فیدیبو نماینده قانونی انتشارات فرنام و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ۵۰۱  راه برای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان

کتاب ۵۰۱ راه برای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان

نسخه الکترونیک کتاب ۵۰۱ راه برای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۱۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۵۰۱ راه برای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان

دیدگاه فرزندان نسبت به خود چگونگی عملکرد آن‌ها در دنیا و جامعه را شکل می‌دهد. یکی از بزرگترین تفاوت‌های بین برنده‌ها و بازنده‌ها این است که برند‌ها به خود باور دارند و خود را لایق بودن در گروه برنده‌ها می‌دانند. کمک کردن به فرزندان در دوست داشتن خود و داشتن تصویر مثبتی از خودشان بزرگترین هدیه والدین به آن‌هاست. داشتن عزت نفش مثبت، کلید داشتن زندگی موفق است. هیچ پدر و مادری کامل نیست؛ اما هر پدر و مادری از هر خانواده‌‌ای می‌تواند راه‌هایی برای تشویق فرزندانشان برای داشتن احساسی خوب درباره خودشان بیابند و با زندگی با قدرت مواجه شوند. با توجه کردن، گوش کردن، تشویق کردن، تقویت کردن، و جدی گرفتن فرزندانتان می‌توانید عزت نفس را به آن‌ها هدیه دهید. از فرزندانتان یک بنده بسازید...

ادامه...

بخشی از کتاب ۵۰۱ راه برای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه نویسنده

دیدگاه فرزندان نسبت به خود چگونگی عملکرد آن ها در دنیا و جامعه را شکل می دهد. یکی از بزرگترین تفاوت های بین برنده ها و بازنده ها این است که برنده ها به خود باور دارند و خود را لایق بودن در گروه برنده ها می دانند.
کمک کردن به فرزندان در دوست داشتن خود و داشتن تصویر مثبتی از خودشان بزرگترین هدیه والدین به آن هاست. داشتن عزت نفس مثبت، کلید داشتن زندگی موفق است. هیچ پدر و مادری کامل نیست. اما هر پدر و مادری از هر خانواده ای می تواند راه هایی برای تشویق فرزندانشان برای داشتن احساسی خوب درباره خودشان بیابند و با زندگی با قدرت مواجه شوند.
فرزندان خودشان تصویر ضعیفی از شخصیت خود را در ذهن شان ایجاد نمی کنند بلکه چگونگی ساختن آن تصویر را از بزرگسالان و بویژه والدین شان یاد می گیرند. در مطالعه ای روی هزاران جوان در سه سیستم اصلی مدرسه نتایج، ابتدا نیروی بسیار زیاد و مثبت پدر و مادر را نشان داد. به عنوان مهمترین نیروی موثر در زندگی فرزندان این وظیفه ماست که به آن ها در تجربه موفقیت، اشتباه کردن بدون احساس خجالت و شرمندگـی و رشد حس افتخار نسبت بـه شخصیت
خودشان کمک کنیم.
این کارها را می توانیم با نشان دادن مهم و خاص بودن شخصیت آن ها و توانایی آن ها در برنده شدن نشان دهیم. افزایش حق فرزندان در واقع انجام کارهای بسیار کوچکی است که بعدها تاثیر بسیار زیادی در زندگی آن ها می گذارد. این کتاب جیبی شامل ایده هایی عملی و بسیاری از امور کوچکی است که به پرورش دو فرزندمان و موفقیت آن ها در بزرگسالی کمک کرده است. اکنون آن ها والدینی لایق و با اعتماد به نفس اند که چرخه ای مشابه و موفق را با فرزندانشان شروع کرده اند.
این تشویق ها و اختیار دادن های ساده به آن ها برای بسیاری از خانواده ها کارساز و موفقیت آمیز بوده است. پس برای شما هم مفید خواهد بود. هیچ پدر و مادری نمی تواند همه چیز را درست و کامل انجام دهد. اما هر پدر و مادری می تواند کارهای صحیح زیادی انجام دهد تا حسِ ارزشمند بودن را در فرزندش تقویت کند. با توجه کردن، گوش دادن، تشویق کردن، تقویت کردن، و جدی گرفتن فرزندانتان می توانید عزت نفس را به آن ها هدیه دهید. از فرزندانتان یک برنده بسازید. پیشنهادهای زیر به شما در شروع این راه کمک می کند.
چرا این سفر را همین حالا شروع نکنید؟

رابرت رَمزی

۱.

شروع خوبی با فرزندتان داشته باشید. برای اولین گام یک نام مناسب برای او انتخاب کنید تا همواره در زندگی احساس خجالت زدگی نداشته باشد.

۲.

به جای غُر زدن در مورد نقاط منفی فرزندتان، به نقاط مثبت او افتخار کنید.

۳.

واقعاً به حرف های فرزندتان گوش بدهید؛ وسط حرف های او نپرید و جملاتش را قطع نکنید.۴.

مثبت اندیش باشید؛ مثبت اندیشی جذب کننده و واگیردار است.

۵.

هنگام طوفان بر روی شن ها خط نکشید. برای تصمیم گیری انجام یک کار، بهترین زمان را انتخاب کنید.

۶.

تلاش کنید همیشه کاری کنید تا فرزندتان برق نگاه تان را درک کند.

۷.

هیچ گاه خجالت نکشید از این که بگویید "دوستت دارم".

۸.

به فرزندتان بیاموزید که همه خانواده ها مانند هم نیستند.

۹.

فرزندتان را به خوبی مجذوب خود کنید.

۱۰.

هر روز او را در آغوش بگیرید.

۱۱.

به همراه فرزندتان سنگ ها را بر روی آب سُر بدهید.

۱۲.

خود را برای انجام همه کارها همه بازی ها و علایقی که فرزندتان به آن تمایل دارد، آماده کنید.۱۳.

از فرزندتان انتظار منطقی بودن، سازگاری، خودپسند نبودن و هیچ معجزه ی دیگری نداشته باشید.

۱۴.

به فرزندتان بیاموزید که بعضی رفتارها غیرقابل قبول هستند ولی این بدان معنا نیست که دیگران آن کار را انجام نمی دهند.

نظرات کاربران درباره کتاب ۵۰۱ راه برای بالا بردن اعتماد به نفس کودکان

برای کودکان که خجالت می‌کشند و خودباوری ندارند خیلی خوبه که والدین مطالعه کنند
در 3 ماه پیش توسط سحر عابدی