دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی فیدی‌پلاس

کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی

نسخه الکترونیک کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی

صدای هم‌همه‌ی مردم در سالن پیچید. مینارد که از حرف‌های من راضی بود، با غرور از جا بلند شد؛ این همان حرف‌هایی بود که او دلش می‌خواست بشنود. باید بگویم که حقیقت کمی متفاوت‌تر است. در واقع، وقتی ریش سیاه دید که من با چاقو به او نزدیک می‌شوم، به طرف من برگشت تا مرا بکشد و مینارد از فرصت استفاده کرد و تیری به پشت او شلیک کرد که البته برای یک افسر دریایی بریتانیایی کار پرافتخاری نیست! در این موقع قاضی اخم کرد و ناباورانه گفت: پس شما به این ترتیب می‌خواستید ریش سیاه را بکشید؟ اما می‌گویند که او به تو علاقه … گفتم: بیش‌ از علاقه، او مرا تحسین می‌کرد. او می‌گفت که من بهترین دزد دریایی او هستم. گاهی هم مرا دعوت می‌کرد تا با هم شام بخوریم. البته این‌ها قبل از ماجرای شلیک کردن او به پاهای من بود. قاضی گفت: آن ماجرا را تعریف کنید...

ادامه...

مشخصات کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی

بخشی از کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب افسانه‌ی دزدان دریایی

عالیه
در ۵ سال پیش توسط eli...er7 ( | )
قابل مطالعه است
در ۱۱ ماه پیش توسط ama...308 ( | )