فیدیبو نماینده قانونی انتشارات کتاب نیستان و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .

کتاب رخ دیوانه
نسخه PDF

نسخه الکترونیک کتاب رخ دیوانه به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است. تنها لازم است اپلیکیشن موبایل و یا نرم افزار ویندوزی رایگان فیدیبو را نصب کنید.

درباره کتاب رخ دیوانه

فیلمنامه «رخ دیوانه» نوشته محمدرضا گوهری است.
در این فیلمنامه، داستان چند جوان روایت می شود،‌ که در یک قرار اینترنتی با یکدیگر آشنا شده و به دنبال یک شوخی و شرط‌بندی در مسیری پیچیده و دلهره‌آور می‌افتند، مسیری که درک جدیدی از زندگی و اجتماع را برای هر کدامشان رقم می‌زند.
نسخه سینمایی این اثر در سال ۱۳۹۳ به‌عنوان بهترین فیلم و نیز بهترین فیلم از نگاه مردم در جشنواه بین‌المللی فیلم فجر انتخاب شد.
روایت غیر خطی و معماگونه این فیلم‌نامه،‌ تعلیق زیادی در آن ایجاد کرده که تا پایان خواننده را همراه خود می‌کند و گویی نویسنده در هر فصل تکه‌ای جدید از یک پازل را پیش روی شما می‌گذارد که حدس زدن آن تا پایان ممکن نیست.
در بخشی از فیلنامه «رخ دیوانه»‌ می‌خوانیم:
«از روی دکور پذیرایی می‌گذریم. یک واحد نقلی کوچک... چیزی که تناسبی با فضای اتاق ندارد عکس ماشین هایی است که در تصادف مچاله شده‌اند. پیروز و مسعود بر روی کاناپه ها نشسته اند. پیروز سعی دارد همه چیز را به خنده و شوخی برگزار کند، اما مسعود فقط خیره به پیروز می‌نگرد.»

ادامه...

  • ناشر: انتشارات کتاب نیستان
  • تاریخ نشر:
  • زبان: فارسی
  • حجم فایل: 1.3 مگابایت
  • تعداد صفحات: ۱۷۲صفحه
  • شابک:

نظرات کاربران
درباره کتاب رخ دیوانه

من الان این خریدم اما فایل اصلی خود کتاب رو بهم نمیده چرا؟فقط زده خریداری شده
در 7 ماه پیش توسط
فیلمش چی بود که فیلمنامه ش هم چاپ بشه . ضعیفترین فیلم سال بود
در 1 سال پیش توسط
هم فیلم و هم فیلمنامه، نوآور و درجه یک هستند به نظرم، توی زندگی هر فرد دو ساعت زمان کنار گذاشته شده، برای دیدن این فیلم. هر کی این فیلم رو نبینه، دو ساعت از عمرش رو زندگی نکرده.
در 2 سال پیش توسط
عالی بود
در 2 سال پیش توسط
فیلمش که خیلی عالی بود پس معلومه کتابش هم خوبه
در 2 سال پیش توسط