فیدیبو نماینده قانونی انتشارات مینوفر و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تاریخ شفاهی و نقش آن در آموزش

کتاب تاریخ شفاهی و نقش آن در آموزش

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ شفاهی و نقش آن در آموزش به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۲۵۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تاریخ شفاهی و نقش آن در آموزش

تاریخ شفاهی در دهه­های اخیر گسترش بسیاری یافته و به علت مزایای بی شمار ­آن، در کشورهای پیشرفته جزء مواد درسی دانش­آموزان قرار گرفته است. در ایران هنوز تاریخ شفاهی در اول راه است و اطلاع کافی از این رشته وجود ندارد به همین جهت به اهمیت آن پی برده نشده است. در راستای استفاده از مزایای تاریخ شفاهی لازم است در دبیرستان­های ایران تاریخ شفاهی جزء مواد درسی و یا تکالیف درسی دانش­آموز قرار گیرد. سهولت انجام و در دسترس بودن مواد لازم (مانند راوی و لوازم ضبط صدا و تصویر) زمینه انجام آن را فراهم می­آورد. اولیاء و مدیران و معلمان با وقوف به مزایای تاریخ شفاهی در تسهیل اجرای آن اهتمام بیشتری به خرج خواهند داد. در این زمینه کتاب حاضر اگرچه برای دانش­آموزان دوره متوسطه نوشته شده اما می­تواند مورد استفاده دیگر افراد، به ویژه دانشجویان تاریخ قرار گیرد. در این نوشته به کاربرد آموزشی تاریخ شفاهی توجه ویژه­ای شده است. در اینجا از منظر آموزشی و این که تاریخ شفاهی چه کاربردی در آموزش خواهد داشت و چگونه می­توان از آن در آموزش سود جست می­نگرد. از این منظر تاریخ شفاهی بیشتر بصورت یک روش تدریس مطرح می­شود، بعنوان یک روش و یک ابزار که معلم می­تواند با کمک آن به اهداف آموزشی خود برسد. این نوشته در واقع تاریخ شفاهی را بصورت ساده برای دانش­آموزان و دانشجویان تشریح نموده، ضمن بیان مزایای استفاده از این روش در آموزش، روند اجرای آن را توضیح داده است.

ادامه...

بخشی از کتاب تاریخ شفاهی و نقش آن در آموزش

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ شفاهی و نقش آن در آموزش