0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
فوت و فن های عشق ورزیدن
٪50

معرفی، خرید و دانلود کتاب فوت و فن های عشق ورزیدن

چگونه دل محبوبمان را به دست آوریم
درباره فوت و فن های عشق ورزیدن

«موفقیت در روابط نیز شبیه موفقیت در بقیه چیزهاست. دانش کافی، توان شما را افزایش می‌دهد. هر چه بیشتر از پیچ‌وخم‌های روابط اطلاع داشته باشید، بهتر از پس اداره کردن آن‌ها برمی‌آیید. به خاطر داشته باشید که برای موفقیت یا عدم موفقیت یک رابطه، همیشه علتی وجود دارد. اگر متوجه نباشید که چه مسائلی باعث به هم خوردن روابط قبلی شما شده است، آن مسائل مجددا برایتان تکرار خواهند شد.» این‌ها جملاتی از کتاب فوت و فن‌های عشق ورزیدن است. همان‌طور که از نام آن مشخص است این کتاب فوت‌وفن‌هایی را برای عشق ورزیدن به افراد ارائه می‌کند تا در روابط خود درک درستی از مشکلات و مسائل غیرقابل پیش‌بینی داشته باشند.

درباره کتاب فوت‌وفن‌های عشق ورزیدن

کتاب فوت‌وفن‌های عشق ورزیدن نوشته‌ی توماس دبلیو مک نایت و رابرت فیلیپس است. این کتاب با موضوع عشق و دوست داشتن در دسته کتاب‌های روانشناسی قرار دارد. نسخه‌ی اولیه‌ی کتاب  فوت‌وفن‌های عشق ورزیدن در سال ۱۹۸۷ منتشر شد. بعداز آن مطالب کتاب به‌روزرسانی شدند. بعد از تغییرات و انتشار دوباره‌ این کتاب به صدر پرفروش‌های امریکا برگشت.

کتاب فوت‌وفن‌های عشق ورزیدن کتابی است کوتاه و مختصر که تعداد صفحات آن طوری است که با میانگین مطالعه 10 الی 15 دقیقه در روز می‌توانید در10 تا 15 روز آن را بخوانید. این کتاب برای افرادی که وقت کافی برای خواندن کتاب‌های طولانی را ندارند و درعین‌حال می‌خواهند کتاب خوب  روانشناسی بخوانند آموزنده است. توماس دبلیو و مک نایت در کتاب حاضر از راهکارهای عشق ورزیدن صحبت کرده‌اند. در واقع مطالب کتاب به دو بخش اصلی تقسیم شده که یک بخش راهکارهایی را در خصوص اینکه چطور دل کسی را که می‌خواهیم به دست بیاوریم و بخش دیگر درباره این که چگونه کسی را که از دست داده‌ایم دوباره به دست بیاوریم. نویسندگان این کتاب معتقدند که هر چیزی نیازی به تمرین و آگاهی دارد، حتی عشق! برای به دست آوردن عشق هم نباید منفعل بود و با این تصور که عشق خودش اتفاق می‌افتد یا اگر از دست رفت دیگر نباید برایش کاری کرد زندگی را جلو برد. کتاب فوت‌وفن‌های عشق ورزیدن با ارائه فرمول‌های اولیه به خواننده این امکان را می‌دهد تا درنهایت در موقعیت مورد نظر عشقی که می‌خواهید را دریافت کنید.

کتاب فوت‌وفن‌های عشق ورزیدن با ترجمه هدیه تقوی از سوی انتشارات البرز در سال 1390 راهی بازار نشر شده است.

کتاب فوت و فن‌های عشق ورزیدن مناسب چه کسانی است

بسیاری از افراد در جامعه هستند که شیوه و راهکار عشق ورزیدن را به همان سبک و سیاق سنتی می‌بینند. اما رفته رفته متوجه می‌شوند که انسان همیشه هم به طور طبیعی به آنچه می‌خواهد نمی‌رسد. به همین دلیل در جذب یا حفظ فرد محبوب خود دچار مشکل یا سرخوردگی می‌شوند. کتاب فوت و فن‌های عشق ورزیدن با راهکارهای قابل اجرا و موثر به افرادی که تنها، خجالتی و اجتماع گریز هستند کمک می‌کند تا با اعتماد به نفس و آگاهی بیشتر فرد مناسب خود را پیدا کنند. همچنین مطالب کتاب به افرادی  که در رابطه‌ی خود دچار مشکل هستند و نمی‌دانند چطور با عشق ورزیدن روابط خود را تحکیم ببخشند بسیار راهگشا خواهد بود.

کسانی که قصد شروع یک زندگی زناشویی را دارند  و می‌خواهند پیش از ورود به زندگی مشترک توانایی درک  طرف مقابل و عشق ورزی را یاد بگیرند می‌توانند از این کتاب نهایت استفاده را ببرند.

این کتاب تنها برای عشق‌ورزی به همسر یا نامزد نیست بلکه برای افرادی که نمی‌دانند چطور اعتماد کسی را جلب کنند و عشق خود را به او اثبات کنند هم مناسب است. پس اگر به دنبال نیمه‌ی گمشده‌ی خود هستید یا می‌خواهید به خانواده، دوستان و عزیزان خود ابراز عشق کنید این کتاب برای شماست.

