فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب نکات حقوقی قبل و بعد از ازدواج

کتاب نکات حقوقی قبل و بعد از ازدواج

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۳,۰۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب نکات حقوقی قبل و بعد از ازدواج

کسانی که از حمایت خانواده برخوردار نیستند، بی پناهند و در معرض فساد و تباهی قرار می‌گیرند. کودکانی که بدون خانواده بزرگ می‌شوند، دارای کمبودهای عاطفی و اخلاقی فراوانی هستند. زن و مردی که از کانون گرم خانوادگی بی‌بهره‌اند اغلب با فساد و تیره ورزی هم‌آغوش‌اند. این موضوع آن‌قدر حائز اهمیت است که اصل ۱۰ قانون اساسی کشورمان تأکید بسزایی در تحکیم و استحکام بنیان خانواده دارد. متأسفانه در سال‌های اخیر آمار به‌دست‌آمده نشان می‌دهد که بسیاری از ازدواج‌ها و پیوندهای زناشویی ناکام مانده و منجر به طلاق و جدایی شده است و بسیاری از مردان و زنان را به دنبال کسب حقوق قانونی خویش کشانده است. بی‌شک بخش عمده‌ای از مشکلات، مربوط به مسائل روان‌شناختی می‌باشد. در این وادی شاید نتوان نقش حقوق را در تنظیم خانواده انکار کرد؛ زیرا هستند کسانی که جز با زور به هیچ منطقی تسلیم نمی‌شوند و درباره اینان تنها حقوق می‌تواند حداقلی از نظم و عدالت را مستقر سازد. در پی این موضوع قانون حمایت خانواده طی سالیان متمادی در دست اصلاح و بررسی قرارگرفته است.

ادامه...

بخشی از کتاب نکات حقوقی قبل و بعد از ازدواج

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

نکات کلی و به زبان دادگاهی و رسمی بیان شدن. درکش یه کم سخت هست. آموزنده هست، یه سری چیزا ازش یاد گرفتم که قبلا نمی دونستم.
در 1 سال پیش توسط امین تمدن
خوبه
در 5 ماه پیش توسط dariuosh
نکات بصورت کلی بیان گردیده.اما ارزش خواندن دارد .
در 6 ماه پیش توسط MOHSEN rezaei
کتاب جامع و خلاصه ای بود، ولی ای کاش اینقد روی مهریه تاکید نشه که اکثرا اقایون ازون سرباز میزنن و حقوق دیگه خانما به اونها برگردونده بشه... درسته که قانون در خصوص مهریه به زن حق میده ولی اونقدر اختیارات مرد در زندگی زیاده که مهریه عملا دستمایه رها شدن زن از شرایط بد زندگی اش میشه... امیدوارم قوانین به سمت عدالت برن
در 1 ماه پیش توسط sim...shi
عالی
در 4 ماه پیش توسط بابک الیاسی