فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب زندگی بی‌نظيرتان را رقم بزنيد

کتاب زندگی بی‌نظيرتان را رقم بزنيد

نسخه الکترونیک کتاب زندگی بی‌نظيرتان را رقم بزنيد به همراه هزاران کتاب دیگر از طریق فیدیبو به صورت کاملا قانونی در دسترس است.


فقط قابل استفاده در اپلیکیشن‌های iOS | Android | Windows فیدیبو

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۲,۷۰۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب زندگی بی‌نظيرتان را رقم بزنيد

وقتی فصل فصلِ این کتاب را می‌خوانید، درخواهید یافت که سرشانه‌هایتان می‌آسایند، چین‌های پیشانی باز می‌شوند، و تنش و ترس از شما رخت برمی‌بندد چرا که درمی‌یابید راه بهتری برای زیستن وجود دارد. ارمغان این سفر نه مسابقه‌ای به‌سوی مقصد، که شعف و شادی است. ما شما را دوست داریم و وقتی با ما در این مسیر ارزشمند و تازه‌ی ماجراجویانه، به‌سوی زندگی بی‌نظیرتان حرکت می‌کنید، از شما حمایت می‌کنیم!

ادامه...

بخشی از کتاب زندگی بی‌نظيرتان را رقم بزنيد

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:مقدمه: (به قلم لوئیز هی)

سال های سال یکی از عبارت های تاکیدی من چنین بود: «تنها نیکویی است که پیش روی من قرار دارد.» این جمله، فکری آرامش بخش است که ترس از آینده را می زداید و اجازه می دهد هر روز با اعتماد چشم بگشایید، و احساس آسودگی کنید. اغلب از اینکه زندگی برایم ماجراهایی نیکو فراهم می کند، هم لذت می برم و هم حتی حیرت می کنم.
وقتی شنیدم رید تریسی، مدیر ارشد انتشارات هی هاوس در تدارک برنامه ای است برای اینکه من و شریل به اتفاق هم کتابی بنگاریم، احساسم این بود. اما وقتی این فکر با امکانات گوناگون، در خودآگاهم نفوذ کرد، لبخندی آشکار بر چهره ام نقش بست.
در ابتدا، پرسش های زیادی برایم مطرح بود: درباره ی چه بنویسیم؟ چگونه سبک هایمان را با هم تلفیق کنیم؟ از آنجا که بسیار دور از هم زندگی می کردیم، آیا می توانستیم وقت کافی را با هم صرف کنیم؟ خیلی زود دریافتم محال است دست روزگار چنین فکر خوبی را به ذهن متبادر کند بی آنکه تمام جوانب را در نظر گیرد. این گونه نیز شد. من و شریل در شهرهای گوناگون، هم در اینجا،(۱) و هم در خارج از کشور با هم بودیم، با وقت کافی برای اینکه یک یا دو فصل را آماده کنیم. زمانی که در کنار هم نبودیم، از طریق اسکایپ(۲) و اغلب با لباس منزل، با سر و وضعی معمولی و بدون آرایش، گویی در کنار هم در اتاق بودیم، ارتباط داشتیم.
من و شریل، هر دو شاهد تغییراتی مثبت و اساسی در زندگی مان بودیم، و قصدمان این است که آموخته هایمان را با شما خوانندگان سهیم شویم. همه ی ما می توانیم کیفیت زندگی مان را بهبود بخشیم، به شرط اینکه هنر نگهداری از خود و تربیت ذهنمان، برای پروراندن افکاری برانگیزنده ی احساسات خوب و خوشایند را تمرین کنیم. وقتی این گونه عمل کنیم، تجربیاتی شورانگیز را به سوی خود فرامی خوانیم که زندگی مان را غنی می کند.
نظر من و شریل این بود که این روش ها را به آسان ترین شیوه ی ممکن معرفی کنیم تا شما بتوانید گام به گام یاد بگیرید که چگونه به آرامش ذهن برسید؛ یعنی فارغ از دغدغه ی تندرستی، با درآمدی مکفی و رابطه هایی شورانگیز زندگی کنید. درنهایت می خواهیم به شما نشان دهیم که چگونه از احساس قربانی بودن رها شوید و رقم زننده ی زندگی نشاط آفرین خود باشید.
وقتی فصل فصلِ این کتاب را می خوانید، درخواهید یافت که سرشانه هایتان می آسایند، چین های پیشانی باز می شوند، و تنش و ترس از شما رخت برمی بندد چرا که درمی یابید راه بهتری برای زیستن وجود دارد.
ارمغان این سفر نه مسابقه ای به سوی مقصد، که شعف و شادی است. ما شما را دوست داریم و وقتی با ما در این مسیر ارزشمند و تازه ی ماجراجویانه، به سوی زندگی بی نظیرتان حرکت می کنید، از شما حمایت می کنیم!

مقدمه: (به قلم شریل ریچاردسن)

در کائنات، نیرویی الهی وجود دارد که ما را به پیش می برد؛ ما را حفظ می کند؛ ما را به یکدیگر وصل می کند؛ و در تعامل با افکار، کلام، و اعمالمان، تجربه های زندگی مان را پدید می آورد. وقتی یاد بگیریم با این قدرت خیراندیش همکاری کنیم، می توانیم تقدیرمان را رقم بزنیم. نحوه ی انجام کار ساده است: افکاری در سر بپرورانید که احساس خوب در شما ایجاد کند، انتخاب هایی کنید که در شما حسی نیکو بیافریند، و کارهایی انجام دهید که حالتان را خوش کند. آن گاه نتیجه ی کار را به پروردگار بسپارید؛ اعتماد کنید که دست روزگار برای تان رویدادی را فرامی خواند که برای رشد کردن و خشنود بودن به آن نیاز دارید.
این روش ساده کیفیت زندگی مرا از بنیان تغییر داد، و می تواند زندگی شما را نیز بهبود بخشد. وقتی از این روش استفاده می کنید، و یاد می گیرید که به آن اعتماد کنید، زندگی به شیوه هایی اعجازانگیز شکوفا می شود. فرصت هایی بی نظیر برای تان مهیا می شود که زندگی تان را به تکامل برسانید و در دنیا تفاوت ایجاد کنید. این کتاب یکی از فرصت های بی نظیر من است.

نظرات کاربران درباره کتاب زندگی بی‌نظيرتان را رقم بزنيد

دوستان من دنبال یه کتابم تو فیدیبو دیدم منتها اسمشو یادم رفته که راجع به این موضوع هست که در واقع خیلی از آرزوهای ما آرزوهای خودمون نیستن چیزی هستن که به ما تلقین شده..کسی میدونه اسم کتاب رو.؟
در 2 ماه پیش توسط عطیه رنگین کمان
کتاب خوبی هست و خواندنش توصیه میشه
در 4 ماه پیش توسط ari...aby
لوییز ال هی نویسنده و عارف توانایی است که کتابهایش روشنی بخش راه سایر انسانها در همه حای دنیاست
در 4 ماه پیش توسط
واقعا نیاز یه تبلت ویه گوشی همراه بود .یه نیاز مبرم.
در 3 سال پیش توسط gho...054
توصیه میکنم همه عزیزان بخوننش چون تلنگری برای ذهن میباشد .
در 5 ماه پیش توسط ari...aby
این کتاب دل انگیزترین اتفاق اینروزام بود...در خوندنش شک نکنید 💚🌿
در 4 ماه پیش توسط فاطمه نصرتی