0
امکان مطالعه در اپلیکیشن فیدیبو
دانلود
شخصیت ها

معرفی، خرید و دانلود کتاب شخصیت ها

آدولف هیتلر
درباره شخصیت ها
وقتی هیتلر در سی‌ام ژانویۀ ۱۹۳۳ صدراعظم آلمان شد ــ یعنی دومین مقام بلندپایۀ کشور ــ تقریباً یک‌شبه دست به تغییراتی بزرگ زد. او حقوق مدنی اساسی مثل آزادی بیان و آزادی مطبوعات را برچید. در ماه مارس، اولین اردوگاه زندانیان سیاسی در داخائو در جنوب آلمان برپا شد. این اردوگاه ابتدا زندان مخالفان عقیدتی هیتلر بود. سپس یهودیان به صورت ویژه از جامعه جدا شدند و در معرض زندان و شکنجه قرار گرفتند. یهودیانِ بیرون از اردوگاه‌ها به شیوه‌های دیگر، از تحریم کسب و کار تا از دست دادن شغل و حقوق شهروندی، آزار و اذیت می‌شدند. تا زمان برگزاری المپیک بیش از هفتاد زندانی در داخائو کشته شدند؛ تقریباً دو زندانی در هر ماه. مردم کشورهای دیگر از این اتفاقات باخبر بودند. بسیاری کوشیدند که کشورهایشان المپیک برلین را تحریم کنند. با وجود این، مسابقات طبق برنامه و با شرکت ۴۹ کشور که در آن زمان رکوردی به حساب می‌آمد، برگزار شد. ایالات متحده نیز جزو این کشورها بود و پس از آلمان بزرگ‌ترین تیم را داشت. جهان می‌خواست ببیند هیتلر مسابقات را چگونه اداره می‌کند. آیا در تیم آلمان فردی یهودی حضور خواهد داشت؟ در این زمان یهودی‌های آلمان از حضور در فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، استخرهای عمومی، کلوب‌های ورزشی، پیست‌‌های اسکی، سواحل دریا و دیگر نقاط آلمان منع شده بودند. جهان می‌خواست ببیند با ورزشکاران دیگر کشورها چگونه رفتار می‌شود؟
دسته‌ها:

شناسنامه

فرمت محتوا
epub
حجم
6.۲۸ مگابایت
تعداد صفحات
111 صفحه
زمان تقریبی مطالعه
۰۳:۴۲:۰۰
نویسندهبراندا هاوگن
مترجمرضا علیزاده
ناشرگروه انتشاراتی ققنوس
زبان
فارسی
عنوان انگلیسی
Adolf Hitler: Dictator of Nazi Germany
تاریخ انتشار
۱۳۹۴/۱۲/۰۹
قیمت ارزی
5 دلار
مطالعه و دانلود فایل
فقط در فیدیبو
epub
۶.۲۸ مگابایت
۱۱۱ صفحه

نقد و امتیاز من

بقیه را از نظرت باخبر کن:
دیگران نقد کردند
3.1
از 5
براساس رأی 31 مخاطب
5
ستاره
32 ٪
4
ستاره
6 ٪
3
ستاره
29 ٪
2
ستاره
0 ٪
1
ستاره
32 ٪
15 نفر این اثر را نقد کرده‌اند.
1

این یهودی هایی که این تبلیغات رو بر علیه ناسیونال سوسیالیسم مینویسن اگر حتی ضرره ای عقل داشتند برای جملاتی که بر علیه هیتلر و حزبش مینویسند یک دلیل و علت بیاورند که چرا و برای چه هیتلر این کشتار ها را انجام داد. ماجراهای هولوکاست و کمپ های کار اجباری همه دروغ هایی ست برای خراب کردن هیتلر. اگر هیتلر یهودی کشی میکرد پس چرا راننده شخصی اش یک یهودی بود؟!! حدود هشتاد سال است که تمام زورشون رو گذاشتن که فاشیسم دوباره قدرت نگیره. چه کسی پل ورسک،پل سفید اهواز،جاده چالوس و راه آهن سراسری را برای ما ایرانیا ساخت؟!! چه کسی می خواست بعد از هزار و چهارصد سال دوباره امپراتوری پارس رو احیا کنه؟!!ولی نشد. چه کسی ما ایرانیا رو همخون خودش میدونست؟ شاید به احتمال یک درصد نازی ها خونخوار بودند ولی برای ما ایرانیا یک نعمت بودند.

1

بدون شک این یک کتابیست ک با دیدی کاملا یک جانبه نوشته شده و کاملا در آن اغراقات زیادی دیده میشود این کتاب از منظر یک فردیست متعصب و دیدی کاملا احمقانه ای دارد.

1

از اسم کتاب مشخصه که فقط از یک دید خاص نوشته شده و کتابی بنده ندیدم که عادلانه درباره هیتلر نوشته شده باشه ...

1

در این دنیا که همه رسانه ها زیر چکمه یهود صهیونیست نفش میکشن، و کوچک ترین انتقاد از هولوکاست و یهودیان موجب مجازات، از توبیخ تا ترور، میشه، توقع نداشته باشید کتابی حقیقی درمود هیتلر نوشته بشه، جز توسط امثال خود ما ایرانی ها که آزادی بیانش رو داریم.

3

بعضی از صفحات کتاب رو مطالعه کردم.چیزی که مشخص است این است که کتاب بسیار ناعادلانه نوشته شده است.خدمتی که هیتلر انجام داد تا به امروز قابل مشاده است و نباید چنین انسان خدمت گذاری اینگونه قضاوت شود...

3

این کتاب کتابیست ایدولوژیک که اصلا به صورته بی طرفانه نوشته نشده بود هیتلر در طول ۶ سال آلمان رو از بزرگترین رکوده کله دورانش نجات داد باعث پیشرفت های زیادی در تمامیه صنایع آلمان شد و ....

3

هیتلر رو دوست دارم.بعضی خصوصیاتش رو میپسندم. کتاب نبرد من ش هم عالیه

1

بنظر من با توجه به اینکه یهود داره بر دنیا سلطنت میکنه دیگه نمیشه کتابی پیدا کرد ک هیتلر رو ب درستی توصیف کنه?

3

به علاقه مندان هیتلر "فاشیسم" از کوین پاسمور رو توصیه میکنم که در فیدیبو هم موجوده

3

بیشتر کتاب درمورد یهودی ها بوده نه هیتلر و اینکه هیتلر همه ی تلاشش تو عمرش فقط نابودی یهودی ها بوده

نمایش 5 نقد دیگر
3.3
(36)
49,000
تومان
%30
تخفیف با کد «HIFIDIBO» در اولین خریدتان از فیدیبو

گذاشتن این عنوان در...

قفسه‌های من
نشان‌شده‌ها
مطالعه‌شده‌ها
شخصیت ها
شخصیت ها
آدولف هیتلر
گروه انتشاراتی ققنوس
3.3
(36)
49,000
تومان

از همین نویسنده مطالعه کنید

مشاهده بیشتر