فیدیبو نماینده قانونی فیدیبو و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
میکروبوک تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه

میکروبوک تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه

نسخه الکترونیک میکروبوک تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره میکروبوک تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه

برای خواندن این میکروبوک تنها بیست‌دقیقه زمان لازم دارید! این میکروبوک خلاصه‌ای مفید و کاربردی از کتاب «تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه» است. تسخیر قلب‌ها در کمتر از ۹۰ ثانیه، راهنمایی برای برقراری ارتباط و گسترش دنیای اجتماعی است. این میکروبوک به شما یاد ‌می‌دهد چگونه با غریبه‌ها وارد مکالمه شوید، آن‌ها را به خود جذب کنید و معنای ظریف‌ترین و جزئی‌ترین ژست‌ها و حرکات بدن ‌آن‌ها را بفهمید.‌ چه کسانی باید این میکروبوک را بخوانند؟ •فروشندگانی که می‌خواهند مهارت‌های بین‌فردی خود را افزایش دهند •هرکس که می‌خواهد با افراد جدید آشنا شود اما نمی‌داند از کجا شروع کند چه کسی کتاب را نوشته؟ نیکلاس بوثمن عکاس سابق مد و تبلیغات است که دو دهه اخیر را صرف مطالعه شیوه‌های اتصال و ارتباط افراد کرده است.‌ میکروبو‌ک‌ ها خلاصه‌ ای کوتاه از کتاب‌ ها هستند که می توان آن ها را در مدت زمان کمی خواند و عادت به مطالعه روزانه را از طریق آن ها در خود شکل داد. برای تولید میکروبوک های فیدیبو همواره تلاش شده که کتاب ها از میان پرفروش ترین های بازار و در موضوعات مختلف انتخاب شوند تا بتوانند توجه مخاطبین بسیاری را به خود جلب کنند. هم چنین با دقت فراوان گزیده ای از محتوای اصلی کتاب گلچین شده، به گونه ای که به شالوده اصلی آن لطمه وارد نشود و هدف غایی نویسنده به خواننده به طور کامل منتقل گردد.گاهی از میکروبوک ها با عنوان کتابچه یا کتاب کوتاه یاد می‌شود. با دانلود میکرو بوک می توانید به صورت اجمالی در کمتر از ۲۰ دقیقه برترین کتاب های جهان را مطالعه کرده و لذت ببرید. سایت و اپلیکیشن فیدیبو با صدها نسخه صوتی و الکترونیکی از میکرو بوک ها، تجربه ای متفاوت از کتابخوانی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

ادامه...
  • ناشر فیدیبو
  • تاریخ نشر
  • زبانفارسی
  • حجم فایل 0.15 مگابایت
  • تعداد صفحات ۲۰ صفحه
  • شابک

معرفی رایگان میکروبوک تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:تسخیر قلب ها در ۹۰ ثانیه

هنر برقراری رابطه برای مصاحبه، فروش و ارائه

نیکلاس بوثمنحق انتشار الکترونیک برای فیدیبو محفوظ است

تسخیر قلب ها در کمتر از ۹۰ ثانیه: برقراری ارتباط فوری و موثر در مصاحبه، فروش، مدیریت و تجارت (How to Make People Like You in 90 Seconds or Less: Make Instant, Meaningful Connections for Interviewing, Selling, Managing, Pitching)

تسخیر قلب ها در کمتر از ۹۰ ثانیه، راهنمایی برای برقراری ارتباط و گسترش دنیای اجتماعی است. این کتابچه به شما یاد می دهد چگونه با غریبه ها وارد مکالمه شوید، آن ها را به خود جذب کنید و معنای ظریف ترین و جزئی ترین ژست ها و حرکات بدن آن ها را بفهمید.
چه کسی باید این کتابچه (MicroBook) را بخواند؟
  • فروشندگانی که می خواهند مهارت های بین فردی خود را افزایش دهند
  • هرکس که می خواهد با افراد جدید آشنا شود اما نمی داند از کجا شروع کند
چه کسی این کتابچه را نوشته؟
نیکلاس بوثمن عکاس سابق مد و تبلیغات است که دو دهه اخیر را صرف مطالعه شیوه های اتصال و ارتباط افراد کرده.
فایده این کتابچه چیست؟ روی هرکسی فورا تاثیر بگذارید.
دوست پیدا کردن کار ساده ای نیست. حرف های بی معنی و کسل کننده، سکوت های آزاردهنده و نبود ارتباط چشمی باعث می شود به جای روبه رو شدن با موضوع، به همان دوست های قدیمی بچسبیم و از پیدا کردن آشنایان جدید مگر در موارد ضروری دوری کنیم.
اما پیدا کردن دوست های جدید به طرز شگفت انگیزی مفید است؛ نه تنها شبکه اجتماعی تان را گسترش می دهد، بلکه مهارت های بین فردی شما را هم تقویت می کند. این کتابچه مهارت هایی آموزش می دهد که با آن ها دوستان بالقوه را ظرف یک دقیقه و نیم تحت تاثیر قرار دهید و فورا محبوب دیگران شوید.

نظرات کاربران درباره میکروبوک تسخیر قلب‌ها در نود ثانیه

کتاب کاربردی هست
در 2 هفته پیش توسط
خیلی خلاصه هست
در 6 ماه پیش توسط
به نظرم کتاب‌ خیلی بدرد نخوری بود. اصلأ ارزش خوندن نداشت
در 11 ماه پیش توسط
کتاب خوبیه
در 11 ماه پیش توسط
واقعا کتاب خوبی نبود رایگاناتون خوب نیست انصافا :-(
در 1 سال پیش توسط