پیش فروش کتاب صوتی هنر شفاف اندیشیدن
Loading

چند لحظه ...
کتاب مهارت‌های نگارش اداری

کتاب مهارت‌های نگارش اداری

نسخه الکترونیک کتاب مهارت‌های نگارش اداری به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید

درباره کتاب مهارت‌های نگارش اداری

ارتباطات ترجمه کلمه Communication است و عبارت است از فرآیندی آگاهانه یا ناآگاهانه، خواسته یا ناخواسته که از طریق آن، احساسات و نظرات به شکل پیام‌هایی کلامی یا غیرکلامی بیان و سپس ارسال، دریافت و ادراک می‌شوند. به عبارت دیگر هنگامی ارتباط به صورت صحیح برقرار می‌شود که گیرنده پیام همان درک فرستنده را از پیام دریافت کند. ارتباطات مؤثر فرآیندی است که فرستنده بتواند منظور خود را به گیرنده پیام برساند. عموماً ارتباطات زمانی مؤثر است که محرکی را به عنوان آغازگر و مورد نظر فرستنده با محرک مشهود گیرنده که از خود بروز می‌دهد در یک راستا قرار دهد و آن دو را به گونه‌ای نزدیک به هم مورد توجه قرار دهد. ارتباطات زمانی کامل است که معنی و مفهومی که از ذهن فرستنده است و قصد دارد آن را ارسال دارد (معنی مورد نظر یا منظور)، با آنچه گیرنده از آن دریافت می‌کند و از خود نشان می‌دهد (معنی مورد مشاهده یا شاهد) یکی باشد.

ادامه...

مشخصات کتاب مهارت‌های نگارش اداری

بخشی از کتاب مهارت‌های نگارش اداری

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب مهارت‌های نگارش اداری

اگه بیشتر به نمونه تامه اشاره میشد بهتر بود
در ۳ سال پیش توسط معبد شاعران تکه نانی در خواب ( | )
انواع فرمت های نامه نگاری کم بود
در ۴ ماه پیش توسط 912...186 ( | )