فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

نسخه الکترونیک کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

کتاب «آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند» نوشته حامد حبیبی ( -۱۳۵۷) است.

این کتاب مجموعه ۹ داستان کوتاه است که پس از انتشار توانست نظر منتقدان و خوانندگان را به خود جلب کند.
حبیبی را می‌توان به عنوان یکی از نمونه‌های نویسندگان خوب در نسل جدید برشمرد که با استفاده از دانش و خلاقیت خود توانسته آثار چشم گیری خلق کند.
در توضیح این کتاب می‌خوانیم:
«هر جمعیت و هر دوره‌ای به سخنگو نیاز دارد تا به یک نسل تبدیل شود. سخنگویان هر نسل نویسندگان آن نسل‌اند، نویسندگانی که با نگاه ژرف‌شان لحظات از دست رفته و ترس‌های نسل‌شان را روایت می‌کنند به نسلی که به تاریخش بدهکار نیست. مجموعه داستان «آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شود» شامل 9 داستان کوتاه است، داستان‌هایی که اغلب وقایع‌نگار فاجعه‌اند، در فضایی رنگین، پرجوش و خروش و گهگاه طنز. زبان داستان‌ها امروزی و بازیگوش است که با آن روزمرگی آدم‌های معمولی و ترس‌ها و آینده نامعلومشان با طنزی تلخ بازنمایی می‌شود. شاید این مجموعه بیان این حقیقت باشد که در دنیای امروز فقط ترس‌ها هستند که واقعی‌اند».


  • ناشر: گروه انتشاراتی ققنوس - تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل : 1.06 مگابایت - تعداد صفحات : ۱۱۸ صفحه
  • شابک:

دانلود کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند در فیدیبو

۲۹،۰۰۰+

| کتاب |

بیش از ۲۹،۰۰۰ کتاب، رمان جدید، پرطرفدار و رایگان را روی اندروید، آیفون و ویندوز دانلود و مطالعه کنید یا هدیه دهید.

۳،۰۰۰،۰۰۰+

| دانلود اپلیکیشن |

با دانلود رایگان اپلیکیشن فیدیبو روی موبایل، تبلت یا رایانه می‌‌توانید کتاب‌ها و مجلات بهترین ناشران ایرانی و بین‌المللی را قانونی بخوانید

۶۰۰+

|ناشر |

با نصب رایگان فیدیبو بر روی موبایل یا تبلت یا رایانه خود و دانلود کتاب از بهترین ناشران ایران، مطالعه را در فضای قانونی تجربه کنید.

نظرات کاربران
درباره کتاب آن‌جا که پنچرگیری‌ها تمام می‌شوند

"نمره واقعی یک و نیم" نوشتن از ترسها و دلهره های آدمیزاد، به اندازه وسعت مصداقها و پیچیدگی وضعیتهای گوناگونش، نمونه های درخشان زیادی در ادبیات دارد، از رویکردهای فلسفی تا روانشناختی. بنابراین انتخاب سوژه اش خود دلهره ای است که به نظرم مطالعه و تاملی بیشتر از آنچه در این اثر دیدم، میطلبد. دلهره هایی که احتمالا چندان واقعی نیستند تا مخاطب با آنها همزادپنداری کند، نهایتا تبدیل میشوند به سوژه ای برای فضاسازی و جزییات نه چندان مفید و گاهی هم با پایانی نامتجانس یا فاقد روایتی مشخص حالاحالاها جای کار دارد پرداختن به موضوعی همچو دلهره که با درونی ترین و عمیق ترین احساسات بشری کلنجار میرود و در دنیای ما هر روز نمونه های جدیدی به خود می بیند. تنها داستانی که ایده اش را پسندیدم، داستان آخر بود که در آنهم مساله نه خود ترس، بلکه دشواری نفی آن است.
در 12 ماه پیش توسط
از قضا این کتاب به هیچ عنوان هذیان نبود! مگر اینکه بخواهید اتفاقات و حس و حال و زندگی نسلی از ما را هذیان بنامید، که با این تعبیر ما در هذیان زندگی کرده و خواهیم مرد! به نظرم کتابی بود بسیار روان که نویسنده با تسلط و شناخت کامل از طیف وسیعی از احساسات( بخصوص اشکال مختلف ترس و ناامنی)، آنها را به خوبی با تعابیر و توصیفات دقیق تصویر کرده بود. فضاسازی های هر داستان و انتقال حسی که به خواننده می داد(با بیان توصیفاتی که حس همذات پنداری را بر می انگیخت) در بهترین شکلی بود که میشد. انگار که فیلمی میبینی و تمام فضای داستان تجربه شخصی ،حسی و بصری تو می شود. این کتاب تصویر هنرمندانه ی از دست دادنها و از دست رفتنها و حس های آمیخته با آن است. کلا اوصیکم!
در 2 سال پیش توسط
آقا یا خانمی که نظر دادی شماره حساب بده چهار هزار تومان تقدیم کنم. در ضمن اگر کار با فیدیبو را بلد باشید می توانید نمونه ی کتاب را بگیرید و از آن چند صفحه بفهمید هذیان است و نخرید. حامد حبیبی این هم ای میل من برای دریافت شماره حساب: Leon_rh@yahoo.com
در 2 سال پیش توسط
هذیان محض است. بعد از چند صفحه ی ابتدایی دیگر نمی توان ادامه داد.
در 2 سال پیش توسط