی در ازای پشتکارشان می گیرند، پاداشی که در انتظار شما نیز هست.
به این صنعت پویا خوش آمدید. اگر حاضرید یاد بگیرید و تلاش کنید، زندگی ای را خلق می کنید که خودتان و خانواده تان سزاوارش هستید و الگویی می شوید برای افراد دیگری که جرات می کنند رویا های بزرگ داشته باشند.

گام اول: شهامت رویاپردازی داشته باشید

تصور کنید که قرار است سه آرزویتان برآورده شود.

چه آرزویی می کنید؟
هیجان بیشتر؟ ماجراجویی بیشتر؟
پول بیشتر؟ زمان بیشتر؟
تفریح بیشتر؟
موفقیت هایتان در زندگی هیچ محدودیتی ندارد، جز محدودیت های ناشی از تصور خودتان. هر فرد موفقی (از دانشمندی که به یک موفقیت بزرگ پزشکی دست پیدا می کند و جان میلیون ها نفر را نجات می دهد تا پستچی ای که برخلاف تمام احتمالات رکورد جهانی می زند) در ابتدا فقط یک رویا در سر داشته اند.
اولین کسانی را تصور کنید که روی خاک آمریکا پا گذاشتند و هیچ تصوری از این سرزمین نداشتند، اما دلشان سرشار از رویای آینده ای بهتر بود.
اولین کسی را تصور کنید که به آسمان شب خیره شد و رویای رفتن به ماه را در سر پروراند. در آن زمان، این رویا کاملاً غیرممکن به نظر می رسید. اما این اتفاق افتاد، چون فردی جرات کرد این رویا را در سر بپروراند.
زندگی دنبال کردن مسیری نیست که دیگران در برابرمان گذاشته اند، بلکه پا گذاشتن در راه های تازه و خلق زندگی دلخواه تان است.
رویاپردازی ما را از تردید ها، بدبینی ها، تعصبات، تجربیات قبلی و انتظارات دیگران رها می کند و حقیقت خواسته هایمان از زندگی را آشکار می کند. قابلیت ما برای موفقیت هیچ حد و مرزی ندارد، به شرط این که جرات کنیم رویا های بزرگ در سر بپرورانیم.
وقت بگذارید و به این فکر کنید که چه چیزی شما و کسانی را که دوست شان دارید واقعاً خوشحال می کند. شش سوال ساده از خودتان بپرسید:

۱.می خواهم چه کسی باشم؟
۲.می خواهم چه کار کنم؟
۳.حاضرم از چه چیزهایی بگذرم؟
۴.می خواهم چه داشته باشم؟
۵.می خواهم وقتم را چطور بگذرانم؟
۶.می خواهم وقتم را با چه کسانی بگذرانم؟

