0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
پله پله تا اوج

معرفی، خرید و دانلود کتاب پله پله تا اوج

نویسنده:
زیگ زیگلار
درباره پله پله تا اوج

برای رسیدن به قله باید تلاش کرد. سختی‌ها و دشواری‌های مسیر را به جان خرید و به پیروزی یعنی یه فتح قله رسید. این رمز پیروزی افرادی است که با افکار و عقاید و نگرش خود بر مشکلات زندگی پیروز می‌شوند. برای رسیدن به اوج باید با هدف و انگیزه مسیر درست را پیش گرفت. زیگ زیگلار سخنران انگیزشی در کتاب پله‌پله تا اوج به خوانندگان می‌آموزد که چطور با پی‌ریزی پایه‌های موفقیت با اوج کامیابی دست پیدا کنند.

کتاب «پله پله تا اوج» برای چه کسانی نوشته شده است؟

انسان برای موفقیت و رسیدن به کمال خلق شده است. او برای این‌که به اهداف و آرزوهای خود برسد نیازمند یک برنامه و مسیر مشخص است. کتاب پله پله تا اوج به زبانی ساده و انگیزشی در هفت بخش نوشته شده است. این کتاب به افرادی که به دنبال رهایی از احساس ناخوشی و ناامیدی هستند کمک می‌کند تا دوباره به خود اعتماد و اطمینان کنند و با امید به موفقیت در زندگی برسند.

برای خواندن کتاب پله پله تا اوج محدودیت سنی وجود ندارد چرا که هر فرد از زمانی که هدفمند می‌شود نیاز به یک مجموعه از راهکارها برای دستیابی به هدف‌هایش دارد. 7 کلید طلایی که زیگلار در این کتاب ارائه می‌دهد بر پایه‌ی ایمان،صداقت، وفاداری و شایستگی بنا شده اند و برای همه‌ی قشرهای جامعه لازم است تا با یک‌بار خواندن آن، در مسیر پیروزی حرکت کنند.

مرور فصل‌های کتاب پله پله تا اوج

کتاب پله پله تا اوج، هفت راهکار را برای پیشرفت و موفقیت فردی ارائه می‌دهد. زیگلار در هر قسمت با تکیه بر گام‌های عملی و مثال‌های منحصر به فرد دری از تجربیات واقعی را به روی خوانندگان باز می‌کند.

نگرش: در واقعیت، این ماییم که سرنوشت خود را می‌سازیم. هرچیزی که آرامش ما را بر هم بزند خوب یا بد همه ناشی از وضعیت عاطفی ماست. نگرش چیزی نیست که وابسته به شرایط بیرونی باشد بلکه از درون انسان بزرگ می‌شود، تغییر می‌کند و اصلاح پیدا می‌کند. برای موفقیت کافی است به جای نگرانی درباره‌ی دست‌آوردهای دیگران، با نگرشی مثبت بر روی اهداف خود متمرکز شویم.

انتخاب: افسردگی شانس انسان را برای به دست آوردن نتایج مطلوب کاهش می‌دهد. طغیان‌های عاطفی و درگیری‌های جسمی بزرگترین دشمن افراد در مواقع انتخاب شغل، شریک زندگی و غیره است. اگرچه غم و اندوه و افسردگی یکسان نیستند، اما نوسانات خلقی به طرز خطرناکی توانایی فرد را  برای برقراری ارتباط صحیح کاهش می‌دهد.

با این سه روش بر خُلق خود مسلط شوید:

آدم‌ها را ببخشید.کینه‌ها را دور بریزید

به زندگی خود نظم دهید و امورات خود را ساماندهی کنید

به دیگران کمک کنید - سعی کنید خودخواه نباشید

جرات:  بیش‌تر افراد زمانی که تحت فشار و بحران هستند تمایل به تسلیم شدن دارند. سعی کنید روح مبارز خود را پرورش دهید و برای رسیدن به خواسته‌تان  اشتیاق نشان دهید. رسیدن به چنین نگرشی ساده نیست، باید آمادگی لازم را برای قدم برداشتن و جرئت پیدا کردن برداشت.

هدف‌ها: هیچ یک از موارد گفته شده بدون داشتن هدف قابل دستیابی نیست. هدف‌های خود را مشخص کنید و برای آن‌ها برنامه‌ریزی کنید.

چگونه: با بهره گیری از پتانسیل‌های خود از هر موقعیتی استفاده کنید. از فرصت‌های جدید نترسید، شک و تردید را در آغوش بگیرید و بدون ترس راه بروید. اول و مهمتر از همه این است که شما باید پذیرای ایده‌های جدید باشید، قبل از اینکه ذهن شما چنین دیدگاه‌هایی را بپذیرد خود شما به تغییر رفتارتان مشتاق باشد.

عشق: «هرکجا عشق است، خدا نیز هست». هیچ‌چیز نمی‌تواند به اندازه توانایی عشق‌ورزی، دوستی و درک متقابل قدرتمند باشد. همدلی و شکرگزاری خود را نشان دهید. این کار به شما انرژی و انگیزه برای ادامه و پیروی از رویاهایتان را می‌دهد.

