دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب پراگماتیسم فیدی‌پلاس

کتاب پراگماتیسم
پرسشی گشوده

نسخه الکترونیک کتاب پراگماتیسم به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب پراگماتیسم

این کتاب هیلاری پاتنم را در کنار نئوپراگماتیست‌های جدید آمریکایی مثل ریچارد روتی قرار داده است. در این کتاب پاتنم سعی دارد اهمیت پراگماتیسم را در اندیشۀ معاصر برای خواننده تشان دهد. برای انجام دادن این کار با رویکرد پراگماتیسمی خود از هم تنیدگی واقعیت و ارزش، تقدم عمل بر نظر و نفوذ پراگماتیستی جیمز و پراگماتیس‌های کلاسیک آمریکایی سعی دارد نشان دهد که تقدم عمل نزد کانت و بازی‌های زباین نزد ویتگنشتاین نشان دهنده اندیشه تقدم عمل بر نظر در فلسفه آن ها است. این کتاب همچنین حاوی پیامی اخلاقی است و ان استقبال از کثرت‌گرایی و تساهل است که پاتنم کوشیده آن را در قالب تقدم عمل بر نظر در میان اندیشه‌های فیلسوفان پراگماتیست به ذهن خواننده منتقل کند.

ادامه...

مشخصات کتاب پراگماتیسم

بخشی از کتاب پراگماتیسم

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب پراگماتیسم

از هیلاری پاتنم فیلسوف تحلیلی آمریکایی کتاب های بیشتری قرار بدهید او از فیلسوفان قوی نو پراگماتیست امریکایی است . جای دونالد دیویدسون هم در کتاب های فلسفی خالی است . شوربختانه از آلفرد تارسکی هم هیچی ترجمه نشده است.
در ۲ سال پیش توسط سعید جلوخانی ( | )
کتاب عالی است.
در ۵ سال پیش توسط سعید جلوخانی ( | )