برای مطالعه‌ی هزاران کتاب دیگر در زمینه‌ی روانشناسی عشق‌ورزی کافی است به بخش دسته‌بندی سایت بروید و نویسنده یا کتاب موردنظر خود را انتخاب کنید.

دانلود و خرید  نسخه pdf  و الکترونیک کتاب ... در سایت و اپلیکیشن فیدیبو قرار گرفته است.

درباره نویسندگان

توماس دابلیو مک‌نایت یکی از متخصصان روابط انسانی در آمریکاست که در 15 سال گذشته علاوه بر کتاب  مقاله‌های او در روزنامه‌ها و مجله‌های معتبر آمریکایی منتشر شده‌اند. او در کشورهای زیادی در سراسر دنیا برای زوج‌ها کارگاه‌های روابط زناشویی گذاشته است. دغدغه مک نایت در سال‌های متمادی این بوده که به افراد زیادی کمک کند تا در روابط خود بتوانند آن‌طور که شایسته است رفتار کنند. مک نایت همچنین در چندین برنامه‌ی تلویزیونی و رادیویی هم شرکت‌ کرده‌ است.

رابرت اچ فیلیپس نویسنده‌ی دیگر این کتاب بنیان‌گذار و مدیر یکی از مراکز حمایت از بیماران در آمریکا است. او روان‌شناسی خوانده است و از سال ۱۹۷۵ به طور جدی در این حوزه فعالیت دارد. فیلیپس بیش از ۲۰ کتاب نوشته و ۴۰۰ مقاله در حوزه‌های مختلف روانشناسی نوشته است.

در بخشی از کتاب فوت و فن‌های عشق‌ورزی می‌خوانیم

اگر دوستی ناب و حقیقی را موتور یک رابطه عشقی در نظر بگیریم، احترام نقش گاز را در آن ماشین ایفا می‌کند. اغلب مردم تمایل دارند که با افراد محترم نشست و برخاست کنند.

ما در چه شرایط به دیگران احترام می‌گذاریم؟ احترام، نوعی رفتار قابل کسب کردن است و در اغلب موارد به برداشت ما از استقلال و اعتماد به نفس فرد مربوط می‌شود. هر چه بیشتر مستقل‌تر و غیروابسته تر باشد، بیشتر نیروی دافعه تولید می‌کند. وقتی کسی با ما رفتاری می‌کند که حس مالکیت شدیدی از آن به مشام می‌رسد و به‌اصطلاح به ما « گیر » می‌دهد، درجه احترام ما برای آن فرد پایین می‌رود. طبیعی است که ما از چنین فردی بگریزیم.

اصل رفتاری ۲

اغلب مردم به سمت کسانی که اعتمادبه‌نفس دارند و تمایل و اشتیاق بیش‌ازحد نشان نمی‌دهند کشیده می‌شوند.

اگر می‌خواهید دل کسی را کاملاً تصاحب کنید، باید به آن فرد نشان دهید که بدون او هم قادر به زندگی هستید. درعین‌حال شما نباید نیازهای حقیقی روان‌شناختی او برای دوستی را نادیده بگیرید. این نشان می‌دهد که شما قادر به برقراری نوعی توازن خیلی حساس می‌باشید. یعنی در عین دوستی حقیقی، آن استقلال خود را هم حفظ کرده‌اید و حالت جان‌نثاری از خود نشان نمی‌دهید. کتاب « فوت‌وفن عشق ورزیدن » به شما خواهد آموخت که چگونه هر دو این حالات را به موازنه درآورید.

اشتیاق

عنصر کلیدی در یک رابطه عشقی، آن حس جاذبه بین طرفین است که ما آن را اشتیاق می‌نامیم. ما در زندگی خود تا موقعی از چیزی که لذت می‌بریم که واقعا آرزویش را داشته باشیم. بنابراین اگر بخواهیم یک رابطه عشقی راضی‌کننده باشد و به آن آب حیاتی که همیشه آرزویش را داشتیم تبدیل شود، باید میزان اشتیاق و تمنا تا حد ممکن بالا برود. در این جاست که به یکی از شناخته‌شده‌ترین اصول رفتار انسانی می‌رسیم که متأسفانه بسیار مورد سوءاستفاده واقع‌شده است.

اصل رفتاری ۳

انسان‌ها آنچه را می‌خواهند که نمی‌توانند داشته باشند.

وقتی‌که مردم متوجه می‌شوند چیزی کاملاً به خودشان تعلق دارد، معمولاً با آنچه می‌کنند؟ آنان معمولاً به آن چیز بی‌توجه می‌شوند و گاهی از آن سوءاستفاده می‌کنند. بنابراین اگر شما می‌خواهید رابطه عشقی با کسی داشته باشید باید به این اصل توجه کنید. در غیر این صورت، جایزه‌ای را که مستحقش بوده‌اید، از دست خواهید داد.