پشتکار: بعضی از مردم با این تفکر که داشتن دانش برای موفقیت مهم‌تر است گمراه می‌شوند. در حقیقت، قدرت واقعی از عزم و اراده‌ی درست حاصل می‌شود. «با تمرکز حواس، سخت کار کردن و تلاش متمرکز یافته، در زندگی به هرچه بخواهید می‌رسید».

 به گفته‌ی نویسنده‌ی کتاب بعد از خواندن هر بخش و عمل کردن به راهکارها و مراحل گفته شده  به زودی در اوج خواهید بود.

درباره زیگ زیگلار؛ نویسنده کتاب پله پله تا اوج

زیگ زیگلار zig ziglar سخنران و مشاور اقتصادی مشهور آمریکایی متولد سال 1926 در آلاباما بود. نام واقعی او «هیلاری هینتون زیگلر» بود اما او نام مستعار زیگ زیگلار را برای خود انتخاب کرد. زیگلار در ایالت می‌سی‌سی‌پی در شهر جکسون به کالج رفت و در دانشگاه کارولینای جنوبی تحصیل کرد.

زیگ زیگلار کار خود را با فروشندگی ظروف آشپزخانه شروع کرد و بعد در کار خود پیشرفت کرد و سال‌ها به عنوان فروشنده و مدیر ارشد فروش در شرکت‌های بزرگ از جمله چند شرکت معتبر خودروسازی فعالیت کرد. او به قدری در کار خود موفق شد که کم‌کم به نویسندگی و سخنرانی انگیزشی روی آورد و در نهایت به عنوان یک سخنران مطرح در آمریکا شناخته شد.

زیگلار در دهه‌ی 1970 کار خود را کنار گذاشت و با توانایی کلامی که داشت تصمیم گرفت با سخنرانی‌ها و کتاب‌هایش راهکارها و استراتژی‌های موثر در موفقیت را به افراد آموزش دهد. هزاران نفر در سراسر دنیا با سخنان انگیزشی او در حوزه‌ی اقتصاد و موفقیت در زندگی حرفه‌ای و شخصی خود به کامیابی رسیده‌اند.

از آن زمان نام زیگ زیگلار به عنوان مردی که الهام‌بخش و انگیزه‌دهنده برای پیشرفت بود سر زبان‌ها افتاد و تا امروز رسانه‌ها و نشریات معروفی مثل «نیویورک تایمز»، «واشنگتن پست»، «فورچون»، «موفقیت»، «دالاس نیوز» و «اسکوئر» بارها سخنان زیگلر را منتشر و توصیه کرده‌اند.

در سال 1975 انتشارات کوچکی در آمریکا به نام «پلیکان» اولین کتاب زیگلار «شما را در اوج می‌بینم» که در حوزه‌ی  خودیاری است را منتشر کرد. این کتاب بیش‌از ۲۵۰ هزار نسخه فروش کرد و تا امروز به  چندین زبان ترجمه شد.

در سال 2001، زیگ زیگلار جایزه بوفالوی نقره‌ای را از سازمان جوانان آمریکا دریافت کرد. این جایزه بالاترین جایزه در ایالات متحده برای خدمت‌رسانی به جوانان است. در همان سال انجمن سخنرانان ملی آمریکا جایزه‌ی معتبر خود را به پاس دستاوردها و کسب اعتبار در حوزه‌ی سخنرانی به زیگ زیگلار اعطا کرد.

از سال 1975 تا سال 2012 بیش‌از بیست عنوان کتاب، فایل صوتی، و ویدیوهای سخنرانی از زیگ زیگلار در حوزه‌ی موفقیت فردی، اجتماعی و غیره منتشر شده است که هر کدام دربرگیرنده‌ی پندهای مهم اخلاقی و تجاری است.

پله‌پله تا اوج، «10 قانون موفقیت»، «توصیه‌های جادویی برای موفقیت»، «بهتر از خوب»، «ایجاد انگیزه خرید در مشتری» و «رازهایی برای جذب مشتریان جدید» از جمله کتاب‌های ترجمه شده از زیگلار در ایران هستند.

زیگلار در سال 2010 خودش را بازنشست کرد و مدیریت شرکت خود را به پسرش واگذار کرد. در سال 2012 بعد از نزدیک به 40 سال سخنرانی و فعالیت مستمر، زیگلار بر اثر بیماری از دنیا رفت. حتی پس از مرگش، همچنان روش زندگی این مرد موفق برای بسیاری از افراد در سراسر جهان الهام‌بخش است و سخنان او بر قلب و ذهن‌ها تاثیر گذار است.

