فیدیبو نماینده قانونی انتشارات سعید نوین و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای

کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای

نسخه الکترونیک کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای

چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای داستان مدیر شرکتی است که در میانه‌ی اصلاحات، مرتکب اشتباهی می‌شودکه معمولا در سر مقاله روزنامه‌ها دیده می‌شود. تعجب آور است که انسان هایی بااین همه هوش و البته موفق این مسائل تا این اندازه برایشان بی‌اهمیت است. پس از آن هم با نپذیرفتن اشتباه خود و عذر خواهی نکردن(اصلاح نشدن)شرایط را ازقبل هم بدتر می‌کند. واقعیت این است که چنانچه چیزی اصلاح نشود، از پیش هم بدتر می‌شود. ولی چند نفر بدون اهمیت جایگاه و موقعیتشان و نوع اشتباه آن ها، می توانند به اشتباه خود پی ببرند. هیچ کس از اشتباه مبرانیست. این داستان نشان می‌دهد که اشتباه خود را در خانه و یا محل کارچگونه پیدا کنید واز فردی که ناراحت شده طوری عذر خواهی کنید که شرایط بهترازقبل شود.

ادامه...
  • ناشر انتشارات سعید نوین
  • تاریخ نشر
  • زبان فارسی
  • حجم فایل 0.46 مگابایت
  • تعداد صفحات ۱۰۴ صفحه
  • شابک

