فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
Loading

چند لحظه ...
کتاب شورشیان آرمانخواه

کتاب شورشیان آرمانخواه
ناكامی چپ در ايران

با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۶,۶۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب شورشیان آرمانخواه

کتاب شورشیان آرمانخواه نوشته مازیار بهروز، استادیار دانشگاه ایالتی سان‌فرانسیسکو است که براساس پایان‌نامه‌اش برای دانشگاه کالیفرنیا در لوس‌آنجلس شکل گرفته است. مازیار بهروز فرزند جهانگیر بهروز است که در سال‌های پیش از کودتای ۲۸ مرداد ۱۳۳۲ عضو حزب توده بود و با تحریریه چند نشریه حزبی همکاری می‌کرد. کتاب، گزارش فشرده و مستندی از تاریخ جنبش چپ مارکسیستی را در ایران از ۱۳۲۰ تا ۱۳۶۲ (که آخرین سازمان‌های مارکسیستی فروپاشید) دربر می‌گیرد. نویسنده کوشیده است با پیروی از روش‌شناسی علمی فرایند جنبش چپ و فراز و فرودهای آن را در متن تاریخ معاصر ایران گزارش کند و از آن مهم‌تر به پی‌کاوی علل ناکامی چپ در ایران بپردازد.

ادامه...

مشخصات کتاب شورشیان آرمانخواه

بخشی از کتاب شورشیان آرمانخواه

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره

برای شناخت تاریخ چپ در ایران کتاب خوبیه، منتها در ترجمه فارسی، بخشهایی از کتاب که به تاریخچه سازمان مجاهدین پرداخته سانسور شده و برای خوندن این مبحث باید به نسخه اصلی کتاب که به انگلیسی نوشته شده مراجعه کنین
در ۲ سال پیش توسط علیرضا حسین نژادی ( | )
بررسی انتقادی سی سال جریان چپ مارکسیستی در ایران
در ۲ سال پیش توسط P D ( | )
کتاب خیلی خوب و کاملیه. دسته‌بندی‌های خوبی داره و سعی کرده بدون جانب‌داری باشه. اینکه واقعا تا چه حد موفق بوده رو نمی‌دونم، ولی در هر حال به عنوان کتابی برای آشنایی کلی با احزاب چپ و سابقه‌شون ارزش خوندن داره.
در ۲ سال پیش توسط مهسا ( | )