راز ایجاد اشتیاق در دیگری به صورت فرمول زیر ارائه می‌شود:

اشتیاق = تردید + امید

با استفاده از تاکتیک‌های ارائه‌شده در این کتاب شما خواهید توانست چنان آتشی در دل فرد مقابل به پا کنید که تنها برای شما بتپد. وقتی که وارد این مرحله خواهد شدید، آن آتش چنان درخششی خواهد داشت که تا ابد ادامه خواهد داشت! حالا وقت آن رسیده که برای آن آتش سوخت تهیه کنید.

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
1.۱۳ مگابایت
تعداد صفحات
208 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۶:۵۶:۰۰
نویسنده توماس دبلیو مک نایت
مترجمهدیه تقوی
ناشرانتشارات البرز
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Love tactics:how to win the one you want
تاریخ انتشار
۱۳۹۴/۱۲/۱۵
قیمت ارزی
3 دلار
قیمت چاپی
40,000 تومان
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۱.۱۳ مگابایت
۲۰۸ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
4.4
از 5
براساس رأی 282 مخاطب
5
ستاره
69 ٪
4
ستاره
13 ٪
3
ستاره
7 ٪
2
ستاره
3 ٪
1
ستاره
5 ٪
177 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
b
bloodysoul
۱۳۹۶-۰۶-۳۱
5

بخشی از نمونه کتاب... 😳😓 حیوانی که تربیت می‌شد، از آن پس با دل و جان برای او خدمت می کرد و او هم هرگز از تشویق روزمره آنها با سطل پر از غذای دلچسب غافل نمی شد. دکتر والدریپ سوگند می‌خورد که هرگز حیوانی(!) را ندیده است که به این روش تربیت نشود. صبر و پشتکار دو عنصر اساسی در روش موفق او بودند. محبوب شما هر چقدر هم سرکش و دست نیافتنی به نظر برسد با استفاده مناسب از صبر و پشتکار به شما خواهد رسید!!! 😱 سطل غذای شما نیز عشق است که به روش‌های توجه، درک، پذیرش، قدردانی و محبت به او ارائه خواهد شد!!!!!!!!!😓😨

F
Farah Gh
۱۳۹۵-۰۹-۱۰
5

این کتاب عاااااااالیه حرف نداره خیلی جامع و کامل

s
sha**********@gmail.com
۱۳۹۸-۰۱-۰۹
5

خیلی خوبه از این به بعد دیگه روزی یه مخ میزنم

a
a.n**********@gmail.com
۱۳۹۶-۰۳-۰۶
5

بسیار عالی. اگر دنبال یه رابطه ی موفق هستین حتما بخونید. کارایی زیادی داره

ا
ارمین چوبینه
۱۳۹۷-۰۲-۱۹
5

من خواستم بخرمش ولی وقتی نمونه اش رو خوندم دیدم ترجمه اش افتضاح بود که! نمیدونم بعضی از دوستان چرا این همه تعریفش رو میدادن! نمونه هایی از ترجمه: آن شخص مقابل فرد مقابل بی دفاع میشود_اگر دوستی،احترام،اشتیاق به دوستی در فرد مقابل شما پرورنده شود،فرد مقابل به سختی میتواند از تعهد مقابل شما خودداری می‌کنند!

م
محمود خدائی
۱۳۹۶-۰۷-۱۴
5

هر چیزی نیاز به آموزش و تمرین داره حتی عشق

م
مهدی دژآهنگ
۱۳۹۷-۰۴-۰۲
5

اللهُ الرؤوف بنده تازه خواندن کتاب رو شروع کردم ،۵۳ صفحه ای خواندم ، واقعا کتاب تاثیر گذاری هست ، نه فقد برای محبوبمان بلکه برروی تمام افراد نزدیک به ما اثر مطلوب ، عالی ، پر از محبت و عشق می گذارد. از فیدیبو تشکر میکنم که این کتاب فوقلاده رو ترجمه و در دسترس قرار داده خدا قوت

پ
پیام چاوشی
۱۳۹۶-۰۸-۰۸
5

این کتاب عالی بود علاوه بر روابط عشقی چیزهای مهم دیگری مثل راه های اعتماد به نفس،هنر گوش دادن،نحوه صحبت کردن و خیلی چیزهای دیگر آموزش میده که یادگیریش برای هرکسی واجبه شاید اگر همه آدما این چیزا رو اون موقع که باید بدونن خیلی از مشکلات ازجمله طلاق، فساد، فحشا کمتر میشه...

r
rs_**@yahoo.com
۱۳۹۶-۱۰-۰۵
5

این کتاب بسیار مفید و کاربردی هست. انشالله با خوندنش نتیجه ی دلخواه رو بگیرید

m
morteza mgh
۱۳۹۶-۰۵-۰۵
5

واقعا این کتاب نظیر نداره، همه لازمه که این کتابو بخونن چون خیلی چیزا هست که یاد میگیرن، واقعا کامله

نمایش 167 نقد دیگر
4.4
(282)
13,000
٪50
6,500
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
فوت و فن های عشق ورزیدن
٪50
فوت و فن های عشق ورزیدن
چگونه دل محبوبمان را به دست آوریم
انتشارات البرز
4.4
(282)
13,000
٪50
6,500
تومان