دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند فیدی‌پلاس

کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

نسخه الکترونیک کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

کتاب «آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند» نوشته حامد حبیبی ( -۱۳۵۷) است. این کتاب مجموعه ۹ داستان کوتاه است که پس از انتشار توانست نظر منتقدان و خوانندگان را به خود جلب کند. حبیبی را می‌توان به عنوان یکی از نمونه‌های نویسندگان خوب در نسل جدید برشمرد که با استفاده از دانش و خلاقیت خود توانسته آثار چشم گیری خلق کند. در توضیح این کتاب می‌خوانیم: «هر جمعیت و هر دوره‌ای به سخنگو نیاز دارد تا به یک نسل تبدیل شود. سخنگویان هر نسل نویسندگان آن نسل‌اند، نویسندگانی که با نگاه ژرف‌شان لحظات از دست رفته و ترس‌های نسل‌شان را روایت می‌کنند به نسلی که به تاریخش بدهکار نیست. مجموعه داستان «آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شود» شامل 9 داستان کوتاه است، داستان‌هایی که اغلب وقایع‌نگار فاجعه‌اند، در فضایی رنگین، پرجوش و خروش و گهگاه طنز. زبان داستان‌ها امروزی و بازیگوش است که با آن روزمرگی آدم‌های معمولی و ترس‌ها و آینده نامعلومشان با طنزی تلخ بازنمایی می‌شود. شاید این مجموعه بیان این حقیقت باشد که در دنیای امروز فقط ترس‌ها هستند که واقعی‌اند».

ادامه...

مشخصات کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

بخشی از کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

"نمره واقعی یک و نیم" نوشتن از ترسها و دلهره های آدمیزاد، به اندازه وسعت مصداقها و پیچیدگی وضعیتهای گوناگونش، نمونه های درخشان زیادی در ادبیات دارد، از رویکردهای فلسفی تا روانشناختی. بنابراین انتخاب سوژه اش خود دلهره ای است که به نظرم مطالعه و تاملی بیشتر از آنچه در این اثر دیدم، میطلبد. دلهره هایی که احتمالا چندان واقعی نیستند تا مخاطب با آنها همزادپنداری کند، نهایتا تبدیل میشوند به سوژه ای برای فضاسازی و جزییات نه چندان مفید و گاهی هم با پایانی نامتجانس یا فاقد روایتی مشخص حالاحالاها جای کار دارد پرداختن به موضوعی همچو دلهره که با درونی ترین و عمیق ترین احساسات بشری کلنجار میرود و در دنیای ما هر روز نمونه های جدیدی به خود می بیند. تنها داستانی که ایده اش را پسندیدم، داستان آخر بود که در آنهم مساله نه خود ترس، بلکه دشواری نفی آن است.
در ۵ سال پیش توسط امین ( | )
هذیان محض است. بعد از چند صفحه ی ابتدایی دیگر نمی توان ادامه داد.
در ۶ سال پیش توسط شهرزاد همامی ( | )
بسیار خوب و خواندنی. برای علاقه مندان به داستان کوتاه به شدت توصیه می‌شود.
در ۴ ماه پیش توسط bak...ari ( | )
از قضا این کتاب به هیچ عنوان هذیان نبود! مگر اینکه بخواهید اتفاقات و حس و حال و زندگی نسلی از ما را هذیان بنامید، که با این تعبیر ما در هذیان زندگی کرده و خواهیم مرد! به نظرم کتابی بود بسیار روان که نویسنده با تسلط و شناخت کامل از طیف وسیعی از احساسات( بخصوص اشکال مختلف ترس و ناامنی)، آنها را به خوبی با تعابیر و توصیفات دقیق تصویر کرده بود. فضاسازی های هر داستان و انتقال حسی که به خواننده می داد(با بیان توصیفاتی که حس همذات پنداری را بر می انگیخت) در بهترین شکلی بود که میشد. انگار که فیلمی میبینی و تمام فضای داستان تجربه شخصی ،حسی و بصری تو می شود. این کتاب تصویر هنرمندانه ی از دست دادنها و از دست رفتنها و حس های آمیخته با آن است. کلا اوصیکم!
در ۵ سال پیش توسط mar...i82 ( | )