بخشی از کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

تمجید از این کتاب هم چنان ادامه دارد

"این کتاب نوعی کمک به هر مدیری است که بتواند چگونگی افزایش ارزش شخصی خود و ساختن فرهنگ صداقت و رابطه ی سازمان یافته را درک نماید"
- جان آساراف- مدیر و نویسنده ی کتاب های همه چیز داشتن و پاسخ
"این داستان کوتاه وزین پیام فهمی برای مدیران دارد که این پیام اساس ساختار تجارت محسوب می شود که البته باید به یک دیگر اعتماد داشته باشیم و هم چنین قدردان هم باشیم و باید دانست که سود همه در سود سازمان است"
- لوسیندابست مدیر مرکز استرس و اضطراب و نویسنده ی کتاب از وحشت تا قدرت
"چهارمین راز مدیریت یک دقیقه ای متنی قابل ستایش برای کسانی است که تصور می کنند که هیچ نقضی ندارند و هم چنین کسانی که فکر می کنند هیچ عیبی ندارند. "
هیتر بوئر، موسس مرکز مشاوره ی تغذیه و یکی از نویسندگان کتاب رژیم وال استریت
"من از شیوه ی این کتاب برای آموزش تکمیلی دانشجویان علوم سیاسی بهره بردم. چنان چه در سیاست مفید باشد پس در همه جا فایده دارد!"
- باب بکل راهبرد شناس و یکی از نویسندگان کتاب زمینه­ی مشترک
"بهترین زمان برای آموزش این راز چندین سال قبل بود و مناسب ترین زمان پس از آن اکنون است من بسیار خوشحالم که این کتاب را خواندم!"
- باب برگ، یکی از نویسندگان کتاب آن که می بخشد و می رود.
"تعداد دفعاتی که کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه ای را خواندم برایم قابل شمارش نیست و هر بار نکته جدید از آن فراگرفتم. به راستی شیوه ی مدیریت مرا تغییر داد و پس از آن بسیاری از کارمندانم به همین علت شکوفا شدند. "
- کولین کاوی، نویسنده، مجری تلویزیون و طراح برجسته
"بعد از مدت ها ارزش واقعی چهارمین راز مشخص می شود: بدون آنکه مسئولیت را بپذیرم، نمی توانیم مشکل را حل کنیم و طبیعتاً چیز خاصی یاد نمی­گیریم. "
- پروفسور رابرت انگلر، متخصص قلب و عروق
"خواندن چهارمین راز بر هر مدیری ضروری است!به عقیده ی من مهم ترین راز مدیریت در امر تجارت همین است. "
- کامرون جانسون، نویسنده ی کتاب امر، امر شماست
"امیدوارم همان طور که من از این کتاب شما استفاده می کنم دیگران نیز بهره کافی از آن ببرند. شیوه ی این کتاب را به آن ها که دوستشان دارید و تمام دوستان واطرافیان خود آموزش دهید. "
- دکتر جرج پرات، رئیس بخش روان شناسی بیمارستان اسکریپز مموریال کالیفرنیا و یکی از نویسندکان کتاب شفای فوری عاطفی
"از کنت بلانچارد و مارگارت مک براید به دلیل روشن کردن این همه چراغ، واقعاً ممنونم!"
- لین شنک، سناتور کالیفرنیا
"کم تر چیزی مانند قبول اشتباه است و چه چیزی ساده تر است؟بلانچارد و مک براید چگونگی گفتن این جمله ی پر نغز اشتباه کردم را به من یاد دادند، همه ی افراد از چهارمین راز مدیریت می توانند استفاده کنند!"
- سوزان پلیس شوتز، یکی از موسسان هنری کوهستان آبی و نویسنده کتاب به دخترم با عشق: آن چه در زندگی مهم است.
"به نوعی همه ی ما مدیر هستیم. چهارمین راز مدیریت یک دقیقه ای خواننده را برای رسیدن به صداقت و برنامه در مسیری ساده و کاربردی هدایت می کند. "
- گایل تاوبر، یکی از موسسان شرکت غلات کشی
"آن یک داستان مهم و پرفروغ است. اگر اشتباه های خود را به راستی قبول وآن بیان کنیم، خرد انسان ها بیش تر می گردد. "
- مارشال تربر، موسس شبکه ی هدایت مثبت
"کسی وجود ندارد که تاکنون مجبور به معذرت خواهی نشده باشد، اگر چه هر گونه عذر خواهی هم کارساز نیست. کتاب چهارمین راز شیوه های صحیح و نادرست عذر خواهی را نشان می دهد. این کتاب در واقع راهنمایی ساده و تاثیر گذار برای برطرف کردن کدورت است. "
- میک آکلیا، موسس مرکز مدیریت اخلاقی دانشگاه ایالتی کالیفرنیا و یکی از نویسندگان کتاب شما که هستید و چه می خواهید؟
"موثرترین مساله در این کتاب تنها تاکید بر اهمیت صداقت نیست، بلکه پذیرفتن مسئولیت و اصلاح رفتار خود است. به این معنی که فقط حرف نزنیم، بلکه عمل هم بکنیم. "
- ماری لیندشتاین ولشاک، دانشیار دانشگاه کالیفرنیا
"من دبیر یکی از دبیرستان های سن دیه­گو هستم که برای دلیل شغلم هر روز با جوان ها و والدینی که توانایی برقراری ارتباط درست رابا هم ندارند سروکار دارم. اگر این کتاب را همه ی افراد خانواده باهم بخوانند، بسیار مفید است، زیرا شیوه ی خوبی برای حفظ روابطی سالم را یاد می گیرند. "
- ترودی آچیسون، کارشناس ارشد آموزش
"کتاب چهارمین راز درس رودررو شدن با واقعیت هاست. که زمان را در برنمی گیردقیمتی و ارزشی روی این کتاب نمی توان گذاشت. "
- روزان بادووسکی، دستیار جک ولش و نویسنده ی کتاب مدیریت صعود
"خواندن این کتاب واجب است. این کتاب را هرکسی با هررابطه ای (زن وشوهری، حرفه ای و...)بایدبخواند. داستان عذر خواهی لینکلن یکی از مثال های من از این پس خواهد بود. "
- جوئل باوئر، رئیس بخش جراحی دانشکده ی پزشکی مون سینای، نیویورک
"چهارمین راز مدیریت یک دقیقه ای کتابی است که زندگی انسان را تغییر می دهد هم چنین می تواند دنیا را هم تغییر دهد. آن را بخرید و بخوانید و در واقع آن را بخشی از زندگی خود بدانید، هرگز پشیمان نخواهید شد!"
- شلدون باولز، یکی از نویسندگان کتاب های گانگ هو، تماشاگرنماها
"متن جزابی است که توانایی ایجاد و تثبیت تغییرات شخصی عمیقی دارد. این کتاب پیامی دارد که همه را متحول می کند. "
- راجرا گیتینز، یکی از نویسندگان کتاب های مدیریت صعود و آتش شان نزن، گرم شان کن!
"کتابی است که برای ترمیم روابط آسیب دیده ی شخصی و اداری ضروری است. "
- پائولا هاوئر، رئیس سابق شرکت نظریه­ی توانایی
"چهارمین راز کنت بلانچارد و مارگارت مک براید، تنها به چراها و چگونه ها نمی­پردازد، بلکه کلمه هایی وافعاً قابل استفاده ارائه می دهد. "
- مارجری هنسن شویتز، نویسنده ی کتاب های عارضه ی زن برتر و زن معتمد به نفس
"زیبایی کتاب چهارمین راز در سادگی آن است. بسط و گسترش قانون طلایی به همه موقعیت هاست و هر کسی می تواند از آن بهره ببرد تا زندگی­اش بهتر شود. "
- جین جونز، نویسنده ی ستون "آرام پز"
"چهارمین راز مدیریت یک دقیقه ای شعر صعود است به این معنی که با زبانی ساده و البته کوتاه پیام عمیقی می دهد: نباید مدیر از پذیرش و اصلاح اشتباه خود واهمه داشته باشد. "
- لارنس کرشباوم، موسس و رئیس موسسه ی مدیریت نوشتار
"کنت بالنچارد و مارگارت مک براید کتابی نوشته­اند کوتاه، اما بسیار پر محتوا که به ما به پل زدن بین بایدها و کارهای روزمره کمک می نماید تا به سوی مهربانی حرکتی بنیادی کنیم. که این احساس بسیار خوبی به وجود می آورد. "
- کنی لاگینز، خواننده، آهنگساز و ترانه سرا
"تمایل به پذیرفتن اشتباهات از مهم ترین عوامل موفقیت است. خواندن چهارمین راز مدیریت یک دقیقه ای بر همگان ضروری است. "

نظرات کاربران درباره کتاب چهارمین راز مدیریت یک دقیقه‌ای