فیدیبو نماینده قانونی انتشارات امیدفردا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب بیست و پنج سال در ایران چه گذشت؟

کتاب بیست و پنج سال در ایران چه گذشت؟
از بازرگان تا خاتمی

نسخه الکترونیک کتاب بیست و پنج سال در ایران چه گذشت؟ به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۷,۲۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب بیست و پنج سال در ایران چه گذشت؟

به‌دنبال کشف توطئه سوءقصد به‌ساحت حیات امام امت، که چندی قبل اعضای توطئه‌گر آن، توسط برادران سپاه پاسداران و اعضای سازمان اطلاعات ۲۶ میلیونی شناسایی و دستگیر شدند و صادق قطب‌زاده سرپرست اسبق صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و وزیر اسبق امور خارجه، یکی از مهره‌های فعال آن شبکه بوده است، وی به‌همراه عده‌ای دیگر اعم از چند نظامی شاغل و بازنشسته و چند روحانی‌نما و دیگر افرادی از اقشار مختلف در آن شبکه براندازی دست داشته‌اند، صبح روز گذشته، حجت‌الاسلام محمدی ری‌شهری، رئیس دادگاه‌های انقلاب اسلامی ارتش، در محل این دادگاه، در یک مصاحبه مطبوعاتی تلویزیونی شرکت کرد و پیرامون فعالیت این شبکه توطئه و چگونگی کشف و دستگیری اعضای آن و ارتباطات اعضای این شبکه با شخصیت‌های داخلی و خارجی توضیحاتی داد. حجت‌الاسلام ری‌شهری در پایان این مصاحبه، به‌سؤالات مختلف خبرنگاران جراید پاسخ داد...

ادامه...

بخشی از کتاب بیست و پنج سال در ایران چه گذشت؟

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران درباره کتاب بیست و پنج سال در ایران چه گذشت؟