وقتی جواب این سوالات را پیدا کردید، قدرتی فوق العاده روی آینده تان خواهید داشت.
مهم نیست چقدر طول بکشد تا تصمیم بگیرید می خواهید چطور زندگی تان را سپری کنید، ارزشش را دارد، چون وقتی می دانید که چه چیزی برایتان بیشترین ارزش را دارد، می توانید برای تحقق بخشیدن به آن، کوه را هم جابجا کنید. رویا های بی زرق و برق هرگز الهام بخش کار های بزرگ و پیروزی های شگفت انگیز نبوده اند.
به این فکر کنید که چه واکنشی به رویداد هایی نشان می دهیم که واقعاً رویمان تاثیرگذار هستند. به این فکر کنید که چطور از باور هایمان دفاع می کنیم. به این فکر کنید که برای محافظت از خانواده تان و کسانی که دوستشان دارید، حاضرید دست به چه کار هایی بزنید. هر چه اشتیاق بیشتری داشته باشید انرژی بیشتری برای تحقق بخشیدن رویا هایتان خواهید داشت.
بسیاری از مردم در دنیایی یکنواخت و سیاه و سفید زندگی می کنند. بسیاری اجازه می دهند که عدم اعتماد به نفس و تردید شان رویا هایشان را نابود کند. اما شما نه. واضح و روشن و رنگارنگ فکر کنید.
اگر آرزو دارید بچه هایتان را به بهترین دانشگاه ها بفرستید، تصور کنید که دارند از سردر آن دانشگاه وارد می شوند و در کلاس ها حضور پیدا می کنند. تصور کنید وقتی دارند فارغ التحصیل می شوند، چقدر به آن ها افتخار می کنید.
اگر آرزوی ماشین جدیدی دارید، رنگش، صدای موتورش، و بوی چرم نوی آن را تجسم کنید. سفر هایی را که با آن ماشین می روید و ماجراجویی های لذت بخش تان با آن را تصور کنید.
اگر آرزوی کمک به دیگران را دارید، تصور کنید که چطور قرار است زندگی شان را دگرگون کنید.
اگر آرزوی خانه ی جدیدی دارید، تک تک اتاق هایش را تصور کنید. با پای برهنه روی کف چوبی آن راه بروید و بگذارید پایتان در فرش نرمش فرو برود. رنگ دیوار هایش را مجسم کنید. جنس مبلمانش را حس کنید. از پنجره ها به منظره ی بیرون نگاه کنید.
اگر آرزو دارید دور دنیا سفر کنید، به منظره ها، صدا ها و طعم هایی که قرار است در این سفر ها بچشید، فکر کنید.
الان وقت خودداری و خودخوری نیست. تصورتان را رها کنید و بگذارید اوج بگیرد.
***
اگر بازاریابی شبکه ای را به عنوان وسیله ی تحقق رویا هایتان انتخاب کرده اید، به انتخاب تان تبریک می گویم. در راه رسیدن به آینده ی رویایی تان، سفری شگفت انگیز در پیش خواهید داشت. قطعاً در حین پیش روی به سوی خواسته هایتان و آنچه سزاوارش هستید، با موانعی روبرو خواهید شد. هر چه باشد، این دنیای واقعی است. اینکه بدانید چرا دارید این کار ها را می کنید، مهم تر از این است که وقتی با مشکل مواجه شدید بدانید چطور باید کارتان را پیش ببرید. وقتی بدانید که برای چه هدفی تلاش می کنید، هر اتفاقی که در این راستا بیافتد، باز هم شور و شوق تان، شما را به سوی هدف پیش خواهد برد.

بعضی ها هر چیزی را آن طور که هست می بینند و می پرسند «چرا؟»
من رویای چیز هایی را دارم که هرگز وجود نداشته اند و می پرسم «چرا که نه؟»
«جرج برنارد شاو»

کاربرگ اول: شهامت رویاپردازی داشته باشید

غول چراغ جادویتان را احضار کنید و از او بخواهید سه آرزویتان را برآورده کند. این آرزو ها را با نهایت جزئیاتی که می توانید مجسم کنید.
رویای اول من:...
رویای دوم من:...
رویای سوم من:..

نظرات کاربران درباره کتاب سوپر‌استار بازاریابی شبکه‌ای شوید

کتاب خریداری شده ولی مشکل داره و قابل خواندن نیست،رسیدگی شود
در 1 سال پیش توسط mnb...779
نظری ندارم
در 8 ماه پیش توسط dra...799
به نظر مفید میاد
در 2 ماه پیش توسط بنیامین زمانی
کتابو نخوندم اما میتونم بگم نتورک یکی از قدرتمند ترین شغل های دنیاس اگه ب صورت درست اجراشه من خودم کار میکنم و موفقیت کوچیکی تا ب حال بدست اوردم هرکی میخواد با اصول درستش اشنا شه میتونم کمکش کنم اگه از مازندران باشه حضوری هم میشه میتونین ب تلگرامم پیام بدین یا تماس بگیرین ۰۹۳۸۰۹۹۲۸۶۴ amir_emami۷۲
در 2 ماه پیش توسط امیر امامی