دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب کجا می‌برند درختان مرده را فیدی‌پلاس

کتاب کجا می‌برند درختان مرده را

نسخه الکترونیک کتاب کجا می‌برند درختان مرده را به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب کجا می‌برند درختان مرده را

غروب بود. روی صندلی نشسته بودم و موسیقی گوش می‌دادم. هر وقت خسته می‌شدم، درخت کاج را تماشا می‌کردم یا با رمان‌هایم فال می‌گرفتم یا موسیقی گوش می‌دادم. از دفترهای قدیمی‌ام چیزی باقی نمانده بود. همه سوختند. خاکستر شدند و رفتند در هوا. فرید سوزاندشان. شعرهایم را سوزاند. دیگر نمی‌توانستم شعر بگویم. دیگر نه لطافتی برایم باقی مانده بود و نه ذوقی. زمخت شده بودم. من که روزی اگر نسیم گلی را تکان می‌داد اشک از گوشه چشم‌هایم سرازیر می‌شد حالا کتک خورده بودم و کتک زده بودم. فحش داده بودم و فحش شنیده بودم. دیگر آن قدر خوب نبودم که بتوانم شعرهای خوب بگویم. بدجنس شده بودم. از هر روشی برای آزردن شادمهر استفاده می‌کردم. از آن دسته مردمی می‌شدم که وقتی ناخنشان به جایی بند می‌کند دیگر ول کن نیستند. هنوز مادر مریض نشده بود و نازنین نیامده بود که بماند. من جیغ می‌کشیدم. شادمهر داد می‌زد و فحش می‌داد و افسون که دختربچه یکی دو ساله‌ای بود گریه می‌کرد. تقدیر این لباس را به قامتم دوخته بود.

ادامه...

مشخصات کتاب کجا می‌برند درختان مرده را

بخشی از کتاب کجا می‌برند درختان مرده را

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب کجا می‌برند درختان مرده را