فیدیبو نماینده قانونی نشر قطره و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب شعله حضور و مدیتیشن

نسخه الکترونیک کتاب شعله حضور و مدیتیشن به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب شعله حضور و مدیتیشن

در این کتاب می‌خواهیم با کمک یکدیگر واقعیت آن‌چه را که در دنیای امروز می‌گذرد مورد توجه و بررسی قرار بدهیم. ما به این واقعیت به عنوان یک هندی، یک اروپایی، یک آمریکایی، یا به عنوان شخصی که منافع اجتماعی خاصی را دنبال می‌کند نگاه نمی‌کنیم. با هم به مشاهده چیزی که عملاً در دنیا واقع می‌شود می‌پردازیم. ما با هم فکر می‌کنیم، ولی نه آن‌گونه که گویی یک ذهن داریم.(۱) بین یک ذهن داشتن، و با هم اندیشیدن تفاوت وجود دارد. در یک ذهن داشتن، این معنا مُضمر است که همه ما به یک مقدار استنتاجات خاصّ، باورهای خاصّ، تصورّات خاصّ رسیده‌ایم. ولی «با هم اندیشیدن» بدین معنا است که من و شما، همه ما انسان‌ها جریاناتی را که در اطرافمان و در دنیای واقعیات می‌گذرد به یک شکل ابژکتیو و غیر شخصی نگاه می‌کنیم و درباره آن می‌اندیشیم.


  • ناشر: نشر قطره - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.25 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۹۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب شعله حضور و مدیتیشن در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب شعله حضور و مدیتیشن

فهم مورتی اصالت دادن به انچه که خود فرد بدور از الگو ها میبیند میتواند باشد .و در این فهم شاید بیهودگی هرانچه در عرصه بد و خوب روزگار اندیشیده میشود درک گردد.با اموزه هایی که میدهد فرد را با دوری گزینی از هر توصیه و راهکاری برای نیل به حقیقت تنها میگذارد تا خود دلیل خود گردد .وی حتی اموزه های خود را نیز نا کارامد معرفی کرده و میگوید کسی را ندیدم که با بکار گیری تمامی اموزه های من به حقیقت برسد .او اعلام نمود که کسی کسی مبلغ و مفسر اموزه های وی نمیتواند باشد .او تنها ابزار های شناخت فکر را در اختیار میگذارد تا به منشا رفتار های خود و جامعه انسانی اشراف یابیم . با این نگاه فرد وارد قلمرو جابجا شده فکر به درگ میگردد .قلمرو درک شده ای که در ان خود دلیل خود است . بدور از هرگونه شائبه های مداخله جویانه فکری و ذهنی .
در 4 ماه پیش توسط
فیدیبوی عزیز؛ من از اینکه شما در نمونه های رایگان، فهرست کامل کتابو نمیذارین ناراضی ام قبل تر ها میذاشتین اما الان فهرستو فقط در حد نمونه میذارین! خواندن نمونه بدونه فهرست کامل به چه درد میخوره؟ از اون طرف هم بجای شرح کامل کتاب، جدیدا میاید مقدمه کتاب رو کپی می کنید! این دو عامل باعث میشن من بخاطر خوده کتاب بیام ازتون بخرمش نه بخاطر اینکه فیدیبو این کتاب رو برام آورده! امیدوارم ایرادات رو با چشم باز ببینید.
در 5 ماه پیش توسط
فکر کنم بهترین کتاب از مورتی این کتابه خلاصه تعالیمش تو این کتاب هست عالیه
در 8 ماه پیش توسط
حقیقتا من به کریشنا مورتی مدیونم. کریشنا مورتی پیام آوریه که سالها بعد روانشناسی اونو درک خواهد کرد. منو با روبرو شدن با واقعیت و اسارت فکر بسیار کمک کرد اندیشه های این مرد. روحش شاد
در 9 ماه پیش توسط
یادمه یه زمان در به در دنبال کتابهای کریشنامورتی بودم ولی یافت نمیشد. نهایتا بسختی چندتا از کتابهاشو گرفتم ولی مدیتیشن و شعله حضور رو گیر نیوردم. باری بهترین ترجمه های کریشنامورتی توسط آقای مصفا برگردان شدن. ترجمه روان و دقیق و قابل فهم هست و اگر پیچیدگی ای میبینید به ذات آثار مورتی مربوط میشه. خوندن کتاب «تفکر زائد» آقای مصفا (نشر پریشان) شدیدا برای فهم بهتر آثار مورتی توصیه میشه
در 1 سال پیش توسط