فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب اریک

کتاب اریک

نسخه الکترونیک کتاب اریک به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

درباره کتاب اریک

چند سال قبل مهمانی خارجی داشتیم که مدتی پیش ما زندگی می‌کرد. اسمش چنان سخت بود که نمی‌توانستیم درست صدایش کنیم، ولی او اهمیتی نمی‌داد. به ما گفت «اریک» صدایش کنیم. اتاقی را رنگ کردیم، قالیچه و اثاث خریدیم و، از بابت امکانات، برایش سنگ تمام گذاشتیم که یک‌وقت کم و کسر نداشته باشد. با این حال، نمی‌دانم چرا اریک بیش‌تر وقت‌ها در پستوی آشپزخانه درس می‌خواند و همان‌جا می‌خوابید.

ادامه...

بخشی از کتاب اریک

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

این کتاب ترجمه ای است از:
ERic
Shaun Tan
Templer Publishing,2010

چند سال قبل مهمانی خارجی داشتیم که مدتی پیش ما زندگی می کرد. اسمش چنان سخت بود که نمی توانستیم درست صدایش کنیم، ولی او اهمیتی نمی داد.

به ما گفت «اریک» صدایش کنیم.اتاقی را رنگ کردیم، قالیچه و اثاث خریدیم و، از بابت امکانات، برایش سنگ تمام گذاشتیم که یک وقت کم و کسر نداشته باشد. با این حال، نمی دانم چرا اریک بیش تر وقت ها در پستوی آشپزخانه درس می خواند و همان جا می خوابید.

مامان گفت: «لابد فرهنگشون این جوریه. بذارین راحت باشه.»ما هم مواد غذایی و وسایل آشپزخانه و خرت و پرت های داخل گنجه ها را جمع کردیم تا جایش را تنگ نکنند.

با این همه، اگر روزی اریک را خوشحال می دیدم، تعجب می کردم؛ او آن قدر مبادی آداب بود که اگر چیزی هم آزارش می داد، لام تا کام حرف نمی زد.

چند باری یواشکی از لای در نگاهش کردم. ساکت و بااشتیاق درس می خواند. همیشه به این فکر می کردم که در سرزمین ما چه چیزی به مذاق او خوش می آید.من مدت ها مشتاقانه چشم براه مهمان خارجیمان بودم و، حالا که این جا بود، خیلی چیزها بود که می خواستم نشانش بدهم. ولی فقط یک بار توانستم راهنمای گردشش بشوم و در نقش آدمی همه چیزدان و سرشار از فکرها و نظرهای جالب قرار بگیرم.

خوشبختانه اریک خیلی کنجکاو بود و همیشه یک خروار سوال داشت.

نظرات کاربران درباره کتاب اریک