دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب چین خوردگی فیدی‌پلاس

کتاب چین خوردگی

نسخه الکترونیک کتاب چین خوردگی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب چین خوردگی

آن شب مهمانیِ شلوغی بود؛ از آن عروسی‌های با خرج‌های عجیب و غریب. عباسی خیلی پاچه آن داماد دندان‌خرگوشی را لیسیده بود تا کار را گرفته بود. کلاسش به این عروسی‌ها نمی‌خورد. هیچ‌وقت نتوانسته بود از اواسط نقشه بالاتر برود. خیلی بهم سفارش کرده بود که بارانی رنگ و رورفته‌ام را نپوشم و ریشم را بتراشم و کلاً حالی اساسی به خودم بدهم، چون این عروسی با عروسی‌هایی که تا آن موقع رفته بودیم فرق داشت. آن شب بارانی‌ام را به‌زور از تنم درآورد و آن کت و شلوار آهارخورده ایتالیایی را تنم کرد و همان‌جا توی دفتر مسخره‌بازی راه انداخت. باز هم داشت خودش را با من سرگرم می‌کرد. همه دست می‌زدند و دستم می‌انداختند. عباسی خودش آینه را مقابلم گرفته بود و با لحنی که فقط بی‌رگ و ریشه بودنش را ثابت می‌کرد گفت: «ببین چه لعبتی شده‌ای!» مرتیکه لوده یکی دو بار نزدیک بود پیش بچه‌ها شوخی‌ای بکند که نباید. داغ شده بودم و دیگر با لبخند هم نمی‌توانستم سر و ته لوده‌بازی‌هایش را هم بیاورم. مردک تمامش نمی‌کرد. کم مانده بود وسط دفتر مثل عنتر بالا و پایین بپرم و پوریا و امیر هم برایم دست بزنند. ولی انگار واقعا با آن کت و شلوار آدم دیگری شده بودم.

ادامه...

مشخصات کتاب چین خوردگی

بخشی از کتاب چین خوردگی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب چین خوردگی

من که خوشم اومد، نثر روان و جذابی داشت.
در ۵ سال پیش توسط msg...gho ( | )