فیدیبو نماینده قانونی انتشارات درسا و بیش از ۶۰۰ ناشر دیگر برای عرضه کتاب الکترونیک و صوتی است .
کتاب ۱۰   فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

با کد تخفیف fdb40 این کتاب را در اولین خریدتان با ۴۰٪ تخفیف یعنی ۱,۹۲۰ تومان دریافت کنید!

درباره کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

این‌طور که من دیده‌ام، نوبت به پول که می‌رسد، مهم‌ترین فرق بین غنی و فقیر در ذهنیت آدم‌هاست. درحقیقت، می‌خواهم بگویم به‌عنوان مقیاسی برای آینده‌ی مالی‌تان، ذهنیت شما مهم‌تر از حساب بانکی شماست. فردی غنی با ذهنیت فقیرانه به احتمال بسیار ثروت خود را از دست خواهد داد. برعکس، خیلی‌ها که امروز پولدارند، از صفر شروع کرده‌اند، یعنی آه در بساط نداشته‌اند، اما شوق پولدارشدن داشته‌اند و طوری خود را تربیت کرده‌اند که ذهنیت پولدارها را داشته باشند. این افراد با ذهنیتی غنی می‌دانستند که حتی اگر دچار شکست مالی شوند، نه‌تنها می‌توانند، بلکه حتما دوباره سرپا خواهند ایستاد و آن ثروت را دوباره به چنگ خواهند آورد. آنها اهمیت کارآفرینی را درک می‌کنند. شما کتابی در دست دارید که در سفرتان به سوی تبدیل‌شدن به کارآفرینی موفق می‌تواند برگ برنده‌ی شما باشد.

ادامه...

بخشی از کتاب ۱۰ فرق عمده‌ی کارآفرینان و کارمندان

شما به آخر نمونه کتاب رسیده‌اید، برای خواندن نسخه کامل، کتاب الکترونیک را خریداری نمایید و سپس با نصب اپلیکیشن فیدیبو آن را مطالعه کنید:

در حال بارگذاری...

نظرات کاربران

سر تیترهای کتاب دیدگاه کارآفرینان را با کارمندان مقایسه میکنه و علت پیشرفت و پسرفت هر یک را توضیح میده. در کل کتاب مفیدی بود پیشنهاد میکنم مطالعه کنید.
در 1 سال پیش توسط beh...hos
واقعا عالی هستین ،فقط یه لطفی کنین نمونه های کتابارو از بخشای اصلی بزارین این کتاب نمونش فقط پیشگفتار بود، بازم ممنون فوق العاده این
در 12 ماه پیش توسط moh...hah
تو بخش درباره کتاب توضیحات کافی داده نشده در واقع این توضیحات میتونه برای هر کتابی از جنس موفقیت و کسب ثروت و ... هم باشه.
در 7 ماه پیش توسط kia...i89
کتاب خوبیه
در 6 ماه پیش توسط Ahmad Ghasemian
به نظرم کتاب مفیدی هست.
در 6 ماه پیش توسط S.Vahid
کتاب خوبی بود و من نکات خیلی خوبی رو از کتاب به دست اوردم. کسانی که کار افرینان یا میخوان مثل کارافرینان عمل کنن، پیشنهاد میکنم کتاب رو بخونن
در 5 ماه پیش توسط سید محمدرضا موسوی
به این کتاب ۴ستاره میدم چون ترجمش اونقدر که باید، عالی نیست اما محتوای کتاب بسیار کاربردی و انگیزه بخشه
در 1 ماه پیش توسط sal...hdi
کتاب خوب و مفیدیه 🌷
در 5 ماه پیش توسط Mohmd Ashrafi
خیلی حاشیه رفته و نسبت به وقتی که برای که گذاشته میشه، چیز زیادی دستگیر خواننده نمیشه
در 1 سال پیش توسط مصطفی رضیئی
این کتاب واقعا به تمایزهای اساسی بین تفکر کارمندی و کارافرینی به درستی اشاره کرده و حاوی نکات ارزنده‌ای هست. اگر کسی علاقه داشته باشه با تفکر کارافرینی اشنا بشه حتما توصیه میشه این کتاب را بخونه.
در 8 ماه پیش توسط علی اشراقی