فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب تاریخ جهان

کتاب تاریخ جهان
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب تاریخ جهان به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲۰,۴۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب تاریخ جهان

تاریخ روایت است. در این کتاب صدها داستان دربارۀ مردمی واقعی آمده است ــ مردم معمولی و شاهان، پسران و مادران، قهرمانان و تبهکاران، افراد نامی و شکست خورده. سعی میکنم آنها را در دو روایت که در سراسر کتاب در هم تنیده شده است تلفیق کنم. یکی داستان چگونگی پیوند و جدایی مردم با شکل گرفتن فرهنگها و تأثیر آنها بر یکدیگر و تغییر دادن همدیگر است. در کنار این داستان، داستان دیگر دربارۀ چگونگی کنش متقابل بشر با باقی طبیعت است ــ گونه های دیگر، محیط زیست طبیعی بی ثبات، سیارۀ پویا. تاریخ جهانی است. تقریباً در هر فصل تمام دنیا مد نظر است. خوانندگان میتوانند آنچه را در هر منطقه و در هر قاره، در تمام ادوار رخ داده است مقایسه کنند و به هم ارتباط دهند ــ مانند ناظرانی از کهکشانی دیگر که از فضای خارج خیره به دنیا مینگرند و آن را یکجا می بینند. تاریخ فراگیر است. این کتاب سعی دارد چیزی دربارۀ هر یک از حوزه های زندگی گفته باشد ــ از جمله علم و هنر، رنج و لذت، اندیشه و تخیل. خصومت آمیز باشد؛ صمیمانه باشد بی آنکه بیزارکننده شود. تاریخ به انتها نرسیده است. این کتاب میخواهد بگوید دنیا چگونه شد که چنین شد، رویارو شدن با مسائل فعلی و چشم اندازهایی برای آینده که در واقع صرفاً گذشته ای است که هنوز اتفاق نیفتاده است.

ادامه...

نظرات کاربران درباره کتاب تاریخ جهان

قیمت واسه pdfواقعا بالاس.پایین تر باید باشه
در 2 سال پیش توسط sin...997
من در خرید کتاب دیجیتال خیلی تردید نمی کنم ولی واقعا این کتاب نیاز به یک تخفیف جدی داره.
در 1 سال پیش توسط سید محمد مهدی شبیری
سلام. لطفا این رو بفهمین که به مقدمه مولف نمونه کتاب نمیگن. نمونه کتاب باید بخشی از متن اصلی کتاب رو به نمایش بگذاره تا خواننده بهتر بتونه در مورد خرید کتاب تصمیم بگیره.
در 8 ماه پیش توسط mpi...goy
خیلی دوست دارم این کتابو بخونم ولی متاسفانه قیمتش خیلی خیلی,بالاست....
در 2 سال پیش توسط esi...h79
فهرست رو دیدم :) به نظرم خیلی کتاب جالبی باید باشه ولی کاش یه دو صفحه از متن کتابم می‌گذاشتین و اینکه خیلی قیمتا بالاس... فیدیبو رحمی!
در 2 سال پیش توسط سپیده س
به نظر من PDF فقط فرمت پرینت گرفتنه و برای خوندن از موبایل یا تبلت ۶،۷ اینچی اصلا مناسب نیست. حالا اگر برای فیدیبو مقدور نیست که به epub تبدیل بشه بهتره یا مجدد صفحه چینی خود فیدیبو بشه که از PDF دربیاد چون این فرمتو مجبوریم پرینت بگیریم که قیمت و کیفیت نسخه چاپی مطمئنا بهتر از پرینته! اگه سایت‌های جهانی بعضا کتابهای معمولا علمی و تخصصی رو PDF میذارن بخاطر هزینه بالای شیپینگه و اینکه حداقل یکماه بعضی‌ جاهای دنیا طول میشه دست مشتری برسه که این شرایط ربطی به شرایط داخل ایران نداره
در 2 سال پیش توسط مح م
منتظر تجدید نظر اساسی در قیمت هستیم 🤐🤐🤐
در 1 سال پیش توسط سید محمد مهدی شبیری
موضوع کتاب، تاریخ حوادث نیست، به نوعی تاریخ نحوه‌ی تعامل انسان با محیط زیسته... مطالب نو و واقعا آموزنده‌اس! مطالعه‌ی این کتاب رو قویاً پیشنهاد میکنم
در 2 سال پیش توسط آرمین اسدزاد
کتاب بسیار خوبیه و با بقیه که تمرکزشون فقط رو غربه فرق داره.
در 2 سال پیش توسط محمد احمدخانی
ﺳﻼﻡ ﻧﻤﻴﺪﻭﻧﻢ ﻓﻜﺪ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺑﺎﻳﺪ ﺣﺎﻟﺐ ﺑﺎﺷﻪ ﻭﻟﻲ ﺗﺨﻔﻴﻒ ﻣﻲ ﺧﻮاﻫﻴﻢ
در 1 سال پیش توسط han...h2m