ترجمه فارسی کتاب پله پله تا اوج

ترجمه‌ مهناز فاتحی تنها ترجمه‌ از کتاب پله‌پله تا اوج  است که از سوی انتشارات ققنوس منتشر شده است. کتاب صوتی پله پله تا اوج را هم انتشارات نوین گویا با خوانش «مهیار ستاری» تولید کرده است. امکان دانلود کتاب پله‌پله تا اوج اثر  زیگ زیگلار در همین صفحه در دسترس است. کتاب صوتی پله پله تا اوج را هم می توانید در فیدیبو خرید اینترنتی و دانلود کنید و بشنوید.

در بخشی از کتاب «پله‌پله تا اوج»  می‌خوانیم

برای یک احساس بیش از سایر احساسها ترانه‌ها خوانده، شعرها سروده و قلبها شکسته شده است. این احساس، عشق است. من فکر می‌کنم که ما عشق را بیش از حد اسرارآمیز کرده‌ایم، راستش من معتقدم که عشق آموختنی است. بله، آموختن عشق‌ورزی با آموختن دوچرخه سواری فرق دارد، اما عشق آموختنی است و برای همین است که عده‌ای در درس عشق رد می‌شوند. آنها هرگز عشق‌ورزی نیاموخته‌اند.

در اینجا پیشنهادی دارم. اوقات لذت‌بخش زندگی را برای فرصتهای خاصی کنار نگذارید. قسمت کردن آن با دیگران را فرا بگیرید. بگذارید که همسر شما بداند شما از قسمت کردن اوقات لذت‌بخش زندگی لذت می‌برید، فقط به دلیل با کارهایی را که هر دو از انجام دادن آنها لذت می‌برید، بیابید. مثلا پیاده‌روی، بازی تنیس، گلکاری، قایقرانی یا حتی ماشین شویی. نکته مهم این است که شما اوقات لذت بخش خود را دو جانبه قسمت کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
314.۰۰ بایت
تعداد صفحات
287 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۹:۳۴:۰۰
نویسندهزیگ زیگلار
مترجممهناز فاتحی
ناشرگروه انتشاراتی ققنوس
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Steps to the top
تاریخ انتشار
۱۳۹۴/۱۲/۱۶
قیمت ارزی
5 دلار
قیمت چاپی
48,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۳۱۴.۰۰ بایت
۲۸۷ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 74 مخاطب
انگیزه‌بخش 🚀 (2)
5
ستاره
72 ٪
4
ستاره
9 ٪
3
ستاره
9 ٪
2
ستاره
2 ٪
1
ستاره
5 ٪
40 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
5

بعضی‌ها برای موفقیت آموزه‌های شوپنهاور را به‌کار می‌گیرند، شاید هم موفق بشوند ولی هیچ وقت محبوب نیستند و برخی، افراد موفق، محبوب و درستکار را سرلوجه خود قرار می‌دهند.... انتخاب پیشوا با شماست

5

هرگز نباخته‌ای، مادام که از شکست خود چیزی آموخته باشی

5

اگر ناامید روی مبل لم دادی و قید رسیدن به اهدافتو زدی با خواندن چند صفحه از این کتاب دوباره انرژی میگیری و راه میفتی دنبال هدفت.این کتاب دشمن ناامیدی پس از خودت دورش نکن و مدام مرورش کن.

5

یه نفر هست تمام نظرات رو دیسلایک کرده :-) خخخخ باید خدمتش عرض کنم که کتاب فوقالعاده ایه ولی خب بعضی ها مثل ایشون زورشون میاد بقیه هم نفع ببرند.....

5

کتاب بسیار عالی ،کتابی که با خواندنش قطعا مسیر زندگی افراد تغییر کرده و قطعا در مسیر موفق شدن قرار می گیرد.کوین تورودو بدرستی مطالعه این کتاب را فوق العاده میدانست

4
انگیزه‌بخش 🚀

واقعا کتاب خوبی هستش ولی به نظرم کتاب در اوج میبینمت از همین نویسنده که چند سال بعد از این کتاب نوشته شده خیلی کاملتر و بهتر هستش اگر به این کتاب علاقه داشتین خوندن اون کتاب رو هم توصیه میکنم

4

هیچ چیز به خودی خود مهم نیست؛ واکنش و طرز فکر ما در مقابل اونه که اهمیت داره

5

موفقیت تنها وتنها یک تصمیم قاطع همراه با احساس خوب میباشد.

5

کتابه خیلی خوبیه. مثالهایه خوبی از زندگی افراد موفق داخلش هست و به قدرت پشتکار و مصمم بودن و ایمان داشتن به خود تأکید داره

5

واقا کتاب انگیزشیه خیلی نکات خوبی داره مخصوصا گام های عملیش خیلی موثره

نمایش 30 نقد دیگر
4.4
(76)
انگیزه‌بخش 🚀 (2)
85,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو
٪30
پله پله تا اوج
پله پله تا اوج
زیگ زیگلار

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
پله پله تا اوج
پله پله تا اوج
زیگ زیگلار
گروه انتشاراتی ققنوس
4.4
(76)
انگیزه‌بخش 🚀 (2)
85,000
تومان