فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب مادربزرگ دزد دریایی و هیولاها

کتاب مادربزرگ دزد دریایی و هیولاها

نسخه الکترونیک کتاب مادربزرگ دزد دریایی و هیولاها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب مادربزرگ دزد دریایی و هیولاها

مادربزرگ یک زمانی دزد دریایی بوده و حالا از هیچ چیز نمی‌ترسد، حتی از هیولاها. برای همین است که وقتی دوستان قدیمی‌اش، دزدان دریایی، نزدیک است از ترس خودشان را خراب کنند و تمساحش از سر تا پا می‌لرزد، مادربزرگ شمشیرش را بیرون می‌آورد و به‌سرعت عملیات نجات را شروع می‌کند.

ادامه...

بخشی از کتاب مادربزرگ دزد دریایی و هیولاها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مادربزرگ مثل شیرْ شجاع است. می گوید: «جوانی هایم، توی کشتی کنه سیاه، بین آن همه دزد دریایی، فقط من یکی بودم که وقتی می خواستم بخوابم، جرئت می کردم چراغ ها را خاموش کنم.»تمام دوستان قدیمی مادربزرگ، یعنی همان دزدان دریایی، بالاخره از چیزی می ترسند.
اُمالی ملوان از صدای انفجار شدید نفرت دارد و هر وقت توپ در می کنند، انگشت هایش را توی گوش هایش می چپاند.
برای همین اسم او را گذاشته اند اُمالی انگشتی.جک سنگدل موقع نگهبانی در بُرجک گریه می کند، چون از جاهای بلند بیزار است.و مالون خونخوار، موقع رعد و برق و طوفان، توی ننویش قایم می شود و شستش را می مکد.حتی تمساح مادربزرگ دلش شور می زند که مبادا خرچنگ ها انگشت پایش را گاز بگیرند...... آن هم توی وان حمام.اما این دزدان دریایی از هیولا بیش تر از همه وحشت دارند.یک بار که دزدان دریایی مهمان مادربزرگ بودند، اُمالی انگشتی به مادربزرگ گفت:
«شانس آورده ای که زیر تختت فقط یک تمساح می خوابد، آن هم تمساح خودت.»

نظرات کاربران درباره کتاب مادربزرگ دزد دریایی و هیولاها