0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
از شنبه
٪30

معرفی، خرید و دانلود کتاب صوتی از شنبه

درباره از شنبه

‌درباره‌ی کتاب صوتی از شنبه اثر محمد پیام بهرامپور

بهترین مهارت و توانایی افرادی که کارهای روزمره‌ی خویش را پشت گوش می‌اندازند تعریف سختگیرانه‌ی زمان شروع به انجام کار است. نقاط عطف زمانی روی تصمیم گیر‌های ما تاثیر بسیاری دارند. به عنوان مثال معمولا در ابتدای سال جدید به آنچه در سال و سالیان گذشته انجام داده‌ایم نگاهی می‌کنیم و برای سال جدیدمان رویابافی می‌کنیم. یا در روزهای تولدمان تصمیمات عجیب و غریبی می‌گیریم تا به مبارزه با گذر سریع زمان برآییم. برای شروع یک عادت جدید که انجام آن به مذاق ما دشوار می‌رسد همیشه شنبه نقطه‌ی عطفی است که شروع فعالیت‌مان را به رسیدن آن موکول می‌کنیم. شنبه روز پس از میهمانی آخر هفته است، روزی که پرخوری‌ها تمام شده است و شرایط برای رژیم گرفتن مهیاست. شنبه هزاران دلیل پشت سر خود دارد تا شروع کارها را تا شنبه به تعویق بیاندازید اما کتاب صوتی از شنبه به شما یاد می‌دهد که شنبه دروغی بیش نیست.

about book image

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی از شنبه

کتاب صوتی از شنبه در ده فصل به همراه یک فصل پیوست نوشته شده است. عناوین فصول این کتاب به ترتیب زیر هستند:

  • آیا من این کتاب را تا آخر می‌شنوم؟
  • اهمال کاری، تنبلی یا...
  • اهمال کاری به دلیل مسائل گرایشی
  • اهمال کاری به دلیل مسائل شناختی
  • اهمال کاری آنلاین
  • نکاتی در مورد انواع اهمال کاری
  • اعتقادات کشنده در اهمال کاری
  • ورودی‌های ذهن
  • ایجاد انگیزه
  • مغزهای سه‌گانه و اهمال کاری

‌در بخشی از کتاب صوتی از شنبه می‌شنویم

تکنولوژ‌ی‌هایی که امروزه داریم از جهاتی کار ما را بسیار ساده کرده‌اند و از جهاتی بسیار سخت. حقیقت این است که اکثر ما وقت بسیار زیادی را در فضای مجازی می‌گذرانیم و اکثر آن نیز در حال گشتن در وبسایت‌های غیر مفید و یا جست و جو در شبکه‌های اجتماعی‌ست. در این بخش قصد دارم نمونه‌های متدوالی از اهمال کاری آنلاین را مطرح کنم و بعد درباره‌ی راه‌های کنترل اهمالکاری با تکنولوژی با هم صحبت کنیم. در ادامه به روش‌های متداول اهمالکاری با ابزارهای تکنولوژیک می‌پردازیم.

یکی از بزرگترین مشکلاتی که همه‌ی ما درگیر آن هستیم این است که به دلیل دسترسی بسیار زیاد و البته وقت اضافی بسیاری از افراد زمان زیادی از عمرمان را مشغول به صحبت کردن با تلفن هستیم. در اینجا راهکارهایی را برای مدیریت تماس‌های تلفنی با شما به اشتراک می‌گذارم. گفتنی است که این روش‌ها برای من نتایج بسیار خوبی داشته است.

محاسبه‌ی میزان استفاده: آیا شما می‌دانید که چند ساعت در روز تلفنی صحبت می‌کنید؟ اکثر تلفن‌های همراه میزان ساعات مکالمه ورودی و خروجی را مشخص می‌کنند و مطمئنم اگر به سابقه‌ی موبایل خود نگاه کنید متحیر خواهید شد. زیرا معمولا ما بیشتر از آنچه در ذهن خود داریم در حال صحبت با تلفن هستیم. برای مثال سه سال پیش زمانی که متوجه شدم که روزانه حدود پنج ساعت از زمانم صرف با تلفن صحبت کردن می‌شود تصمیم گرفتم استراتژی جدیدی برای پاسخ دادن به تلفن به کار ببرم.

