دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۵۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی فیدی‌پلاس

کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی

نسخه الکترونیک کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی

در مورد چگونگی شکل و فرمی که جهان دارد و با توجه به شکل ظاهری و ترسیمی که بنده برای اولین بار ارائه دادم، بهتر است برای اشنایی ابتدایی با تئوری‌ها و نظریه‌های نو و جدید که بر پایۀ استدلال‌های منطقی استوار است، ابتدا یک پیش زمینه فکری پیدا کنید. تئوری داس(DAS) و نظریه‌های زیر مجموعۀ آن و همچنین مطالب نوشته شده برای اولین بار توسط این حقیر در قالب کتابی که در دست دارید مطرح شده است. کتاب نگاهی دیگر به جهان و چگونگی شکل گیری آن به صورتی جدید و از مسیری دیگر که روند شکل گیری جهان و هرآنچه که در آن می‌باشد را به صورت تئوری‌های جدید بیان می‌کند. تمامی موارد و مطالب و نظریه‌های ارائه شده در این کتاب، تئوری داس نام گذاری شده است. کلمۀ داس سه حرف اول عبارت انگلیسی تاریکی و آرامش(Darkness And Serenity)است و تعداد زیادی نظریه‌های مختلف در زیر مجموعۀ تئوری داس گنجانده شده است. تاریکی و آرامش بی نهایتی که مد نظر می‌باشد، فضا و مکانیست بی نهایت که جهان ما و تعداد زیادی جهان دیگر در اعماق و گسترۀ آن قرار دارند و چون عبارتی برای آن وجود ندارد، نام آن را تاریکی و آرامش بی نهایت گذاشتم. وقتی می‌گوییم تئوری داس (DAS) منظور تمامی نظریه‌های جدیدی است که برای اولین بار به صورت کتابی که در دست دارید تالیف شده است. برخی از این نظریه‌ها در تئوری داس عبارتند از: نظریۀ تاریکی و آرامش بی نهایت، نظریۀ جت‌ها، کرۀ عظیم حرارتی و انفجار آن، سیات‌ها، نظریۀ آغاز و پایان، محدودۀ جهان هستی ما و تعداد زیادی جهان دیگر در همسایگی ما، نیروی محدوده پنجمین نیروی بنیادین، فرایند تبدیل، حلقه‌های انفجاری، چگونگی سفر در زمان، سیاهچاله‌ها یا سوپاپ‌های عظیم کیهانی، چگونگی پایان جهان، چگونگی شکل گیری کهکشانها و منظومه‌ها، نظریۀ انبساط و انقباض جهان، خط توقف، رشتۀ جهان سازی صفاو رشته‌های جهان سازی دیگر، زمین و چگونگی پیدایش آب و حیات در آن، چگونگی افزایش عمر زمین و بسیاری نظریه‌ها و مطالب دیگری که توسط نگارنده برای اولین بار مطرح شده است. به مجموع همۀ این نظریه‌ها تئوری داس(DAS) می‌گوییم. با مطالعۀ نظریه‌ها ومطالب جدید مطرح شده، برای بسیاری از پرسش‌هایی که تاکنون علم برای آن جوابی نداده، پاسخ داده شده و توضیحات منطقی و علمی بسیار مهمی ارائه گردیده است. تئوری داس از لحظۀ آفرینش جهان هستی و حتی قبل از جهان و چگونگی شکل گیری کائنات و تمام اجرام و اجسام و نیروها و انرژی‌های موجود در آن و سرچشمۀ همۀ آنها یعنی عالم و گسترۀ تاریکی و آرامش بی‌نهایت و همچنین چگونگی پایان جهانی که در آن زندگی می‌گنیم توضیح می‌دهد.

ادامه...

مشخصات کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی

  • ناشر کنکاش
  • تاریخ نشر ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 5.34 مگابایت
  • تعداد صفحات ۴۵۴ صفحه
  • شابک

نظرات کاربران درباره کتاب نگاهی دیگر به جهان هستی

چقدر جالب کیهان را توضیح داده. اولین باره اینقدر از یک گتاب کیهانشناسی خوشم اومد. بسیار ساده و روان و قابل فهم تالیف شده. دیدگاهم به عظمت افرینش کیهان و قدرت خداوند واقعا بهتر شد. تشکر از نویسنده
در ۸ ماه پیش توسط 933...664 ( | )
دیگاه جالبی داره
در ۱ سال پیش توسط maj...pur ( | )