فیدیبو نماینده قانونی گروه انتشاراتی ققنوس و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب گفتگو با بچه‌ها درباره قرون وسطا

کتاب گفتگو با بچه‌ها درباره قرون وسطا

نسخه الکترونیک کتاب گفتگو با بچه‌ها درباره قرون وسطا به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۷۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب گفتگو با بچه‌ها درباره قرون وسطا

شناختن گذشته برای این‌که زمان حال را بهتر بشناسیم، برای این‌که بدانیم چگونه گذشته را ادامه می‌دهیم و چگونه از آن جدا می‌شویم، مهم است. تاریخ‌نگاران دریافته‌اند که اگر تاریخ را به دوره‌هایی پی در پی با ویژگی‌هایی مشخص تقسیم کنند، گذشته را بهتر می‌شناسند و می‌توانند آن را مخصوصا برای بچه‌ها و جوان‌ترها بهتر شرح دهند. در باره دوره‌ای که «قرون وسطا» خوانده می‌شود، پرسش دوگانه‌ای مطرح است: یکی در مورد طول مدت آن و دیگری در باره معنای آن؛ زیرا در باره این دوره تاریخی، از یک سو تفسیری خوشایند وجود دارد و از سویی دیگر، تفسیری ناخوشایند. قرون وسطا الهامبخش نویسندگان رمان‌های تاریخی بوده است. بعضی از این رمان‌ها بسیار خوش‌اقبال بوده‌اند. به‌علاوه، از زمان پیدایش سینما الهامبخش سینماگران بوده است و تماشاگران مخصوصا کودکان را شیفته خود ساخته است. دلایل بیش‌تری هست تا برایتان شرح دهیم قرون وسطا چه بوده است و چه چیزی باید در ذهن ما مجسم کند.

ادامه...

بخشی از کتاب گفتگو با بچه‌ها درباره قرون وسطا

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب گفتگو با بچه‌ها درباره قرون وسطا

جالب ، آموزنده با متنی روان و گیرا
در 3 سال پیش توسط ame...rpr