دسته‌ بندی
Loading

چند لحظه ...
با کد تخفیف hifidibo این کتاب را در اولین خریدتان با «۶۰٪ تخفیف» بخرید!
کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها فیدی‌پلاس

کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها

نسخه الکترونیک کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا دانلود کنید!

درباره کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها

*بابا، چرا اسم من گیوم است؟ چون من و مادرت از این اسم خوشمان می‌آمد. تقریبا همه اعضای خانواده همعقیده بودند که این اسم مناسبی برای تو است. *چرا تقریبا؟ چه کسی از این اسم خوشش نمی‌آمد؟ راستش را بخواهی مادرِ مادربزرگت از اسم گیوم خیلی خوشش نمی‌آمد. از نظر او گیوم اسم «بربر»ها بود. *مگر او بربرها را دیده بود؟ نه، گمان نمی‌کنم. اما وقتی به سن تو بوده، جنگ جهانی اول را دیده بوده؛ در آن زمان، فرانسه و آلمان با هم می‌جنگیدند. اسم امپراتور آلمان گیوم دوم بود: معلم مادربزرگ به او گفته بود که گیوم پیشوای بربرها بوده است. می‌دانی، همین‌طوری نمی‌شود به کسی گفت بربر. *یعنی بربرها وجود نداشتند؟ بهتر است بگوییم در زمان‌های خیلی دور، بین عصر امپراتوری روم و عصر شوالیه‌ها، مردمی بودند که بربر نامیده می‌شدند. اما در واقع اسم آن‌ها بربر نبود، بلکه آن‌ها فرانک‌ها، اوستروگوت‌ها یا بورگونی‌ها بودند. *من که چیزی نفهمیدم. کمی بیش‌تر در باره آن‌ها صحبت می‌کنی؟ راستش را بخواهی، من هم از این دوره تاریخی مبهم که بین تمدن، بی‌نظمی و اغتشاش گیر کرده زیاد سر در نمی‌آورم. اما شاید با تعریف ماجراهای این دوره، با تاریخ بربرها بیش‌تر آشنا شوی.

ادامه...

مشخصات کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها

بخشی از کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب گفتگو با پسرم درباره بربرها