فیدیبو نماینده قانونی نوین کتاب گویا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب صوتی قصه های من و مامان ۱ کتاب صوتی

کتاب صوتی قصه های من و مامان ۱

نسخه الکترونیک کتاب صوتی قصه های من و مامان ۱ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android فیدیبو

درباره کتاب صوتی قصه های من و مامان ۱

مجموعه دو‌جلدی قصه‌های من و مامان، ماجراهایی ساده و شیرین از زبان کودکی است که با مادرش زندگی می‌کند و زندگی را با نگاهی جالب و زیبا تجربه می‌کند.این کودک می‌تواند کودک هر کدام از ما باشد. پسربچه بازیگوش ما سعی دارد داستان‌هایی از روزمرگی‌های شاد و شیطنت‌‌هایش در کنار خانواده‌ را در قالب داستان برای ما روایت کند، داستان‌هایی که ویولت رزاق‌پناه آنها را با الهام از تجربه‌های شخصی و شهودی که به صورتی حقیقی و عینی برای او رخ داده، تالیف کرده است. رزاق‌پناه ورودش به عرصه نویسندگی برای کودکان و نوجوانان را بر پایه تجربیات شخصی خودش آغاز کرده است. تجربیاتش حاصل داستان‌خوانی او برای کودکانش و ثبت و تالیف آنها بوده که در نهایت هم دفتری داستانی درست می‌کند و با هدایت برخی از نویسندگان سرشناس به سمت دنیای نویسندگی سوق داده می‌شود. قصه‌های من و مامان، مجموعه ۳۳ داستان کودکانه است که در آنها رویدادهایی فانتزی در فضایی واقعی رخ می‌دهد. سفر، عشق به مادربزرگ، بیماری، رویا و خیال، بازی‌های بچه‌گانه، نظم و نظافت و دیگر تجربه‌های بکر یک کودک در محیط زندگی‌اش بستری ناب و در خور توجه برای خلق این داستان‌ها فراهم کرده است. این اثر در سال ۱۳۷۵ صاحب عنوان کتاب برگزیده شورای کتاب کودک و نو‌جوان و کتاب برگزیده‌ حوزه‌ی هنری شد. کتاب صوتی قصه‌های من و مامان از دو منظر دیگر نیز برای مخاطبان قابل توجه است که نخستین و قابل اعتناترین آن آهنگسازی فوق‌العاده زیبا و هوشمندانه فهیم ممتازی برای این اثر و همراه کردنش با داستان‌هاست. ممتازی در موسیقی این اثر، با ایده گرفتن از ماجرای هر قصه برای ساخت یک نثر آهنگین تلاش کرده است. این ایده جدای از جذابیت شنوایی برای کودک، به او یاد می‌دهد تا فراتر از قصه موجود در اثر بیاندیشد و اندیشه خود را در فضای زیستی‌اش بازسازی کند. این اثر موسیقایی همچنین با روایت‌گری نورا ممتازی، دختر فهیم ممتازی، همراه شده است که بی‌شک بر جذابیت و تاثیرگذاری اجرای این اثر هنری می‌افزاید. در عین حال کتاب صوتی قصه‌های من و مامان، مخاطبانش را از تصاویر فوق‌العاده موجود در نسخه چاپی کتاب نیز بی‌بهره نگذاشته است. تصویرگری نسخه چاپی این کتاب را ویدا لشکری انجام داده بود که برایش جایزه ادبی فستیوال برلین را به ارمغان آورد. نسخه صوتی این اثر با دفترچه‌ای از تصاویر موجود در نسخه کتاب همراه است و کودکان امکان رنگ‌آمیزی این تصاویر را دارند. تجربه داستان‌خوانی با موسیقی مرتبط با آن به همراه تماشای تصاویری از رخدادهای هر قصه و امکان رنگ‌آمیزی و خلق دنیایی تازه در قالب این قصه‌ها بر مبنای خیال و باور شنونده، سه امکانی است که موسسه نوین کتاب گویا در نسخه صوتی مجموعه قصه‌های من و مامان فراهم کرده است.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب صوتی قصه های من و مامان ۱

خیلی عالی بود. واقعا کار زیبایی است؛ هم خود داستان ها و هم اجرای آنها. در هر قسمت یک ترانه مربوط به داستان هم اجرا می شود که بچه ها خیلی دوست دارند. من خریدن نسخه صوتی این کتاب را به همه دوستانم که فرزند زیر ده سال دارند پیشنهاد کرده ام
در 4 ماه پیش توسط حمیده نوح پیشه
خیلی عالیه! کاش نوشتشم بود.
در 2 سال پیش توسط رزالیا امیدی
لطفا همراه نسخه صوتی نوشته هم بگذارید خیلی خوب میشه
در 6 ماه پیش توسط sah...idi
خیلی خوبه
در 7 ماه پیش توسط nou...ody
خیللللی عالی بود دخترم عاشقش شده
در 1 سال پیش توسط فاطمه میرزایی
خوبه کاش نوشتنیشم بود
در 2 سال پیش توسط مبینا کردامیری
قصه های متنوع و دوست داشتنی
در 4 هفته پیش توسط ali...ali
موسیقی و ریتم زیبا، صدای کودکانه و لذت بخش. ممنونم🙏
در 4 هفته پیش توسط
محتوا از نظر روانشناسی مناسب نیست.
در 6 ماه پیش توسط moj...703