‌درباره‌ی محمد پیام بهرامپور نویسنده‌ی کتاب صوتی از شنبه

انتشارات نوین کتاب گویا کتاب صوتی از شنبه را عرضه کرده و در اختیار علاقه‌مندان قرارداده است. این کتاب صوتی خوانشی است از کتاب چاپی این اثر که انتشارات تعالی به چاپ رسانیده است. محمد پیام بهرام‌پور نویسنده‌ی این کتاب مدیر باشگاه سخنرانی و فن بیان برج میلاد است. او تاکنون 9 جلد کتاب نوشته و به چاپ رسانده است که کتاب حاضر یکی از معروف‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود. او سابقه‌ی اجرای تلویزیونی را نیز در کارنامه‌ی خود دارد.

چرا باید کتاب صوتی از شنبه را شنید؟

کتاب صوتی از شنبه دستورالعمل و نسخه‌ای است برای تمام کسانی که اهل پشت گوش انداختن‌اند. کسانی که عادت دارند شروع کاری را به پایان کار دیگری موکول کنند که هیچ‌وقت تمام نمی‌شود. از شنبه، به شما نشان می‌دهد که تا چه اندازه وقت خود را در گیر و دار مسائل بی‌اهمیت تلف می‌کنید به جایی که به انجام کار اصلی و واقعی بپردازید. از شنبه، دلایل ترس از شروع کار و بهانه‌های گوناگون را برای مخاطب خود تشریح می‌کند و راه‌های شروع به کار و کنار گذاشتن تنبلی و بهانه‌جویی را به مخاطب نشان می‌دهد.

کتاب صوتی از شنبه در دسته‌ی کتاب‌های انگیزشی قرار دارد.

کتاب صوتی از شنبه مناسب برای گروه سنی بزرگ‌سال است.

خوانش کتاب صوتی صوتی از شنبه را امیرمحمد صمصامی به‌عهده داشته‌ است.

about book image

آن‌چه در بالا خواندید بررسی و نقد کتاب صوتی از شنبه اثر محمد پیام بهرامپور بود. خرید و دانلود این اثر در همین صفحه امکان‌پذیر است. برای مطالعه‌ی دیگر کتاب‌ها در زمینه‌ی انگیزشی می‌توانید به قسمت دسته‌بندی کتاب‌ها مراجعه و کتاب‌های این موضوع را یکجا مشاهده کنید.

دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
mp۳
حجم
353.۶۱ مگابایت
مدت زمان
۰۶:۲۶:۰۱
نویسندهمحمدپیام بهرامپور
راویامیرمحمد صمصامی
ناشرنوین کتاب
زبان
فارسی
تاریخ انتشار
۱۳۹۶/۰۳/۲۰
قیمت ارزی
5.۵ دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
mp۳
۳۵۳.۶۱ مگابایت
۰۶:۲۶:۰۱

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.9
از 5
براساس رأی 109 مخاطب
5
ستاره
41 ٪
4
ستاره
33 ٪
3
ستاره
9 ٪
2
ستاره
5 ٪
1
ستاره
10 ٪
65 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
4

اومدم خدمتتون عرض کنم که بعد از گذشت بیش از یکسال هنوزم شنبه مد نظرم نیومده...

2

به نظرم زود بود برای نوشتن کتاب برای ایشون . بعضی مطالب رو که باید وارد جزییات بشن نمیشدن ولی در موارد کم استفاده تر خیلی به جزییات میپرداختند.یه حالت نصیحت گونه خود ما ایرانی ها رو داره که من اصلا با لحن بیانش ارتباط برقرار نکردم . کتاب قدرت عادت به نظرم به مراتب ارزشمند تر برای صرف پول و مهمتر وقت است . با احترام به نظر بقیه دوستان 🌸

5

در قسمت نظرات برخی نوشتند تغییری در زندگی ام ایجاد نشد. باید دید چند سال یا چند ماه به توصیه ها عمل کردند و تغییری حاصل نشده؟ معمولا افراد اهمال کار و کمال گرا ذهن توجیه کننده ی قوی دارند که مانع از پذیرش تکنیک ها و انجامش می‌شود. به قول خود نویسنده مغز خزنده ی قوی! همان مغزی که میخواهد تا حد ممکن انرژی حیاتی را ذخیره کند. و همه چیز را به تعویق می‌اندازد. راهکارهای این کتاب هم مسلما از این مسله در امان نخواهد بود. در کل کتاب مفیدی است. مسائل را به روشنی توضیح داده و تلاش کرده توجیهات منطقی برای تلاش کردن ارائه دهد. میتوانید کتاب را نخوانید اگر به نیروی تلاش ایمان دارید.

4

دوستان یه کتاب موفقیت یا خودیاری معرفی کنید که نویسنده اش خودش کارآفرین باشه. نه اینکه نویسندش فقط نویسنده باشه. مثلا کتابی باشه که خود بیل گیتس یا استیو جابز یا هر شخص موفق دیگه ای خودش نوشته باشه. یا مثلا ساتیا نادلا مدیرعامل مایکروسافت به تازگی کتاب نوشته. یا مثلا اریک اشمیت که کتاب گوگل چگونه کار میکند رو نوشته. یچیزی تو این مایه ها.

1

کار خاصی نکرده!!!مطالب بقیه کتابا رو گذاشته کنار هم

4

خیلی خوبه و واقعا تاثیرگذار اگه به چیزایی که تو‌کتاب گفته بشه عمل کنیم. و به نظر من بحثی که در مورد کپی بودن مطالب گفتن اهمیت خاصی نداره، هدف کتاب کمک به مخاطبان این موضوع هست و نویسنده میتونه از مطالب کتابهای دیگه هم وام گرفته باشه برای بیان بهتر و ملموس مطالب؛ کتاب روانشناسی هست و نه رمان و داستان.

4

من نسخه چاپی کتاب رو خوندم و با مجموعه بهرام پور آشنا هستم‌ . اتفاقا ویژگی خوب این کتاب اینه که نیاز نیست چندتا کتاب خارجی بخونی و آقای بهرامپور سعی میکنه تا جای امکان محتوای کتاب ها رو ایرانیزه کنه . با این حال بهرامپور فرد انتقاد پذیریه و اگه ببینه کتابش واقعا ایراد داره اصلاح میکنه

1

کپی برداری از کتابهای اثر مرکب و برتری خفیف و سایر منابع خارجی

5

با سلام به همه کتابخوانهای عزیز. این کتاب حاوی مطالب بسیار ارزشمندی است که به نظر من ارزش چند بار گوش دادن را دارد. تکنیکهای ارائه شده در آن بسیار کاربردی هستند چون به شخصه اجرایشان کردم و نتیجه گرفتم.آنرا به همه دوستانی که تمایل به پیشرفت دارند توصیه می کنم

4

کتاب با صدای اقای صمصامی بسیار شنیدنی است، به دیگر دوستان نیز توصیه می نمایم. اشکال ازاردهنده در این کتاب صوتی املای نادرست اهمال می باشد که بر روی جلد صحیح است اما در معرفی فصول اشتباه تایپ شده است!!!لطفا اصلاح شود.

نمایش 55 نقد دیگر
3.9
(108)
45,000
٪30
31,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
از شنبه
٪30
از شنبه
محمدپیام بهرامپور
نوین کتاب
3.9
(108)
45,000
٪30
31,500
تومان

از همین نویسنده مطالعه کنید

مشاهده بیشتر